Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Καλό μήνα κοριτσάκια!!!!!!!!! Jend μου χαίρομαι πολύ για σένα!!! Να χαίρεσαι λοιπόν την οικογένειά σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!:D:D

Άντε με το καλό να νιώσουμε και οι υπόλοιπες αυτό το συναίσθημα....!!!:wink:

Σ ευχαριστω πολυ tinaki για τις ευχες σου και με το καλο να νιωσεις και εσυ αυτο το συναισθημα ...ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ !!!

Αντε με το καλο να αντικρισετε και εσεις τα παιδακια σας και να κανονισουμε και κανα καφεδακι το καλοκαιρι ή και νωριτερα αν θελετε...ακους Πενυ???

Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Σ ευχαριστω πολυ tinaki για τις ευχες σου και με το καλο να νιωσεις και εσυ αυτο το συναισθημα ...ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ !!!

Αντε με το καλο να αντικρισετε και εσεις τα παιδακια σας και να κανονισουμε και κανα καφεδακι το καλοκαιρι ή και νωριτερα αν θελετε...ακους Πενυ???

Φιλια

Ακούω ,ακούω! Ορίστε μέρα και ώρα και εγώ είμαι μέσα από τώρα!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα σου jend, αλλά αν όλα πάνε καλά εγώ δεν θα μπορώ(χιχιχι), γιατί το καλοκαίρι περιμένω το δικό μου θαύμα!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Πάντως κορίτσια σας ευχαριστώ, γιατί έστω κι από εδώ μέσα, μου κάνετε πολύ καλή παρέα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα σου jend, αλλά αν όλα πάνε καλά εγώ δεν θα μπορώ(χιχιχι), γιατί το καλοκαίρι περιμένω το δικό μου θαύμα!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Πάντως κορίτσια σας ευχαριστώ, γιατί έστω κι από εδώ μέσα, μου κάνετε πολύ καλή παρέα!!!:D

Θα το κανονισουμε να μπορεις και εσυ !!! Ακομα και αν ειναι να το συνδυασεις με το ραντεβου του γιατρου σου !! Αλλωστε δεν ειμαστε και παρα πολλες για να εχουμε απουσιες ........

Εμενα να δεις παρεα που μου κρατησατε ολο αυτο το διαστημα που εμεινα μεσα...

Αληθεια κοριτσια που ειστε χαμενες ?? Μακαρι ολα να ειναι καλα και ας αργησετε να ξαναμπειτε!!:wink::wink:

Εμεις προσπαθουμε να μπουμε σε προγραμμα ..να δουμε αν θα τα καταφερουμε ..αλλα που θα μας παει !! Ειμαι πεισματαρα..χαχα! το μονο "αρνητικο " ειναι πως ο μπεμπακος εχει μαθει ΜΟΝΟ στο στηθος και θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα νομιζω ...μονο ετσι ηρεμει πιπιλιζοντας το !! θα ρωτησω την παιδιατρο και θα του βαλω και πιπιλα ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα τινάκι,δεν χαθήκαμε αλλά δεν πολύ μπαίνεται και δεν έχουμε ανοίξει κουβεντούλα;);)

jend να σου ζήσει ο παίδαρος και πάντα γερός και καλότυχος....μην αγχώνεσαι με το στήθος..και μια γνωστή μου στην αρχή έτσι ήταν,αλλά μεγαλώνοντας ξεκόλλησε;),ρώτα και τον παιδίατρο και θα σου πεί....:tongue:

έχετε γιατρούς από εδώ ή τρέχεται Αθήνα;jend μου ποιόν παιδίατρο έχεις;;;που γέννησες;

ελπίζω να σας πετύχω μέσα και να τα πούμε......φιλια σε όλες και στα μωρουλίνια σας....:D:D:D


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τινάκι,δεν χαθήκαμε αλλά δεν πολύ μπαίνεται και δεν έχουμε ανοίξει κουβεντούλα;);)

jend να σου ζήσει ο παίδαρος και πάντα γερός και καλότυχος....μην αγχώνεσαι με το στήθος..και μια γνωστή μου στην αρχή έτσι ήταν,αλλά μεγαλώνοντας ξεκόλλησε;),ρώτα και τον παιδίατρο και θα σου πεί....:tongue:

έχετε γιατρούς από εδώ ή τρέχεται Αθήνα;jend μου ποιόν παιδίατρο έχεις;;;που γέννησες;

ελπίζω να σας πετύχω μέσα και να τα πούμε......φιλια σε όλες και στα μωρουλίνια σας....:D:D:D

καλημερααα νικολ!! ελα ντε χαθηκαμε !! αντε να μαζευμοστε σιγα σιγα ...σας φαγανε οι αποκριες ε???? και εγω ζηλευωωωωωω ειμαι κλεισμενη μεσαα αλλα την παλευω ακομα πολυ καλα !! με το που θα σαραντισουμε ομως ..θα αναστεναξουν οι ροδες του αυτοκινητου ( αρκει να κανει καλο καιρο για το σκαθαρι μου )

και εγω πρωινη πρωινη σημεραααα, πινω το καφεδακι μου μεχρι να ξυπνησει ο πριγκιπακος και να δωσω ζιζακι να φαει να μεγαλωσει χαχα

ναι τα παμε λιγο καλυτερα με το στηθος ,,ελπιζω να φτιαξει !!

εμενα οι γιατροι μου ειναι και οι δυο εδω , οταν κατεβηκα απο αθηνα αλλαξα και γυναικολογο για να τον εχω διπλα μου και παλι καλα ! με την εγκυμοσυνη και τον τοκετο που ειχα ..ηταν η σωστοτερη επιλογη !!

Γεννησα στο μητερα και παιδιατρο εχω την κα Διαλιατση , μεχρι στιγμης εχω μεινει ευχαριστημενη ,,αλλα πες μου ακομα ειναι νωρις δυο φορες μονο εχουμε επικοινωνησει ...θα δειξει !! Παντως την εχω τσεκαρει και ειναι εγκυρη καπως σ οσα μου ειπε !!

Ωραιος καιρος σημερα να μεινετε και εσεις κλεισμενες μεσα:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλιααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!! Είστε ακόμα εδώ ή χαίρομαι τσάμπα??? :lol::lol: Jend εγώ έχω fb, να σου στείλω με π.μ. το όνομά μου να κάνεις αναζήτηση?

Όσο για τον καιρό και το μέσα, έγω δυστυχώς βγήκα αναγκαστικά έξω γιατί δουλεύω και το Σάββατο!:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν σου έστειλα μην.! Κοίτα, αυτή τη στιγμή θα άλλαζα θέση μαζί σου, γιατί εσύ σε λίγη ώρα θα έχεις τον πριγκιπάκο σου αγκαλιά...!!!;)

Αααχχχχ!!! όλα καλά είναι στην ώρα τους!!

Link to comment
Share on other sites

δεν σας προλαβαίνω......χαχαχαχαχαχα!!!!!τέλεια...στείλτε μου και εμένα πριβέ μην. βρε κορίτσια μπας και τα πούμε τελικά.....τινάκι να μην παραπονιέσαι που δουλεύεις γιατί και εγώ έχω 2 χρόνια σχεδόν στο Ναύπλιο και δεν έβρισκα δουλειά με τίποτα:(:(σε λίγο θα έχω την μπουμπού μου:tongue::tongue:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Nikole σου έστειλα κι εσένα πμ! Τώρα όσον αφορά την δουλεία, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη που έχω δουλειά και την συγκεκριμένη, αλλά δουλεύω έξι μέρες την βδομάδα και καμιά φορά κουράζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Nikole σου έστειλα κι εσένα πμ! Τώρα όσον αφορά την δουλεία, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη που έχω δουλειά και την συγκεκριμένη, αλλά δουλεύω έξι μέρες την βδομάδα και καμιά φορά κουράζομαι...

καλησπέρα....σε πέτυχα :D!σου έστειλα αίτημα φιλίας:D!σε κατάστημα ή σε γραφείο δουλεύεις;είναι ταλαιπωρία το 6μερο.....αλλά τι να κάνεις;πότε γεννάς;έχεις δει αν έχεις αγόρι ή κορίτσι ή είναι νωρίς;


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

nikol εστειλα και σ εσενα πμ .....

αντε ρε κοριτσια να αλλαξουμε και σελιδα στο καφεεεε χαχαχα ακομα στις 2 ειμαστε!!!

και βοηθαει και ο καιρος και ο μπεμπακος μου να περναω καποιες ωρες ακομα στο internet!! το παιδακι μου!! σου λεει η μαμα μου τοσο καιρο εκανε διαφορα στο internet να της το χαλασω τωρα?? χαχα

nikol τι μωρακι εχεις ?? το εχεις δει ??

καλε μην αγχωνεσαι με τα ψωνια...(τωρα ειδα το παλαιοτερο ποστ) φαντασου εγω τα πιο πολλα τα πηρα την μερα που γεννησα ( το πρωι δλδ) και μαλλον για αυτο και γεννησα απο το λιγο περπατημα χιχι

δεν ειχα παρει σχεδον τπτ και ακομα δηλαδη υπαρχουν πραγματακια που μας λειπουν αλλα να σου πω κατι ως πιο "εμπειρη" ( και καλα ) τα μωρακια θελουν αγαπουλες και φαγακι αααα και τα pamperssss βασικο !!! ολα τα υπολοιπα τα θελουν οι μαμαδες!!!! και μια ακομα συμβουλη μην παρετε πολλα ρουχαλακια θα σας φερουνπολλααααα δωρα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...