Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! free-random-smileys-838.gif

Despina80 τις αντιθρομβωτικές τις κάνω γιατί στις 2 παλίνδρομες κυήσεις που είχα στο παρελθόν τα έμβρυα στον 3ο μήνα σταματούσαν να αναπτύσσονται και υπάρχει περίπτωση μια από τις φλέβες του ομφάλιου λώρου να πάθαινε θρόμβωση. Έχω ιστορικό και με φλεβίτιδα. Έχω κάνει εγχείρηση. Γιʼαυτό τις κάνω από την αρχή κ θα τις κάνω και μετά που θα γεννήσω για ένα διάστημα απʼότι μου είπε ο γιατρός. Τα αιμοπετάλια μου πάντως είναι φυσιολογικά κ δεν μου έχει πει να κάνω αναλύσεις αίματος για να αλλάξω τη δόση. Κάνω μια «innohep» κάθε μέρα.

ANNA27! Κι εγώ πρώτη φορά ακούω για την αποχή απʼτα γλυκά πριν την β επιπέδου. Εμένα δεν μου είχαν πει κάτι τέτοιο αλλά ούτε κ μου έδωσαν κάτι γλυκό πριν την κάνω… thinking-020.gif Καλά αποτελέσματα κ περιμένουμε νέα!!!

elisabeth όλα καλά να πάνε με την μικρή σου!

leta800 δράμα η κατάσταση με τα δόντια… υπομονή… Περαστικά στην γιαγια σου!

myrina κι εγώ μια από τα ίδια.. θέλω να γεννήσω!!! Όσο κ αν προσπαθώ να ευχαριστηθώ την εγκυμοσύνη δεν μπορώ με τα άγχη που τραβάω.. Με το καλό να δεις το μωράκι σου σήμερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια!

Αννα καλή επιτυχία με την β-επιπέδου όλα καλά θα πάνε! Όσο για τα γλυκά ούτε εγώ το είχα ξανακούσει!

Rita είναι απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και είναι η περίοδος που καταλαβαίνω και τις περισσότερες διαφορές.Το μωράκι,την κοιλιά που φαίνεται πια,τα ρούχα που δεν μου κάνουν..

Marilena συσπάσεις πρέπει μα είναι, έχω και εγώ και η γιατρός μου,μου έδωσε χαπάκια

Kerasia το εχω και εγώ αυτό με τα υγρά και είχα πανικοβληθεί να σου πω την αλήθεια. Έκανα την ίδια σκέψη με σένα,σήμερα όμως έκανα υπέρηχο και το αμνιακό είναι μια χαρά.

Leta περαστικά και για τα δόντια και για τη γιαγιά σου,να πάνε όλα καλά!

Σήμερα έκανα και εγώ τον εμβρυικό για την καρδούλα του μωρού και δόξα τω Θεώ είναι πολύ καλά! Δυστυχώς εγώ δεν το είδα αλλα περιμένω να κλείσω με τη γιατρό μου για τον επόμενο υπέρηχο,έχω καιρό να κάνω.

Αλήθεια ψάχνω και εγώ για μια άσπρη παντελόνα που παραγγέλνετε;Και κάτι ακόμη,ξέρει καμια σας σαιτ για καρότσια,έχω δει ένα αλλά είναι πανάκριβο και θέλω να δω πόσο κοστίζει στα σαιτ.


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια επιτελους σας γραφω απο τον παλιο καλο υπολογιστη μου:tongue:Αννα ολα καλα θα ειναι στην εξεταση..Ριτα και εγω αυτο λεω ποτε περασε ετσι ο καιρος!!Εγω εκανα τεστ στην Γιορτη μου στις 7/1 αλλα ηξερα οτι ημουν εγκυος γιατι ειχαμε ενα εχμμ:oops: ατυχηματακι με το προφυλακτικο ακριβως την 14η μερα:-P...Evri γιατι δεν παιρνεις ενα παντελονι λινο καλοκαιρινο με λαστιχο στην κοιλια??Ειχα παρει τρια τετοια παντελονια απο την πρωτη εγκυμοσυνη και πραγαμτικα τα βολευτηκα και τα πηρα και πολυ φθηνα σε σχεση με εγκυμοσυνης


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ ναι τι καλα ειχα στραβωθει στην παλια την σακαρακα...Απο ενα καταστημα ρουχων εδω στην περιοχη μου τα αγορασα,σε ολα τα μαγαζια εχει τωρα σιγα-σιγα που θα βγαλουν τα καλοκαιρινα,φαντασου εγω τα ειχα παρει το καλοκαιρι του 07 γυρω στα 26-27? το ενα


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!πως ειστε κοριτσαρες?????φουσκωνουν οι κοιλιτσες ε??????

αννα καλα αποτελεσματα στην β επιπεδου!!!περιμενουμε τα νεακια σου!!!!

ριτακι περασε ο καιρος πολυ γρηγορα κοριτσαρα...θα ερθει η μερα που θα γεννησουμε κ χαμπαρι δεν θα παρουμε χιχιχιχι!!!!

λετα υπομονη με τα δοντια!!!η περιοδος της εγκυμοσυνης επιρεαζει αρκετα θα ελεγα....εμενα ματωνουν σε καθημερινη βαση απο τοτε που εμεινα εγκυος!!!

κερασια κι εγω εχω θεμα με τα υγρα...αλλαζω συνεχεια εσωρουχο....νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο ομως.....καλε δεν μου φτανουν τα βρακια χαχαχαχαχα!!!!

μυρινακι καλα αποτελεσματα κοριτσαρα!!!περιμενουμε τα νεα σου!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σχετικα με τα ρουχα εγκυμοσυνης εχω αγορασει απο το h&m σχτικα σε καλες τιμες...πολυ ανετα θα ελεγα!!!εχω παρει 4 παντελονια τα οποια οκ ειναι αρκετα...μετα θα αρχισουν τα φορεματακια το καλοκαιρακι!!!!

σας ειπα οτι εκλεισα ραντεβου για την β επιπεδου?σε 2 βδομαδες θα παω στις 20/4!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λετα (τα διαβαζω λιγα-λιγα) αυτο το προβλημα με τα δοντια το ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχανε χαλασει ολα και 2ειχανε σπασει το ενα με κοκκαλο απο μια μπριζολα το αλλο απο μονο του...Επισης και σε μενα ματωνουν τα ουλα με το παραμικρο οχι μονο στο βουρτσισμα...Αυτο γινετε λογο οτι αυξάνετε ο ογκος του αιματος μας..κερασια και εγω εχω πολλα υγρα και αλλαζω 2-3βρακακια την ημερα


:-D

Link to comment
Share on other sites

libero τώρα τα αγόρασες από τα h&m ή το χειμώνα;τα φορεματάκια για το καλοκαίρι είναι το καλύτερο.φοράω και τώρα εγώ αλλά έχουν αρχίσει να με ενοχλούν τα καλσόν :-(

αγορασα οταν ημουν στον 3ο γιατι ειχα ηδη κοιλιτσα κ ημουν πρισμενη κ δεν με χωρουσαν τα ρουχα μου.....κ πριν απο 3-4 μερες αγορασα αλλα 2 παντελονια ενα καλο γιατι εχω μια βαφτιση να παω κ ενα ελαστικο τζιν!φανταστικα ειναι δεν το συζητω!!!!τον φεβρουαριο τα πηρα στα 10 ευρω......τωρα ειχαν 29.90 νομιζω!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...