Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η Stin@ μας γέννησε επιτέλους!!!!!!!!


my_Kelly

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ευτυχισμένος και υγιής να είνια....

μας γκάστρωσες κοπελιά μέχρι να γεννήσεις νταξ; σμουτς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια!!!!!! Το καλύτερο λαχείο σου κληρώθηκε!!!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D Καλά κουράγια! Σε σκέφτομαι πολύ! Να είστε καλά να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας με το σύζηγο και να σε στηρίζει όπως πρίν!


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!!! ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΗΡΕΣ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2012 ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΑΛΗΘΙΝΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου, να σου ζήσει το αντράκι σου!! Να είναι γερό και καλότυχο!! Και να έχετε πάντα όλοι μαζί μια υπέροχη φαμίλια!!!

Καλό σαραντισμό να έχεις!!!

Σε φιλώ σταυρωτά!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπέλες μου, σας ευχαριστω πάρα πολύ!!! Μεσα απο την καρδιά μου.... ησασταν διπλα μου σε όλη τη δυσκολη εγκυμοσύνη και τωρα στην ομορφη στιγμη που επιτέλους γέννησα τον όμορφο γιό μου!!! Ειλικρινα σας χρωσταω πολλά γιατί ενω δεν με ξέρετε προσωπικά σταθηκατε φίλες καλύτερες και απο τις καλές!! Σας σκεφτόμουν πολύ αυτές τις δύσκολες ώρες στο χειρουργιο και την κλινική και φανταζόμουν ότι σας περιγράφω όλα όσα βιώνω....

οτι για άλλη μία φορά ήσαστε δίπλα μου.....

Για αλλη μια φορά σας ευχαριστώ.... και σας ευχομαι απο καρδιάς ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!

Σας αγαπώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...