Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Και εμένα έτσι μου είχαν πει την προηγούμενη φορά απλώς επειδή σκεφτόμαστε μήπως κάναμε ένα ταξίδι μετά την ετ μήπως ενοχλήσει το αεροπλάνο λόγω αναταράξεων ή στην προσγείωση που ταρακουνάει !!! Μην πάμε εμείς για καλό να ξεχαστούμε να περάσουν οι μέρες και στη τέλος κάνουμε χαζομάρα …

      Μόνο για τον έλεγχο ασφαλειας του αεροδρομίου με τον σαρωτη δε ξέρω...οι εγκυες ζητάνε σωματικό έλεγχο ώστε να μην περάσουν από εκεί αν και η ακτινοβολία είναι αμελητέα. Σκέψου μήπως πάρεις κάποια βεβαίωση ώστε να ζητήσεις σωματικό έλεγχο και να μην περάσεις από τον σαρωτή. Οι αναταράξεις και η προσγείωση δε θεωρώ ότι εινσι θέμα μόνο αν σου δημιουργήσουν στρες και άγχος που δε το θέλουμε.  Όλα τα κέντρα λένε να ταξιδεύεις άνετα μετά την εμβρυομεταφορα...εσύ επειδή θα το κάνεις 2-3 μερες μετά που θα γίνεται η εμφυτευση ρώτησε μήπως επηρεάζουν τα παραπάνω.

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα προσπαθώ να κοιμήσω τα μεγαλα μπας και ησυχάσω..Γκρρρρ

Fritz καλ'ως ήρθες και από εμένα..Σήμερα η μικρή μου έφαγε μοσχαράκι,αλήθεια τι άλλα λαχανικά μπορώ να προσθέσω?Εκτός από πατατα καροτο-κολοκύθι?Δεν τα θυμάμαι καθόλου:rolleyes::tongue:

Και επιτέλους βρήκαμε τρόπο να τρώει την φρουτόκρεμα της βάζω μια κουταλιά ρυζάλευρο μέσα και την τσακίζει :P:p


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα και από εμένα προσπαθώ να κοιμήσω τα μεγαλα μπας και ησυχάσω..Γκρρρρ

Fritz καλ'ως ήρθες και από εμένα..Σήμερα η μικρή μου έφαγε μοσχαράκι,αλήθεια τι άλλα λαχανικά μπορώ να προσθέσω?Εκτός από πατατα καροτο-κολοκύθι?Δεν τα θυμάμαι καθόλου:rolleyes::tongue:

Και επιτέλους βρήκαμε τρόπο να τρώει την φρουτόκρεμα της βάζω μια κουταλιά ρυζάλευρο μέσα και την τσακίζει :P:p

Annia γεια σου! Καλως σας βρηκα!

Εγω οταν ξεκινησαμε κρεατοσουπα, του εβαζα πατατα καροτο κολοκυθι σελινο..

Τωρα βαζω και ντοματα και κρεμμυδι. Την τσακιζει..

Φρουτοκρεμα εχω δοκιμασει και με ρυζαλευρο και με φαριν λακτε, με μπισκοτα, με γαλα με με με και παλι τιποτα

Ελπιζω να μην μου εμοιασε γιατι κι εγω φρουτα ουτε ζωγραφιστα δεν θελω να τα βλεπω!

Κι εσυ 3 παιδακια?? Να τα χαιρεσαι γλυκια μου!


ePPdp3.png

IVolp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

Fritz ελιωσα λεει...χαχααχ!εμεις παλι τρωμε τα φρουτα κ για το φαγητο γινετ ο χαμος!!

Αννια εγω βαζω κ κρεμμυδι.το γλυκαινει κ το τρωνε πιο ευκολα.νομιζω οτι το μοσχαρακι το τρωει πιο ευκολα απ οτι το κοτοπουλο!

Μολις κοιμηθηκε το πουλακι μου.εγω θα φαω ενα τοστακι κ σιγα σιγα νανακια!

Να εχουμε ενα ησυχο βραδυ!

Υ.Γ.Συμπεθερα που χαθηκες ολα καλα??


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Τι να πρωτοσχολιάσω προκομμένα μου κορίτσια;;; Εμείς ακόμα δεν έχουμε πετάξει την αρρώστια από πάνω μας, όλοι βήχουμε υγρά και το βράδυ έχουμε συναυλία με χορωδία από όλα τα δωμάτια! Δεύτερη εβδομάδα και ακόμα να συνέλθω κι εγώ.... Ουφ δεν ήταν χειμώνας σας λέω εγώ αυτός, ήταν σας λέω πανικός, ένα μικρός τιτανικός, και θα 'ναι θαύμα αν σωθούμε..... Είπαμε, συναυλία!

Η δική μου λέει τα ίδια με τα δικά σας, από το τατατα περάσαμε στο μαμαμα και στο μπαμπαμπα, αλλά θέλω να πιστεύω ότι όταν την πιάνει πανικός και με ψάχνει και φωνάζει μαμα-μαμα-μαμα-μαμα, ότι φωνάζει εμένα... Ένα παιδί έχω ακόμα δικό μου, να μην αισθάνομαι αποκλειστικότητα; Αν και αυτή με προδίδει από τώρα, με το που μπαίνει ο μπαμπάς στο δωμάτιο, ψηλώνει το λαιμό της το λουλουδάκι μου και γέρνει προς την μεριά του ηλιοτρόπιο.... Όλες τα ίδια τελικά!!!!

Greta! Αυτές τις μέρες το παίζω Σέρλοκ Χολμς, είχα συναντήσει στον παιδίατρο μια παλιά συμμαθήτρια από το φροντιστήριο από την εποχή που δίναμε εξετάσεις (δεν σου λέω τη χρονιά μάλλον όταν γεννιόσουν θα ήταν!!!!) και αφού δώσαμε αμοιβαία σημάδια αναγνώρισης υποκύψαμε στις ανάγκες τις ανθρώπινες και προπάντων της ηλικίας να αναζητήσουμε τους υπόλοιπους συμμαθητές για συνάντηση (όπως λέει ο Ξανθούλης "η εποχή των καφέδων" παραφράζουμε στο "η εποχή των συνεστιάσεων"). Έτσι μπήκε το διαδίκτυο στην υπηρεσία της αναζήτησης, τι google, τι whitepages, τι facebook, στο τέλος αναδύθηκε και μια παλιά ατζέντα από το μαγικό μπαούλο της συμμαθήτριας, ε μαζευτήκαμε όλοι. Έχω μιλήσει με παρα πολλά "παιδιά" από την εποχή εκείνη, με όσους ήμασταν φίλοι, ήταν σαν να μην είχαν περάσει παρά λίγες ώρες από την τελευταία μας συνάντηση, όχι 20 τόσα χρόνια! Αυτό είναι το ωραίο με τις παλιές φιλίες, ίσως επειδή είχαμε συναντηθεί ακόμα τότε, στην εποχή της αθωότητας!!! Τώρα μένει η τελική διοργάνωση....

Το μωρό δεν πίνει το γάλα του, ίσως είναι ακόμα από την αρρώστια, αλλά γενικά ενθουσιασμό για το γάλα δεν επιδεικνύει. Εγώ πάντως πολύ θα ηθελα να προχωρήσουμε και σε λίγο μασούλημα, με τα ούλα της πάντως και τα δύο δοντάκια τα κομματακια του ψωμιού που της δίνω (λιλιπούτεια η αλήθεια) τα λιώνει και τα καταπίνει, με τα μπισκότα δεν έχουμε τελικά μεγάλη επιτυχία, ίσως δεν της αρέσουν πια τα γλυκά;;;; Τις κρέμες τις έχει κόψει (αν και πολλοί θα χαίρονταν εμένα δεν με πείραζε να έχω μια εύκολη εναλλακτική τουλάχιστον για ώρα ανάγκης και άδειας κουζίνας, αλλά από τότε που αρρώστησε δεν έχει καταπιεί ούτε μια κουταλιά κρέμας....).

Βγάζω και τα ρούχα των άλλων παιδιών σιγά σιγά και τα πλένω ξανά για το μωρό. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μεγάλωσα τα δυο παιδιά με ολόσωμα φορμάκια, ενώ τελικά τα πιο βολικά είναι τα πάνω κάτω (σαν αυτά που πήραμε από το Zara Greta!! Πήγα να πάρω και μεγαλύτερα αλλά δεν είχε πια....). Από τα άλλα παιδιά έχω μόνο φορμάκια... Μεγαλώνει η μπουμπου και δεν χωράει στα ρουχαλάκια της!

Σήμερα είμαστε αμαγείρευτοι γενικά οπότε πρέπει να τρέξω στην κουζίνα!!!!! Ευτυχώς μου χαμογελάει και λίγο το βουνό και με θαμπώνει ο ήλιος που βγαίνει από πίσω του. Και φυσικά θα βάλω "το ένα πλυντήριο την ημέρα" που συμβάλλει στην οικιακή υγεία!!!

Καλημέρα!!!

A και Greta! H νύφη σου συνεχίζει να είναι υπέροχη!!!!

Υ.Γ. Αυτήν την εποχή τα μεγάλα έχουν ξετρελλαθεί με αυτό:

Δόξα να έχει η τηλεόραση για ήσυχα σαββατιάτικα πρωινά!!!!

a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καταδικάσμένη σήμερα! Μέχρι να πάω στον νεροχύτη μου πλάκωσαν τα σύννεφα... Πλυντήριο όμως θα βάλω!!!

Ξέχασα για το αβγό! Eva εμάς το αβγό μας είχε πει να το αλέσουμε με το φρούτο (μια αηδία, κανένα παιδί δεν το έφαγε έτσι) ή στο φαγητό το μεσημεριανό (το έτρωγαν έτσι όλα!)

Και πάλι καλημέρα!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 έχεις βρε Agtog???

Πωπωπω να τα χαιρεσαι!! Πόσο σε θαυμάχω να ήξερες :D

Εμενα μου βγαινει η πιστη με ένα και με τρομερη βοηθεια απο τη μαμα μου...

Εισαι ηρωιδα :o

Μην θαυμάζει εμένα Fritzάκι, πολύ δυσκολευόμαστε αλλά το παλεύουμε. Άγιες η μαμάδες! Σε λίγο θα έρθει και η δική μου για κανένα μήνα!! Δεν ξέρω γιατί δεν μου έβγαζε ειδοποιήσεις ο Πίνακας ελέγχου, δεν έδειχνε καμία κινητικότητα αυτές τις μέρες και τώρα δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω... περίεργο πράγμα!!!!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμεις χθες πηγαμε στον γιατρο, με τον που τον ειδε αρχισε να κλαει και να με κοιταει ικετευτικα ο μικρουλης μου...ενα δραμα :(

μεχρι να φυγουμε απο το ιατρειο δεν ησυχασε , ουφ δεν το αντεχω αυτο!

Ευτυχως ολα καλα.

Ειμαστε 9 κιλα και 75,5 ποντους. Του λεω γιατρε δεν τρωει καλα

μηπως γι αυτο δεν παιρνει οσο επαιρνε και μου λεει πολυ σωστα ο ανθρωπος οτι αν επαιρνε οπως στις αρχες θα χρειαζομασταν Bodyline:p

Μου ειπε να βαλω στο μεσημεριανο ζυμαρικο η ρυζι.

Για τη φρουτοκρεμα και τις κρεμες που δεν τις τρωει μου ειπε να μην τον πιεζω.

Αλλα ειναι προβλημα ρε κοριτσια, στην ουσια δεκατιανο και απογευματινο την βγαζει με 10 κουταλιτσες μονο!

Αυτα τα δικα μας τα νεα...

Agtog περαστικουλια σας, ειναι και ο κωλοκαιρος αυτος..αρρωστημενος!

Εμενα παντως τα φορμακια με βολεψαν (αυτα που εχουν πατουσακια)

γιατι καλτσες δεν κραταει με τιποτα στα ποδαρακια του!

Σας φιλω!


ePPdp3.png

IVolp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!!!τι κανετε?????????

Ξερω εχω καιρο να μπω αλλα με τις προετοιμασιες της γαμοβαφτισης δεν τα καταφερνω!!!!!

Fritz καλως ηρθες!να σου ζησει ο μικρουλης σου!!!!!!!

Βλεπω πιασατε κουβαντα περι της μασας των μικρων ζουζουνιων ε???Εμεις δοξα το Θεο δεν αντιμετωπιζουμε κανενα θεμα με το φαγητο μας!Παλιοτερα ισως ειχαμε θεμα με τα φρουτα τωρα πλεον κανενα!Γενικα παντως εχουμε ενα πολυ καλο προγραμμα οσον αφορα τις ωρες αλλα κ τις δοσολογιες των φαγητων μας!!!Πρωι-βραδυ θα πιει 240μλ γαλα,δεκατιανο απογευματικο του δινω 100γρ γιαουρτι με 150 γρ φρουτα κ μεσημεριανο 300-350 γρ φαγητο (μοσχαρι με διαφορα λαχανικα ή κοτοπουλο με δημητριακα κτλ)

Εχει αρχισει κ σηκωνεται μονος του στο κρεββατι κ μας περιμενει να τον παρουμε αγκαλιτσα φωναζοντας,μπουσουλαει κ πιανεται απο διαφορα πραγματα για να σηκωθει!Γενικα ειναι πααααρα πολυ ζωηρος...χαλαλι το τρεξιμο ομως!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανα κατι ιδιατερο...πηρα αυτο το ψιλο ψιλο ζυμαρικο της μισκο(σουσαμακι το γραφει στη συσκευασια αλλα ειναι πιο ψιλο απο τραχανας ας πουμε)και το προσθεσα βρασμενο στο αλεσμενο της...στην αρχη μια κουταλια ,μετα 2 κουταλιες κοκ για να συνηθισει την υφη πιο πολυ.Τωρα και αστρακι της εχω βαλει μεσα και τραχανα και χοντοντροαλεσμeνο το εχω κανει και μασουλαει κανονικα.Μασουλαει και μπανανα και καροτο βρασμενο και ψωμακι και μπισκοτακια (τα ειδικα) και λιγα φασολακια της εδωσα προχθες απο τα δικα μας που της ξεχωρισα πριν προσθεσω αλατι και τα εφαγε κανονικοτατα.

Τοστ εδινα στο γιο μου με κασερι απο τον 11ο μηνα και μετα τα απογευματα καποιες φορες αλλά τωρα νωρις ειναι ακομα γιατι τι να τους βαλουμε μεσα;Δε λεει ακομα τυρι...

Εγώ το άφησα λιγότερο αλεσμένο σήμερα και δεν έφαγε... θα δοκιμάσω το σουσαμάκι που λες, μήπως και ξεφύγω με αυτό το παιδί από τα συνηθισμένα μου....


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!!!τι κανετε?????????

Ξερω εχω καιρο να μπω αλλα με τις προετοιμασιες της γαμοβαφτισης δεν τα καταφερνω!!!!!

Fritz καλως ηρθες!να σου ζησει ο μικρουλης σου!!!!!!!

Βλεπω πιασατε κουβαντα περι της μασας των μικρων ζουζουνιων ε???Εμεις δοξα το Θεο δεν αντιμετωπιζουμε κανενα θεμα με το φαγητο μας!Παλιοτερα ισως ειχαμε θεμα με τα φρουτα τωρα πλεον κανενα!Γενικα παντως εχουμε ενα πολυ καλο προγραμμα οσον αφορα τις ωρες αλλα κ τις δοσολογιες των φαγητων μας!!!Πρωι-βραδυ θα πιει 240μλ γαλα,δεκατιανο απογευματικο του δινω 100γρ γιαουρτι με 150 γρ φρουτα κ μεσημεριανο 300-350 γρ φαγητο (μοσχαρι με διαφορα λαχανικα ή κοτοπουλο με δημητριακα κτλ)

Εχει αρχισει κ σηκωνεται μονος του στο κρεββατι κ μας περιμενει να τον παρουμε αγκαλιτσα φωναζοντας,μπουσουλαει κ πιανεται απο διαφορα πραγματα για να σηκωθει!Γενικα ειναι πααααρα πολυ ζωηρος...χαλαλι το τρεξιμο ομως!

Καλησπέρα Libero !! Να σου ζησει ο μικρουλης ο φαγανουλης!

Τυχερη εισαι, τι ποσοτητες ειναι αυτες!

Εμενα πινει 180 γαλα ( σπανια 210),

Δεκατιανο γυρω στα 100 μλ φρουτοκρεμα

Μεσημεριανο κρεατοσουπα / ψαροσουπα 250μλ

Απογευματιανο ουτε 100 μλ..

Οποτε ειστε σουπερ...πρεπει να ειναι και αφρατουλης για δαγκωμα ο δικος σου, ε??

Κι εμενα ακριβως οπως τα περιγραφεις..πολυυυ ζωηρος δεν καθεται σε ενα σημειο ουτε λεπτο ρε παιδι μου! Το εχουν τα αγορακια φαινεται!


ePPdp3.png

IVolp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!! Έχω χαθεί γιατί τρέχουν οι προετοιμασίες (3 βδομάδες έμειναν) και τρέχουμε όλοι μαζί.. Ένας χαμός, είμαι πτώμα!! Πώς θα το διασκεδάσω εκείνη την μέρα δεν ξέρω..

Λοιπόν ήθελα μέρες τώρα να γράψω, Ρίτα έπιασε το κόλπο!! Δεν της δίνω βέβαια αστράκι ή κάτι αντίστοιχο γιατί τρώμε ολικής (λόγω δυσκοιλιότητας επειδή έχουν φυτικές ίνες) και το μόνο που βρήκα σε μικρό είναι χυλοπιτάκι στα βιολογικά, το έσπασα στο μούλτι (άψητο) σε πιο μικρά κομματάκια και της το έκανα μακαρόνια με κιμά, και μέσα στον κιμά έβαλα κρεμμυδάκι, κολοκυθάκι, καρότο τριμμένα και μπόλικο χυμό ντομάτας φρεκοτριμμένη εννοείται..

Επίσης της έφτιαξα και μπιφτεκάκια από αυτήν την συνταγή:

http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/07/blog-post_421.html

και τα τρώει και αυτά μια χαρά, με πατατούλα ψητά, στον φούρνο ψημμένα και τα δύο!

Σήμερα είχαμε πάει στης πεθεράς μου, και είχε βραστό αρνάκι, και είπα να δοκιμάσω, κορίτσια τέτοιο άνοιγμα το στόμα της, τί να πω.. Φτου να μην την ματιάσω!! Απο όταν της έκοψα τα αλεσμένα τρώει κανονικά το φαγητό της όλο!

Στο φρούτο που δεν τρώει πάντως με τα κομματάκια, ξαναέβαλα δειλά δειλά αχλαδάκι να δω πώς θα πάει (τώρα έχουμε αβοκάντο, ακτινίδιο, φράουλα, πορτοκάλι και αχλάδι) ε τρώει το πολύ το μισό, αλλά τουλάχιστον αβίαστα και χωρίς κλάματα! Λαδοκούλουρα που μου φτιάχνει η πεθερά μου της τα δίνω να τα μασουλάει έτσι μόνη της..

Θέλω να ελπίζω πως σιγά σιγά θα στρώσουμε με το φαγητό, γιατί πολύ με αγχώνει!!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλες μου..

Εχω αρκετες μερες να μπω!:( αλλα μιλαμε πολυ δυσκολο τριημερο.Το παλιο σπιτι μας ειχε βγαλει υγρασια κ γι αυτο φυγαμε αρων αρων μες στον Φεβρουαριο.οποτε ηρθε η στιγμη να πλυνω οοοολα μου τα καλοκαιρινα που βρωμαγανε μουχλα.μαζι με τα πλυντηρια της εβδομαδας 7 παρακαλω κ χωρις του μωρου ΑΓΛΑΙΑ!το τι σιδερωμα που το σιχαινομαι δεν περιγφραφετε..

Τωρα οσον αφορα το μωρο:την κυριακη παει ο μπαμπας μας να τον παρει απ το δωματιο του που κοιμοταν με φωναζει κ τι να δω ειχε σηκωθει μονος του.επαθα πλακα.καθε μερα κ κατι καινουριο.αρχισαμε τα ντα ντα γιαγια ταταττα.πεθαινω.φαγητο τρωμε,για φρουτα τρελενομαστε θηλαζουμε αλλα δεν συγκεντρωνετε μονιμως γυρναει να δει γυρω.

Βρε κοριτσια εσας ξυνουν το κεφαλι τους?εμενα το ξυνει πολυ.νινιδα δεν εκανε αλλα λετε να φταιει που εχουμε πολυ μαλλι?

Αγλαια μου θα την φαω την νυφη μου..κ εχω καιρο να την δω γαμωτο.δεν μπορουμε εδω να στελνουμε φωτο σε πμ?

Δηλαδη ξαναβρικες τους συμμαθητες σου?τι ωραια!!θα κρατησετε επαφες δηλ?

Οσο για τις ιωσεις παλευω 3 εβδ με ορο.βγαζει κ φλεμματα.φαντασου ο αντρας μου πηγε νοσοκ την παρασκευη εχει εναν βηχα πολυ καιρο κ εχει αλλεργικο ασθμα.του εδωσαν αερολιν κ ενα σπρει με κορτιζονη.ειναι χαλια.δηλαδη πως μαει ετσιιιι???????????

Σημερα ο γιος μου με κατουρησε στο στοοομα!!!!!του φιλαγα τα μπουτακια γιατι γελαει κ τσουυυυπ με ελουσε!!!

Σας φιλω!

Υ.Γ. Αγλαια κ ο γαμπρος σου δεν παει πισω τρελα ειναι!!!!!;) ;) ;)


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, Γκρέτα μπράβο στο μικρό σου! Να ένα καλό που έχω κοριτσάκι! Απο εδώ και πέρα πρώτα πάνα και μετά φιλάκια!

Ωχ, αυτό με τα ρούχα το είχα πάθει και εγώ, αλλά ήταν τόσο μεγάλη η ζημιά που πολλά έπρεπε να τα πετάξω!

Μύρινα μπράβο με το φαγητό σας, και τι ωραίες συνταγές. Δυστυχώς δε βρίσκω καλό κιμά εδώ να φτιάξω και εγώ κανένα μπιφτεκάκι!

Και όσο λέμε για τροφές, η μικρή μου βρήκε και κάτι αλλο που της αρέσει! Χαρτί, για λίγο δε τη πρόσεξα και έφαγε την άκρη ενος λογαριασμού!

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο παιδιά, μεγαλώνουν όλα... Εμείς είμαστε λίγο μαζεμένες ακόμα, αλλά που θα πάει, θα ξεπεταχτούμε! Τώρα τελευταία δεν τρώει, ίσως κι επειδή ήταν άρρωστη, σιχάθηκα πάλι το κουτάλι... Στήριζα όλες μου τις ελπίδες σε αυτό το μωρό, για ανάπαυση, αλλά μου φαίνεται ότι μεγαλώνει και θα με παιδέψει και αυτή!!!! Φρούτα εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν τρώει, δοκιμάζω λίγο με την ολόκληρη μπανάνα, το πολύ μισή δαγκωνιά συνολικά... Έχω την εντύπωση ότι είναι όντως στη φάση για πιο κανονικό φαγητό, δοκίμασε αστράκι με κιμά που είχα στα μεγάλα... Ανοίγει με ενθουσιασμό το στόμα για κάτι καινούριο, στη δεύτερη το σφραγίζει!

Δέσποινα κι εμένα έφαγε χαρτί!!!!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...