Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Γεννησε η τανιούλα μας!!!


Moments

Recommended Posts

ΤΑΝΙΟΥΛΑΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!:D

Μετά από ένα δύσκολο δρόμο βγήκες επάξια νικήτρια και τώρα με τη μικρούλα σου αγκαλιά όλα θα είναι περασμένα ξεχασμένα!

Να σας ζήσει και να την χαίρεστε! Πάντα καλά και με υγεία!!!:D

Congratulations-on-your-addition-Girl.jpg

Τώρα γίνατε 3! Είστε οικογένεια!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει,πάντα γερο και τυχερό!!!

Καλό σαραντισμό,με το καλό να γυρίσετε στο σπιτικό σας..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

025_new_baby.gif

Τις ποιο γλυκες ευχες στην ποιο γλυκεια μανουλα!!Τανια μου,να σας ζησει να ειναι γερη και τυχερη στην ζωη της!Αγωνιστηκες και σου αξιζει το θαυματακι που εχεις στην αγκαλιτσα σου!!Ευχαριστουμε για την δυναμη ψυχης που μας εδωσες να συνεχισουμε τον αγωνα μας για την μητροτητα!Με το καλο να πατε οικογενειακος στο δωματιο που με τοση αγαπη ετοιμασες για την πριγκιπεσσα σου...!ενα γλυκο φιλι απο μενα στο μαγουλακι σου και στα πατουσακια της μπεμπας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΝΙΟΥΛΑ μου να σας ζησει η πριγκιπεσσα σας!!!!!!!!η περιπτωση σου μου εδωσε μεγαλη δυναμη για να συνεχησω τον αγωνα μου..σου αξιζει η ευτυχια που ζεις!!!!!!!Να ειναι καλοτυχη η μικρουλα σας,γερη και να την δειτε οπως επιθυμειτε!Καλο σαραντισμο να εχεις:P:p:p


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Τάνια μου, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας ζήσει, να την χαίρεστε και η οικογένειά σας να είναι πάντα γεμάτη από αγάπη και ευτυχία!!!!!!!!!!!! Με το καλό να γυρίσετε στο σπιτάκι σας με τη μπεμπούλα σας στην αγκαλιά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

images?q=tbn:ANd9GcT9RtKkDXhUEP55Rtx6PGD0SdtUejzDBjnCKvVc-oPjuvJOCELxp_L6cKlSBA

Τανιούλα μου πόσο πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν κατ' ευχήν , γέννησες την κορούλα σου και είστε καλά μαμά και κόρη!!

Μετά από αυτά που πέρασες πιστεύω πως μόνο με ένα χαμόγελό της όλα τα υπόλοιπα θα σου φαίνονται μακρινά.

Σας εύχομαι να σας ζήσει , να την χαίρεστε και να την καμαρώνεται , να ναι πάντα υγιέστατη και να χει δίπλα της τους γονείς της που τόσο πολύ την αγαπούν!!!!

Τις καλύτερες ευχές μου για το αγγελούδι σας!!!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcRt4-1jA8QH6xgizfyMwJz9zIJR1tWqtgWRUQfLDdpa_jZ9nVVJ

Link to comment
Share on other sites

Τανια μου χίλιες ευχές για την κόρη σου! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη όσο είσαι εσύ τώρα! Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας και καλό σαραντισμό...

Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα γιατί το πάλεψες πολύ και σου αξίζει. Άντε να δω και τη νύφη ;)

πολλά πολλά φιλιά

Και αφού έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια με την μπέμπα σου να είσαι σίγουρη ότι θα είναι και γ... τα παιδιά! χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τάνια μου, η ωραιότερη μέρα της ζωής σου που έγινες μανούλα επιτέλους ήρθε!!!!!

Σου εύχομαι η πριγκίπισσά σου, να είναι γερή, τυχερή, να σας δώσει πάρα πολλές χαρές και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!Με το καλό να την πάρετε στο σπιτάκι σας!!!Πολλά φιλιά!!!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τανια μου να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!!!!!

Να την δειτε οπως επιθυμειτε κ να την καμαρωνετε παντα...!!!!

Καλο σαραντισμο να εχεις κ καλη επιστροφη στο σπιτακι σας....

Link to comment
Share on other sites

Τανιουλα μου ! ηρθε επιτελους η μπεμπουλα στην αγκαλια σας !!!!!!!!!!! να ειναι γερη κ καλοτυχη !!!!!!!!!!! κ να σας κανει πολυ ευτυχισμενους !

Ειμαι σιγουρη πως μολις την πηρες αγκαλιτσα θα σκεφτηκες οτι θα τα περνουσες αλλες τοσες ολα αυτα για να γινει το ονειρο πραγματικοτητα !

Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας, καλο σαραντισμο και ανατροφη !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!! Καλωσόρισε η μικρή σας πριγκίπισσα!!!!

Να είναι πάντα γερή και χαρούμενη!!!!

Μια νέα, απίστευτη, μοναδική και ευτυχισμένη ζωή ξεκίνησε και για τους τρεις σας!!! Απολαύστε την!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου

το όνειρό σου έγινε πραγματικοτητα!

να σου ζήσει η κορουλα σου!!!!!!!!! να ναι γερή και τυχερή στη ζωή της!

με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας και καλό σαραντισμό να έχετε!

μια νέα ζωή ξεκινά για σας!!!!!!!!!!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...