Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε?? Τώρα γίναμε φίλες στο fb!:lol: Nikole δουλεύω σε γραφείο πολιτικού μηχανικού, γραμματέας και λίγο σχεδιάστρια, καλά είναι.. Έχω ΠΗΤ 29/07/10, το μωράκι μας δεν ξέρουμε ακόμα τι είναι, ελπίζουμε να το δούμε την άλλη Τρίτη που έχουμε ραντεβού!:D Εσένα τι είναι μωράκι σου???? Jend τον είδα τον μπεμπάκο σου και είναι κούκλος! Να τον χαίρεστε!!! Πάντως είσαι από τις τυχερές ε? Προλαβαίνεις να κάνεις να χαζεύεις και λίγο στο internet!!:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε?? Τώρα γίναμε φίλες στο fb!:lol: Nikole δουλεύω σε γραφείο πολιτικού μηχανικού, γραμματέας και λίγο σχεδιάστρια, καλά είναι.. Έχω ΠΗΤ 29/07/10, το μωράκι μας δεν ξέρουμε ακόμα τι είναι, ελπίζουμε να το δούμε την άλλη Τρίτη που έχουμε ραντεβού!:D Εσένα τι είναι μωράκι σου???? Jend τον είδα τον μπεμπάκο σου και είναι κούκλος! Να τον χαίρεστε!!! Πάντως είσαι από τις τυχερές ε? Προλαβαίνεις να κάνεις να χαζεύεις και λίγο στο internet!!:wink:

Καλημεραααα!!! Φτυστε μας μην μας ματιασετε !!!!!!!

Ναι δεν εχω παραπονο με αφηνει το μικρακι μου αλλα να σου πω και κατι ?? τελικα το internet υπηρξε σωτηριο για εμενα ..κλεισμενη τοσο καιρο μεσα ποσο να διαβασει κανεισ και ποσο να δει τηλεοραση οποτε ο μπεμπακος λεει ας αφησω την μαμα να ασχοληθει με αυτο το πραγαμτακι τον ηχο του οποιου ακουγα σ ολη την ενδομητριο ζωη μου χαχα γιατι αλλιως σου λεει ειναι τρεληηηη αυτη !! θα ξεσπασει πανω μου !!!

χαχαχα

Και επειδη ειμαι τρελη αλλα και διανυω την περιοδο της λοχειας μου ....δεν ειναι τελειος ο καιρος σημερα /???? ( την απαντηση την ξερετε ε?? ΛΕΜΕ ΝΑΙ )

Εχθες σας ζηλευα που μπορειτε να ειστε εξω και σημερα με ξετρελαινει η βροχη και το ανμμενο τζακι ....

Τινακι και το δικο σου το μωρο θα ειναι κουκλακι γιατι εχει ομορφους γονεις αλλα θα ειναι και λιονταρακι ....ειδες στο fb την μερα γεννησης μου ?? χαχα μια μερα πριν την ΠΗΤ σου...μωρε λεςςςςς??????

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες......γύρναγα σήμερα......:D:Dλοιπόν εγώ γεννάω 3/4, πασχαλιάτικη η μπουμπού,περιμένω κορίτσαρο και δύο μέρες έχει καβαλίσει νεύρο το μωρό μου και κουτσαίνω:tongue::tongue:είμαι στη φάση πλένω σιδερώνω τα ρουχαλάκια της και ψώνια πολλά....

μακάρι να κάνουμε όλες μπεμπάκια σαν το δικό σου jend μου να μπορούμε να μπαίνουμε...φτου φτου....είναι κουκλί πάντως!!!!!!!


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! :D Jend ωραίος ο καιρός χθές, αλλά δεν συμφωνείς ότι σήμερα είναι καταπληκτικός??? Ναι ναι την είδα την ημερομηνία γέννησής σου!! Λες να σκάσει μύτη το μπεμπάκι την ίδια μέρα????? χαχαχα! Πλάκα θα έχει!! Πάντως αν γίνει έτσι να ξέρεις θα είσαι από τους πρώτους που θα ενημερώσω ότι γέννησα!!!

Nikole ωραία, τώρα ξέρω ότι και κάποιος άλλος περιμένει το Πάσχα μαζί με εμένα, γιατί έχω αποφασίσει μετά το Πάσχα να αρχίσω σιγά σιγά να ετοιμάζω το δωμάτιο του μωρού μου (βαψίματα και τέτοια, ξέρω είμαι ανυπόμονη αλλά τι να κάνεις...)

Πάντως φαντάζεστε? 'Ολοι θα είναι χαρούμενοι με την Ανάσταση θρησκευτικού περιεχομένου και η Nikole θα λέει "Ανάσταση!Επιτέλους γένησσα!!!!" χαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Τρελαίνομαι για ψώνια, πάρε με μαζί σουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Για τον εαυτό μου δεν ψωνίζω συχνά γιατί είμαστε στριμωγμένοι λίγο οικονομίκα, αλλά όταν θα έρθει η ώρα να ψωνίσω για το μπεμπάκι μας θα ξεσαλώσω!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε? Εμείς περάσαμε ένα Σαββατοκύριακο άσχημο με το ζουζουνάκι μου! Την Παρασκευή ανέβασε πυρετό και το πάρτυ μας αναβλήθηκε για το άλλο Σαββάτο.Σήμερα πάντως είναι καλά το πουλάκι μου και μέχρι το πάρτυ του θα είναι περδίκι!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες...περαστικά στο νινάκι που είναι αρρωστούλη....το άλλο Σάββατο θα γίνει το πάρτυ και θα είναι μια χαρούλα:D

τα περισσότερα τα έχω ψωνίσει τινάκι μου δεν ήξερα να σε έτρεχα:lol::lol:....

είναι ωραία πάντως:tongue::tongue:

η μπέμπα δεν αλλάζει θέση ,έχει βολευτεί μάλλον:rolleyes:αλλά είμαι κάπως καλύτερα....

όσο για χρήματα θα φύγουν πολλά για το μπεμπάκι αλλά χαλάλι .......:tongue::tongue::tongue:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες......γύρναγα σήμερα......:D:Dλοιπόν εγώ γεννάω 3/4, πασχαλιάτικη η μπουμπού,περιμένω κορίτσαρο και δύο μέρες έχει καβαλίσει νεύρο το μωρό μου και κουτσαίνω:tongue::tongue:είμαι στη φάση πλένω σιδερώνω τα ρουχαλάκια της και ψώνια πολλά....

μακάρι να κάνουμε όλες μπεμπάκια σαν το δικό σου jend μου να μπορούμε να μπαίνουμε...φτου φτου....είναι κουκλί πάντως!!!!!!!

Σ ωραια φαση εισαι κουκλιτσα ..αν ελειπε και ο πονος...μωρε κανε υπομονη και ρωτα και τον γιατρο σου ..μηπως υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις η ισως κανα φαρμακακι να σου περασει καπως ο πονος !

Εμεις να φανταστεις δεν εχουμε καν ακομα φτιαξει το δωματιακι μας αλλα δεν μας πολυπειραζει ..ας σαραντισουμε και μετα θα παρουν ειπαμε τα λαστιχα φωτια απο το αυτοκινητακι της μαμας και θα τα φτιαξουμε ολα μαζι με τον μπεμπη !! χαχα

Σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια ...ο σκαθαρακος μου μου εχει παρει τα μυαλα αλλα ειναι και υπακουο παιδακι ..και τα δικα σας ετσι θα ειναι ..αρκει να ειστε εσεις ηρεμες ..μου το ελεγε μια φιλη μου και δεν το πιστευα αλλα ειναι τελικα αληθεια (νομιζω) καταλαβαινουν τα ατιμα τα παντα στην ψυχολογια μας !!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! :D Jend ωραίος ο καιρός χθές, αλλά δεν συμφωνείς ότι σήμερα είναι καταπληκτικός??? Ναι ναι την είδα την ημερομηνία γέννησής σου!! Λες να σκάσει μύτη το μπεμπάκι την ίδια μέρα????? χαχαχα! Πλάκα θα έχει!! Πάντως αν γίνει έτσι να ξέρεις θα είσαι από τους πρώτους που θα ενημερώσω ότι γέννησα!!!

Nikole ωραία, τώρα ξέρω ότι και κάποιος άλλος περιμένει το Πάσχα μαζί με εμένα, γιατί έχω αποφασίσει μετά το Πάσχα να αρχίσω σιγά σιγά να ετοιμάζω το δωμάτιο του μωρού μου (βαψίματα και τέτοια, ξέρω είμαι ανυπόμονη αλλά τι να κάνεις...)

Πάντως φαντάζεστε? 'Ολοι θα είναι χαρούμενοι με την Ανάσταση θρησκευτικού περιεχομένου και η Nikole θα λέει "Ανάσταση!Επιτέλους γένησσα!!!!" χαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Τρελαίνομαι για ψώνια, πάρε με μαζί σουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Για τον εαυτό μου δεν ψωνίζω συχνά γιατί είμαστε στριμωγμένοι λίγο οικονομίκα, αλλά όταν θα έρθει η ώρα να ψωνίσω για το μπεμπάκι μας θα ξεσαλώσω!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Ωραια μαζι με το αρνακι θα εχετε και γεννητουρια μια χαρα σ βρισκω φιλεναδα!!!!

Κοιτα και εγω με τα ψωνια εχω ενα θεματακι πια ..θελω να πεταξω ολα τα φαρδουλα ρουχα και τα ισια παπουτσακια αλλα πια νομιζω θα μας πιασει καλοκαιρι μεχρι να χασωα και κανα κιλακι ....αν και ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης αλλα ειχα και μπολικα απο πριν οπτε εχω δρομοοοο ακομα ( φετααααααα)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε? Εμείς περάσαμε ένα Σαββατοκύριακο άσχημο με το ζουζουνάκι μου! Την Παρασκευή ανέβασε πυρετό και το πάρτυ μας αναβλήθηκε για το άλλο Σαββάτο.Σήμερα πάντως είναι καλά το πουλάκι μου και μέχρι το πάρτυ του θα είναι περδίκι!

Πενακυ ειδα και το μην σου !!

Σ ευχαριστω !! Περαστικα στο μπουμπουκι μας και να σου πω και κατι ??? Απ οτι καταληξαμε οικογενειακως ( πενυ κτλ ) μαλλον το αγορακι σου και εσενα δεν σ μοιαζει..........μας επιασαν στον υπνο οι συζυγοι νομιζω χαλαρα !! Αν και νομιζω πιο πολυ του Δημητρη μοιαζει ...

Δεν πειραζει μωρε για τα γενεθλιακια ...να ναι καλα ο Κωσταντης σου ειναι καλυτερα για να το ευχαριστηθει !!!!!!:wink::wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και αφου τα σχολιασα ολα να σας πω και μια καλημερααααα η καλυτερα καλησπερααααα!!!

Τωρα μπορεσα λιγο να μπω να δω τι κανετε και μ αρεσει που αρχιζουμε και εχουμε θεματακια να συζηταμε !!

Εμεις σημερα ειχαμε μια ψιλογκρινια αλλα την παλεψαμε ...τον ματιασα χαχα

Μετα να σιδερωσω να κανω κατι δουλιτσες και να μαγειρεψω για τον μπαμπα μας περασε η ωρα !! Ουφ ! Αντε να σαραντισουμε να παμε καμια βολτιτσα να βγει και λιγο η μανουλα ..... αα και αν σε καμια αρεσει το σιδερωμα δεχομαστε και επισκεψεις χαχα

Ταυτοχρονα με ποναει και η πλατη μου ( δεν θυμαμαι αν σας το εχω ξαναπει ) και λεω αν τα καταφερω να παω σε κανα γιατρο να με δει η αυριο η μεθαυριο γιατι ακομα και στον θηλασμο μερικες φορες μου ερχεται να βαλω τα κλαματα .......

Απο την αλλη λεω θα περασει και κανω υπομονη ...θα δω πως θα παει και τι θα κανω μ αυτο !!! Παντως η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ ομορφο πραγμα να εχεις ενα πλασματακι μεσα στο σπιτι σου ....οσο κουρασμενη και αν ειμαι, αν κανει καμια γκριματσα γελιου λιωνννννωωωωωωωωω!!!

Σας ειπα πως ειμαι ερωτευμενηηηηη?????

Link to comment
Share on other sites

Και αφου τα σχολιασα ολα να σας πω και μια καλημερααααα η καλυτερα καλησπερααααα!!!

Τωρα μπορεσα λιγο να μπω να δω τι κανετε και μ αρεσει που αρχιζουμε και εχουμε θεματακια να συζηταμε !!

Εμεις σημερα ειχαμε μια ψιλογκρινια αλλα την παλεψαμε ...τον ματιασα χαχα

Μετα να σιδερωσω να κανω κατι δουλιτσες και να μαγειρεψω για τον μπαμπα μας περασε η ωρα !! Ουφ ! Αντε να σαραντισουμε να παμε καμια βολτιτσα να βγει και λιγο η μανουλα ..... αα και αν σε καμια αρεσει το σιδερωμα δεχομαστε και επισκεψεις χαχα

Ταυτοχρονα με ποναει και η πλατη μου ( δεν θυμαμαι αν σας το εχω ξαναπει ) και λεω αν τα καταφερω να παω σε κανα γιατρο να με δει η αυριο η μεθαυριο γιατι ακομα και στον θηλασμο μερικες φορες μου ερχεται να βαλω τα κλαματα .......

Απο την αλλη λεω θα περασει και κανω υπομονη ...θα δω πως θα παει και τι θα κανω μ αυτο !!! Παντως η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ ομορφο πραγμα να εχεις ενα πλασματακι μεσα στο σπιτι σου ....οσο κουρασμενη και αν ειμαι, αν κανει καμια γκριματσα γελιου λιωνννννωωωωωωωωω!!!

Σας ειπα πως ειμαι ερωτευμενηηηηη?????

ερωτευμένη με το γιό σου:wink:χαχαχαχα

και εσύ πονάς;;;;αχ μανούλα τι τραβάς και εσύ.....να πας σε γιατρό:(


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

αν η ψυχολογία του παιδιού εξερτάται από τη μαμά την έκατσα.....:rolleyes::rolleyes:δεν είμαι και ο ποιό ήρεμος άνθρωπος στον κόσμο....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλα αν με γνωριζες πριν...δεν υπαρχει πιο αγχωτικος ανθρωπος και σε παω και στοιχημα !!!

αλλα τελικα αυτη η φυση ειναι μοναδικη !!!! δεν με αναγνωριζω σου λεω!!!

Link to comment
Share on other sites

ερωτευμένη με το γιό σου:wink:χαχαχαχα

και εσύ πονάς;;;;αχ μανούλα τι τραβάς και εσύ.....να πας σε γιατρό:(

εννοειτε με τον γιο μου !! :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

θα περασω τον πιο ωραιο βαλεντινο της ζωης μου χαχα

σσσσσ ομως μην μας ακουσει ο μπαμπας και ζηλεψει :lol::lol::lol::lol::lol:

μαλλον και εγω για γιατρο με κοβω ...μπας και μ αφησουν και βγω και λιγο εξωωω οι υστερικοι γυρω μου χαχαχα

βρε που καταντησα να βλεπω τον γιατρο ως διασκεδαση !!!

παει το εχασα το λιγο μυαλο που ειχα !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...