Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

ερωτευμένη με το γιό σου:wink:χαχαχαχα

και εσύ πονάς;;;;αχ μανούλα τι τραβάς και εσύ.....να πας σε γιατρό:(

εδω τωρα που το σκεφτομαι εισαι και εσυ in love και ακομα δεν αντικρισες το μωρακι σου ...φαντασου εγωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

;)

εννοειτε με τον γιο μου !! :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

θα περασω τον πιο ωραιο βαλεντινο της ζωης μου χαχα

σσσσσ ομως μην μας ακουσει ο μπαμπας και ζηλεψει :lol::lol::lol::lol::lol:

μαλλον και εγω για γιατρο με κοβω ...μπας και μ αφησουν και βγω και λιγο εξωωω οι υστερικοι γυρω μου χαχαχα

βρε που καταντησα να βλεπω τον γιατρο ως διασκεδαση !!!

παει το εχασα το λιγο μυαλο που ειχα !!

χαχαχαχαχα....που θα πάμε βόλτα σήμερα;στο γιατρό......χαχαχαχαχα μπα σε καλό σου!!!!!!!!

εγώ τους έχω κόψει τα πολλά πολλά........δε γίνεται να ακούω τους γύρω μου......ας χαλαρώσουν λίγο!!!!!!!μην τα πάρω


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

;)

χαχαχαχαχα....που θα πάμε βόλτα σήμερα;στο γιατρό......χαχαχαχαχα μπα σε καλό σου!!!!!!!!

εγώ τους έχω κόψει τα πολλά πολλά........δε γίνεται να ακούω τους γύρω μου......ας χαλαρώσουν λίγο!!!!!!!μην τα πάρω

μωρε και εγω δεν πολυμασαω αλλα τωρα μου βρισκουν προφαση στο μπεμπε και με ριχνουν !!!

πρεπει λοιπον να βρεθουμε οπωσδηποτε πριν γεννησετε !!!

κατι μου λεει θα περασουμε καλα !!

Link to comment
Share on other sites

μωρε και εγω δεν πολυμασαω αλλα τωρα μου βρισκουν προφαση στο μπεμπε και με ριχνουν !!!

πρεπει λοιπον να βρεθουμε οπωσδηποτε πριν γεννησετε !!!

κατι μου λεει θα περασουμε καλα !!

εγώ αρχές Μαρτίου μπαίνω στο μήνα μου...:tongue:

αν κανονίσουμε κάτι σύντομα.......αν και κάνει κρύο να βγάλεις το μπεμπάκι σου έξω......Ναύπλιο είσαι;


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι μενω Αργος ..δλδ λιγο πιο εξω !!!!

Στο μητερα ....γεννησα !!εσυ που θα πας ???

στο Έλενα....πως σου φάνηκε το νοσοκομείο...για εκεί ήμουν και εγώ αλλά βρήκα στο Έλενα γιατρό και την έκανα...δεν το έχω σε πολύ εκτίμηση το μητέρα.....το μωρό δεν το είχες δίπλα σου ε;


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Πενακυ ειδα και το μην σου !!

Σ ευχαριστω !! Περαστικα στο μπουμπουκι μας και να σου πω και κατι ??? Απ οτι καταληξαμε οικογενειακως ( πενυ κτλ ) μαλλον το αγορακι σου και εσενα δεν σ μοιαζει..........μας επιασαν στον υπνο οι συζυγοι νομιζω χαλαρα !! Αν και νομιζω πιο πολυ του Δημητρη μοιαζει ...

Δεν πειραζει μωρε για τα γενεθλιακια ...να ναι καλα ο Κωσταντης σου ειναι καλυτερα για να το ευχαριστηθει !!!!!!:wink::wink::wink::wink:

Με έπιασε στον ύπνο δεν λες τίποτα!!!Πολλοί μας έχουν πει ότι μοιάζει στον Δημήτρη! Πάντως σε μένα δεν μοιάζει μόνο τα μάτια μου πήρε!Ασε μου έστειλε αιτημα φιλίας η Πένυ!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Με έπιασε στον ύπνο δεν λες τίποτα!!!Πολλοί μας έχουν πει ότι μοιάζει στον Δημήτρη! Πάντως σε μένα δεν μοιάζει μόνο τα μάτια μου πήρε!Ασε μου έστειλε αιτημα φιλίας η Πένυ!

Καλημερααα!! Αφου πηρε και τα ματια σου μην ανησυχειςς!!

Αλλα να σου πω κατι ?? Θα μας μοιασουν στο χαρακτηρα ..εγω παντως το εχω βαλει σκοπο να μου μοιασει στον χαρακτηρα ..οχι να τα παρει και ολα απο τον πατερα του ...τοσος κοπος αδικος ???χαχα

Ναι σου εστειλε μην η Πενυ?? γιατι και εγω σας αλληπροτεινα σαν γνωστους ..μηπως αυτο λες ?? Αλλα σημασια εχει που βρεθηκατε ακομα οπως και αν εγινε !!! Φιλια

Link to comment
Share on other sites

στο Έλενα....πως σου φάνηκε το νοσοκομείο...για εκεί ήμουν και εγώ αλλά βρήκα στο Έλενα γιατρό και την έκανα...δεν το έχω σε πολύ εκτίμηση το μητέρα.....το μωρό δεν το είχες δίπλα σου ε;

Καλημερααααα !! Πως εισαι σημερα??? Ναι στο μητερα ημουν και γενικα εμεινα ευχαριστημενη ..το μωρο δεν το ειχα συνεχεια διπλα μου, ημουν και σε τρικλινο και μ ολο τον κοσμο που ερχοταν καλυτερα να σου πω. Η συνυφαδα μου που ηταν σε μονοκλινο στο μητερα την ειχε την μπουμπου της συνεχεια διπλα της ...παντως να σου πω σε καποια φαση που τον ζητησα το βραδακι μου τον εφεραν...εσυ θες να εχεις το μωρο συνεχεια διπλα σου ?? αυτο που λεμε rooming in ??? ΧΑΧΑ καλα κουραγιααααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μολις τωρα γυρισα απο το γιατρο , πηγα στον ορθοπεδικο και μου ειπε πως αυτα ειναι πραγματα ππου τα παθαινουν οι γυναικες μετα την εγκυμοσυνη και τον τοκετο και να κανω υπομονη μερικες εβδομαδεςς θα περασει !! ποσοοοοοο του λεω ????

μου λεει κανε υπομονη !!! χαχαχα αντε θα το αντεξω και αυτο τι να κανω !!!!! για χαρη του μπεμπακου μου !!!!!

Παντως ηταν φοβερο !! ενιωσα σαν να πηγαινα για καφε !!! ειδα κοσμο !! μιλαμε αλλη αισθηση ! θα το νιωσετε με το καλο κ εσεις ..αντε βγειτε τωρα που μπορειτε !!!

Ρε παιδια η βασ χαθηκε ! εχετε κανενα νεο της ?? ας ειναι καλα και ας μπει οποτε μπορεσει !!!

Φιλιαααααα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μολις τωρα γυρισα απο το γιατρο , πηγα στον ορθοπεδικο και μου ειπε πως αυτα ειναι πραγματα ππου τα παθαινουν οι γυναικες μετα την εγκυμοσυνη και τον τοκετο και να κανω υπομονη μερικες εβδομαδεςς θα περασει !! ποσοοοοοο του λεω ????

μου λεει κανε υπομονη !!! χαχαχα αντε θα το αντεξω και αυτο τι να κανω !!!!! για χαρη του μπεμπακου μου !!!!!

Παντως ηταν φοβερο !! ενιωσα σαν να πηγαινα για καφε !!! ειδα κοσμο !! μιλαμε αλλη αισθηση ! θα το νιωσετε με το καλο κ εσεις ..αντε βγειτε τωρα που μπορειτε !!!

Ρε παιδια η βασ χαθηκε ! εχετε κανενα νεο της ?? ας ειναι καλα και ας μπει οποτε μπορεσει !!!

Φιλιαααααα

άντε κουράγιο....έκανες και τη βόλτα σου....:lol::lol:

η Βάσω καλά είναι,πάει αλλού για καφέ:wink::lol::lol::lol:

βρε Jend μου δεν το θήλαζες το μπεμπάκι σου συνέχεια όμως γιατί ξέρω οτι δε στο φέρνουν συνέχεια......επιλογές είναι αυτές...αξίζει αυτή η ταλαιπωρία δε νομίζεις;:tongue:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας κοριτσάκια!!! Να 'μαι κι εγώ! Σήμερα δεν κοιμήθηκα καλά, δεν ξύπνησα καλά και γενικά μέχρι που γύρισα σπίτι μου δεν ήμουν και πολύ καλά, γι'αυτό δεν σας έγραψα και νωρίτερα σήμερα.

Peny περαστικά για το αγοράκι σου!!!

Jend εύχομαι η μέση σου να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ ακόμα! Τώρα που θηλάζεις μπορείς να πάρεις κάποιο παυσίπονο ή δεν κάνει?

Όσο για τα κιλά, ΟΥΦ! Αυτό τα λέει όλα! Κι εγώ ξεκίνησα με παραπάνω κιλά και δεν ξέρω που θα καταλήξω κιόλας!!!:tongue::tongue::tongue: Το μόνο θετικό είναι ότι προς το παρόν αν και δεν έχω καθόλου εμετούς και από αναγούλες ελάχιστες, έχω πάρει ένα μόνο κιλό.. Μετά περίπου 15 που είχα από πριν να δω τι θα κάνω! χαχαχαχα!:lol::lol::lol: Αλλά για την ώρα μάλλον δεν πρέπει να το σκέφτομαι τόσο, εεεεε???:wink:

Nikoleeeee τι κάνεις??? Κλοτσάει το κοριτσάκι σου????:D

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας κοριτσάκια!!! Να 'μαι κι εγώ! Σήμερα δεν κοιμήθηκα καλά, δεν ξύπνησα καλά και γενικά μέχρι που γύρισα σπίτι μου δεν ήμουν και πολύ καλά, γι'αυτό δεν σας έγραψα και νωρίτερα σήμερα.

Peny περαστικά για το αγοράκι σου!!!

Jend εύχομαι η μέση σου να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ ακόμα! Τώρα που θηλάζεις μπορείς να πάρεις κάποιο παυσίπονο ή δεν κάνει?

Όσο για τα κιλά, ΟΥΦ! Αυτό τα λέει όλα! Κι εγώ ξεκίνησα με παραπάνω κιλά και δεν ξέρω που θα καταλήξω κιόλας!!!:tongue::tongue::tongue: Το μόνο θετικό είναι ότι προς το παρόν αν και δεν έχω καθόλου εμετούς και από αναγούλες ελάχιστες, έχω πάρει ένα μόνο κιλό.. Μετά περίπου 15 που είχα από πριν να δω τι θα κάνω! χαχαχαχα!:lol::lol::lol: Αλλά για την ώρα μάλλον δεν πρέπει να το σκέφτομαι τόσο, εεεεε???:wink:

Nikoleeeee τι κάνεις??? Κλοτσάει το κοριτσάκι σου????:D

κάλά είμαι κούκλα .....η μπουμπού είναι με τις μέρες της,αν και το πάρτυ γίνεται το βράδυ.....:lol::lol:εγώ δεν θυμάμαι με πόσα ξεκίνησα αλλά πρέπει να χω πάρει 15 τουλάχιστον....:(:confused:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!! Είναι νυχτερινός τύπος ε? Στο κάνει για να συνηθίζεις και να μην νομίζεις ότι όταν γεννηθεί και θα ησυχάζεις το βράδυ!!!!:tongue::tongue::tongue:

Νικόλ μου δεν νομίζω ότι πρέπει να σε στεναχωρεί αυτή την περίοδο το θέμα των κιλών, έτσι κι αλλιώς από ότι είδα στο fb είσαι μία αδύνατη κοπέλα και πιστεύω πως όταν με το καλό φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου, με λίγη προσπάθεια θα γίνεις όπως ήσουν πριν!:D:D:D

Θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!! (Καλά οι ο ορμόνες μου κάνουν πάρτυ:rolleyes:, το πρωί ήμουν χάλια και τώρα μοιράζω θετική ενέργεια!!!!:lol::lol::lol:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...