Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γεννησε το anastasaki_melisaki μας τον πριγκηπα της!


Recommended Posts

2041539b77hs38ucm.gif

192330w69jt3a3vk.gif

its-a-boy-3.gif

Αναστασακι μου καλοοοοοοοοοοοο να σου ζησει ο πριγκηπας σου αγαπουλα μου!να ειναι παντα γερος κ δυνατος στη ζωη του!καλη αναρωση κ καλο σαραντησμο να εχεις!με το καλο να γυρησετε σπιτακι σας!

σαγαπω πολυ!

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασία μου να σας ζήσει!!!

Να τον καμαρώσετε σαν τα ψηλά βουνά!!! Ελπίζω να είχες μια εύκολη γέννα και να έχεις έναν ακόμη πιο εύκολο σαραντισμό! Να χαίρεστε και τα καινούρια σας ονόματα: Μαμά και Μπαμπάς!!!

Όλη η ζωή σας να είναι να είναι γεμάτη τέτοιες χαρούμενες και ευτυχισμένες στιγμές!!!!

1405451txece1x07r.jpg

730831nokmw3zxuj.gif


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ματάκια μου γλυκά να σου ζήσει το αγγελούδι σου! Πάντα να είστε γεροί και να το καμαρώνετε! Να είναι γερό, καλότυχο και με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας! Καλό σαραντισμό αγαπούλα μου! :P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου να σας ζησει ο παιδαρος! Να ειναι γερος και τυχερος σε ολη του την ζωη!

Θα κανετε αλλαγη χρονου αγκαλια με το μωρακι σας, τι ευτυχια!

Καλη επιστροφη στο σπιτι πλεον 3 και καλο σαραντισμο να εχετε μανουλα και μπεμπουλης!

Πολλα φιλια μανουλα!!!!!!!!!!!! Welcome to the club!!!!!!

04830.jpg

Link to comment
Share on other sites

γλυκουλα μουουουουουουουουου.....

να σας ζησει ο πριγκιπακος σας!!!!!

θα κανει και ποδαρικο στην αγκαλιτσα σας....αχχχχχχχχ.....τι συγκινηση ειναι αυτη?????

με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας!!!!

φιλακια ρουφηχταααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπούλα μου καλή να σου ζήσει ο βασιλιάς!!!!!!!!!Ήταν ότι καλύτερο για παραμονή πρωτοχρονιάς!!!!!!!!Καλό σαραντισμό αναστασάκι μου!!!Σε Αγαπάμε!!!!!!!!!!!!

((((((((((((((((((())))))))))))))))))

1500363a19fox94mo.gif

156882g82qpu0ale.gif

1948612oymvxa9vy6.gif


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου υπήρχε καλύτερο δώρο να σας φέρει ο Αη Βασίλης?

Να σας ζήσει!!!!!

Πάντα γερός και ευτυχισμένος....

Καλό σαραντισμό...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!!!!! Τι φοβερο πραγμα.... απο τη μια στιγμη στην αλλη.....το ονειρο γινεται πραγματικοτητα!!!

Να σας ζησει, κουκλιτσα μου και να ειναι παντα γερος!! Να τον χαιρεστε!!! Τελειο πρωτοχρονιατικο δωρακι!! Σε περιμενουμε με αγωνια!!!!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειδες που υπαρχει αη βασιλης?????? σου εκανε το καλυτερο δωρο!!!

να χαιρεστε το αγορακι σας! καλο σαραντισμο, και με το καλο να πατε σπιτακι σας! η απολυτη ευτυχια ε???????????????????

images?q=tbn:ANd9GcROWe7-GwfD1ekDBUrQpg8ItoNm67uGkiUVWCRUzzlDfqGbUgVSimages?q=tbn:ANd9GcQ8zHOjzZHbAaHu-xGpCvx2AW7BVsX_OcWCj81C5_I6lEjgNOjP

images?q=tbn:ANd9GcRoiXox5xcmmJ8frcJIfano6BN48eyb8ASkNad7EAO44wBkBvsRvAimages?q=tbn:ANd9GcRIr4fL4b1ERtS8d2PCryGkPLCbD9Djlo51C-KWxWN8Yoh5KNyW

Link to comment
Share on other sites

Τι χαρα!τι ωραια πρωτοχρονια!και απο δω...

Να σας ζησει φιλαναδααααααααα

Γερο,δυνατο κ ευτυχισμενο να ειναι το παιδακι σας!

Καλη επιστροφη στο σπιτακι σου!

Σαγαπω τοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

αναστασακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοο να σας ζησει ο μπεμπης σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!!!!!!!καλο σαραντισμο γλυκουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!! ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ!!! ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥ ΣΑΣ!!!


....ηρθε το θαυμα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...