Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! Καινούργια στο club, από την Ερμιόνη! Εύχομαι να είστε όλες καλά, με τα παιδάκια σας αλλά και τα εμβρυάκια σας!!!!!! Βασ32 ποιος γιατρός σε παρακολουθεί? Κι εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω, αν όλα πάνε καλά, με τον Παπαγεωργίου από το Ναύπλιο.

Γεια σου tinaki και με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σουυυ

Καλως ηλθες στο club.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Κορίτσια γεια σας! Καινούργια στο club, από την Ερμιόνη! Εύχομαι να είστε όλες καλά, με τα παιδάκια σας αλλά και τα εμβρυάκια σας!!!!!! Βασ32 ποιος γιατρός σε παρακολουθεί? Κι εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω, αν όλα πάνε καλά, με τον Παπαγεωργίου από το Ναύπλιο.

ΓΕΙΑΣΟΥ ΤΙΝΑΚΙ

ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙς ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7. ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΕΡΜΙΟΝΗ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΤΥΡΟΒΟΛΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ

ΠΩς ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

kalimera patriotises. eimai kainouria sto forum.....nikol 28,meno nafplio k eimai egyos sto proto mou moraki!mexri 03/04/2010 tha vgei i mikri mou!distixos den mporo na vro giatro edo k etsi trexo sinexeia stin athina.an mporei as voithisei kapoia......:D!!!!!

ΓΕΙΑ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΠΩς ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ??ΕΥΧΟΑΜΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙς ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΡΑ???? ΘΕς ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΔΗΛ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΓΟΣ Κ ΝΑΥΠΛΙΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΠΩς ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ??ΕΥΧΟΑΜΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙς ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΡΑ???? ΘΕς ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΔΗΛ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΓΟΣ Κ ΝΑΥΠΛΙΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!

Καλημερα!! Καλως ηρθες και με το καλο να παρεις αγακλιτσα το μωρακι σου και εσυ νικολ .....

Αυτο με το γιατρο σου ουτε και εγω το καταλαβα ...θα σου πω την εμπερια μου ομως , οσο διαστημα εμενα στην Αθηνα ειχα γιατρο εκει και ημουν και ευχαριστημενη να σου πω την αληθεια , αλλα μετα σκεφτηκα πως θα ηθελα σε μια πιθανη εγκυμοσυνη να εχω τον γιατρο μου διπλα μου σε καθε στιγμη καλη ή κακη ....

Δεν θα σου προτεινω καποιον γαιτι το θεμα γιατρος ειναι οπωε ξερεις και εσυ πολυυυυ προσωπικο και ιδιαιτερο ....αν ομως εχεις κατι υποψιν σου και θες να το συζητησεις νομιζω πως ΟΛΕΣ ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε !!!!!!!!!!

Φιλια καλη μου και καλη μερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑΣΟΥ ΤΙΝΑΚΙ

ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙς ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7. ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΕΡΜΙΟΝΗ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΤΥΡΟΒΟΛΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ

ΠΩς ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Καλημερα βασ...... εγω παλι κατεληξα , θα παμε Μητερα !!

Ουφ και πλησιαζει και ο καιρος χιχι , αλλα απο την αλλη θα εχω τον πριγκιπακο μου στην αγακλιτσα μου σκεφτομαι .....:D:D:D:D:D:D

Φιλιααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!Πως πάνε οι κοιλίτσες σας?Μεγαλώνουν, μεγαλώνουν?Μετά απο ένα διαστημα αποχής επάνηλθα!Κάνω ετοιμασίες για τα 2α γενέθλια του Κωσταντή μου και δεν προλαβαίνω να μπω!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Βασ32 εμάς είναι μικρούλι ακόμα! ΠΗΤ 29/07/10. Ερχόμαστε Ναύπλιο με τον άντρα μου, όποτε μας πει ο γιατρός, αλλά δεν μας πειράζει ιδιαίτερα, γιατί βλέπουμε πως πηγαίνει το μωρούλι μας και κάνουμε και την βόλτα μας! Γενικά τα πηγαίνω μια χαρά με την εγκυμοσύνη μέχρη τώρα! Εσύ πιστεύω πρέπει να αρχίσεις να ετοιμάζεσαι σιγά σιγά, ε???? Με το καλό!!!! Jend σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!! Νόμιζω ότι έκανες την καλύτερη επιλογή για το μαιευτήριο, ίδιος γιατρός, ίδιες υπηρεσίες και λιγότερα χρήματα! Με το καλο να κρατήσεις το αγοράκι σου που από ότι είδα περιμένεις πολύ σύντομα! Nikole με το καλό κι εσένα το μωράκι σου, όσο για το γιατρό, σίγουρα μπορείς να βρεις κάποιον στο Ναύπλιο ή Άργος αλλά όλο το θέμα είναι πως θα νιώσεις με τον γιατρό από την αρχή!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΠΩς ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ??ΕΥΧΟΑΜΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙς ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΡΑ???? ΘΕς ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΔΗΛ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΓΟΣ Κ ΝΑΥΠΛΙΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!

geia sou ΒΑΣ32..me to kalo k to diko sou mpempaki....ti perimeneis;me tin egimosini mou ola kala eutixos,to idio elpizo k gia oles sas...mia upeia ydronefrosi mas exei pei o giatros!prospatho na min anxonomai.... exo giatro stin athina alla thelo afou genniso na vro kapoion edo...gia olous exo akousei asxima logia omos k den ksero ti na po!!!!!


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

jend s euxaristo gia tin apantisi sou k esena tinaki......as erthei me to kalo to moraki mou k koitao meta gia giatro....kati tha vro!tha gennisei kamia se dimosio;eixa giatro sto mitera alla oi paroxes tou mitera den einai autes pou prepei gia 5000euro!!tha genniso sto elena telika...eida ta monoklina tou nosokomeiou k einai super.....ti lete k eseis;filia se oles k elpizo na ta leme suxna apo edo!!!!!!


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


jend s euxaristo gia tin apantisi sou k esena tinaki......as erthei me to kalo to moraki mou k koitao meta gia giatro....kati tha vro!tha gennisei kamia se dimosio;eixa giatro sto mitera alla oi paroxes tou mitera den einai autes pou prepei gia 5000euro!!tha genniso sto elena telika...eida ta monoklina tou nosokomeiou k einai super.....ti lete k eseis;filia se oles k elpizo na ta leme suxna apo edo!!!!!!

ενοειτε πως το σημαντικο ειναι να ειναι τα μωρακια μας καλα !!!

και στο Ελενα απ οσο εχω διαβασει εδω μεσα εχει πολυ καλα δωματια ...και σε πολυ καλες τιμες.

Για εμενα το σημαντικοτερο ειναι να ειμαι καλα με το γιατρο μου και δοξα το θεο μεχρι στιγμης δεν εχω παραπονο !!

Οπως βεβαια και στα υπολοιπα κοριτσια το ιδιο ειναι , το σημαντικοτερο ειναι ο γιατρος και να σου πω και κατι ?? αν δεν τον δεις εναν αναθρωπο απο μονη σου μην πιστευεις και πολλα !

Οπως και να εχει εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε βρε .... κοιτα να εισαι εσυ ηρεμη και να προσεχεις για το μωρακι σου και ολα θα πανε superrrr!!!!!

Και κοιτα να απολαυσεις την περιοδο αυτη της ζωης σου ..... ειναιπολυ ομορφη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Βασ32 εμάς είναι μικρούλι ακόμα! ΠΗΤ 29/07/10. Ερχόμαστε Ναύπλιο με τον άντρα μου, όποτε μας πει ο γιατρός, αλλά δεν μας πειράζει ιδιαίτερα, γιατί βλέπουμε πως πηγαίνει το μωρούλι μας και κάνουμε και την βόλτα μας! Γενικά τα πηγαίνω μια χαρά με την εγκυμοσύνη μέχρη τώρα! Εσύ πιστεύω πρέπει να αρχίσεις να ετοιμάζεσαι σιγά σιγά, ε???? Με το καλό!!!! Jend σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!! Νόμιζω ότι έκανες την καλύτερη επιλογή για το μαιευτήριο, ίδιος γιατρός, ίδιες υπηρεσίες και λιγότερα χρήματα! Με το καλο να κρατήσεις το αγοράκι σου που από ότι είδα περιμένεις πολύ σύντομα! Nikole με το καλό κι εσένα το μωράκι σου, όσο για το γιατρό, σίγουρα μπορείς να βρεις κάποιον στο Ναύπλιο ή Άργος αλλά όλο το θέμα είναι πως θα νιώσεις με τον γιατρό από την αρχή!

Καλα δεν το συζητω!! κανετε και την βολτιτσα σας στο Ναυπλιο χιχι

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου και στις ανταποδιδω ! ολα να πανε καλα κουκλα μου και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα γλυκο μωρακι !

Απ οτι βλεπω θα ειναι και Λιονταρακι superrrr ( ειμαστε και γαμω τα παιδια :lol::lol::lol::lol::lol:) το εχεις δει τι φυλλο ειναι ???

Φιλιααααα:wink:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!Πως πάνε οι κοιλίτσες σας?Μεγαλώνουν, μεγαλώνουν?Μετά απο ένα διαστημα αποχής επάνηλθα!Κάνω ετοιμασίες για τα 2α γενέθλια του Κωσταντή μου και δεν προλαβαίνω να μπω!!!

Πενυ υδροχοακι ειναι ο Κωνσταντης σου ??? η κανω λαθος ??

Να σου ζησειιιιι και δεν πειραζει , ετοιμασε του εσυ τα γενεθλιακια του και θα μπεις μετα να μας πεις πως τα περασατεεεε!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

ενοειτε πως το σημαντικο ειναι να ειναι τα μωρακια μας καλα !!!

και στο Ελενα απ οσο εχω διαβασει εδω μεσα εχει πολυ καλα δωματια ...και σε πολυ καλες τιμες.

Για εμενα το σημαντικοτερο ειναι να ειμαι καλα με το γιατρο μου και δοξα το θεο μεχρι στιγμης δεν εχω παραπονο !!

Οπως βεβαια και στα υπολοιπα κοριτσια το ιδιο ειναι , το σημαντικοτερο ειναι ο γιατρος και να σου πω και κατι ?? αν δεν τον δεις εναν αναθρωπο απο μονη σου μην πιστευεις και πολλα !

Οπως και να εχει εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε βρε .... κοιτα να εισαι εσυ ηρεμη και να προσεχεις για το μωρακι σου και ολα θα πανε superrrr!!!!!

Και κοιτα να απολαυσεις την περιοδο αυτη της ζωης σου ..... ειναιπολυ ομορφη!!!

kalispera k pali se oles. esi pou tha genniseis;ti einai to morouli sou;distixos auti tin periodo den tin exo euxaristithei...exo apistefta nevra k logo tou oti pantreftika prin 1,5mina eixa poli treksimo k diafora eftrapela...kakieeeeeeees!!!!!

psonisate tpt;akoma den exo parei tpt an k koitao times!


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Πενυ υδροχοακι ειναι ο Κωνσταντης σου ??? η κανω λαθος ??

Να σου ζησειιιιι και δεν πειραζει , ετοιμασε του εσυ τα γενεθλιακια του και θα μπεις μετα να μας πεις πως τα περασατεεεε!!:wink:

Ναι υδροχοάκι είναι ο γλύκας μου! Να σας δείξω τι έκανα τόσες μέρες και δεν έμπαινα???Έφτιαχνα τα στολίδια για την τούρτα του γιου μου. Πάρτε μια γεύση...210120101107.jpg

210120101114.jpg

210120101110.jpg

210120101107.jpg


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...