Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημερα βασ...... εγω παλι κατεληξα , θα παμε Μητερα !!

Ουφ και πλησιαζει και ο καιρος χιχι , αλλα απο την αλλη θα εχω τον πριγκιπακο μου στην αγακλιτσα μου σκεφτομαι .....:D:D:D:D:D:D

Φιλιααααααααααααααααααααααα

jend γεια σου και απο μενα ποτε περιμένεις με το καλό??

Εσύ αποφάσισες μητερα. Σε παρακαλώ μηπως ξερεις τελικές τιμές Φυσιολογικου και καισαρικής στην οικονομική θέση του μητερα??. Απο οτι εμαθα ειανι τρικλινο το οικονομικό. Παιρνω κανα δυο μερες και όλο μιλάνε. Αν μπορεις να βοηθήσεις ....ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Jend, ναι λιονταράκι θα είναι το μικρό μου!! :D:D:D Ακόμα δεν ξέρουμε τι είναι, τον άλλο μήνα μας είπε ο γιατρός! Η αλήθεια είναι βέβαια πως δεν με νοιάζει, στην αρχή ήθελα κορίτσι, αλλά όσο περνάει ο καιρός δεν με νοιάζει καθόλου!!! Peny δεν έχω λόγια, είναι απίστευτα!!!!!!!!!!!!! :oNikole γεια σου, πως είσαι σήμερα? Γιατί από οτι έχω καταλάβει δεν έχεις ακόμα προλάβει να ηρεμήσεις από τις αλλάγες στην ζωή σου, ε? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jend, ναι λιονταράκι θα είναι το μικρό μου!! :D:D:D Ακόμα δεν ξέρουμε τι είναι, τον άλλο μήνα μας είπε ο γιατρός! Η αλήθεια είναι βέβαια πως δεν με νοιάζει, στην αρχή ήθελα κορίτσι, αλλά όσο περνάει ο καιρός δεν με νοιάζει καθόλου!!! Peny δεν έχω λόγια, είναι απίστευτα!!!!!!!!!!!!! :oNikole γεια σου, πως είσαι σήμερα? Γιατί από οτι έχω καταλάβει δεν έχεις ακόμα προλάβει να ηρεμήσεις από τις αλλάγες στην ζωή σου, ε? :wink:

tinaki akoma prospatho na xalaroso oso ginetai....epesan ola mazi alla to palevo AKOMA:-P


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Jend αν δεν κάνω λάθος από άλλη ενότητα που είδα, γέννησες!!!! :D:D:D Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!!!!!!!! Να έχει υγεία και ευτυχία σε κάθε του βήμα!!!!:D:D:D:D:D Φιλιά πολλά!!!

Υ.Γ. Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!! χιχιχι! ;)

Α! και Βασ, μην ανησυχείς όταν γυρίσει η jend με το καλό, θα σου πει από πρώτο χέρι τις τιμές στο Μήτερα και τις εντυπώσεις της!!! ;) Τώρα θα μιλήσει η πείρα!!! χιχιχι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΤΙ Η JEND ΓΕΝΝΗΣΕ !!!!!

ΚΑΛΕ ΓΕΝΝΗΣΕς?????????????????

ΑΝ ΝΑΙ ....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ................. ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Jend αν δεν κάνω λάθος από άλλη ενότητα που είδα, γέννησες!!!! :D:D:D Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!!!!!!!! Να έχει υγεία και ευτυχία σε κάθε του βήμα!!!!:D:D:D:D:D Φιλιά πολλά!!!

Υ.Γ. Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!! χιχιχι! ;)

Α! και Βασ, μην ανησυχείς όταν γυρίσει η jend με το καλό, θα σου πει από πρώτο χέρι τις τιμές στο Μήτερα και τις εντυπώσεις της!!! ;) Τώρα θα μιλήσει η πείρα!!! χιχιχι!

Σ ευχαριστω καλη μου ! Ναι γεννησααα μην κοιτας που εχω ακομα το παλιο τικερακι δεν εχω προλαβει να το αλλαξω ακομα χιχι

Αντε και με το καλο σ εσας ! Πραγματικα ηταν μια επεισοδιακη γεννα αλλα τελος καλο ολα καλα!! Πονοι στις 2 και μιση και το μωρακι μου γεννηθηκε στις 4 και μιση περιπου !!

Τωρα τρεχω να τον ταισω να τον αλλαξω ...αλλα εινια υπεροχο !! οσο κουρασμενη και αν ειμαι μολις κανει μια γκριματσα γελιου τα ξεχναω ολα !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΤΙ Η JEND ΓΕΝΝΗΣΕ !!!!!

ΚΑΛΕ ΓΕΝΝΗΣΕς?????????????????

ΑΝ ΝΑΙ ....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ................. ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΖΩΗ

Σ ευχαριστω καλη μου κ εσενα !!! Αντε με το καλο και εσυ να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου !!!

Στο μητερα που ημουν δεν ειχα ιδιαιτερα προβληματα και πραγματικα ηταν ολοι πολυ καλοι μαζι μας ....γεννηκα θα στο προτεινα αλλα ειναι και θεμα του τι ζηταει κανεις .....οτι αποριες εχεις παντως θα χαρω να στις λυσω ...

Φιλιααα

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κοριτσάκια!!!!!!!!! Jend μου χαίρομαι πολύ για σένα!!! Να χαίρεσαι λοιπόν την οικογένειά σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!:D:D

Άντε με το καλό να νιώσουμε και οι υπόλοιπες αυτό το συναίσθημα....!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...