Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γκρρρρρρ 'ελεος πια!!!

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Μα γιατί μας κλείνουν συνέχεια το καφέ μας και πώς η Νάφη μπήκε κ έγραψε και στο παλιό καφέ κ στο χθεσινό??Εμένα δεν μου το ανοίγει καν ....

Ρηνούλα μου με το καλό να παραλάβεις τα μωρά σου και να σου χαρίσουν μια τεράστια χοριακή!!!

Βιβούλα σε τι σταδιο είσαι ?Πότε με το καλό η ωοληψία?

Μάλη μου ουουουουουουουουουουου !!!Έχεις κάθε δίκιο να είσαι τόσο αισιοδοξη!!! Ο Μάρτης δεν θα αργήσει να έρθει κ τότε θα γλεντάμε για σένα!!

Ροδούλα μου τελικά την μηχανή για τα παγάκια την φτιάξατε ή τσαμπα η πλυμήρα?

Σάντα δεν έχουμε ξαναμιλήσει!!!να σε καλοσορίσω και εγω στην παρέα μας κ να χεις την καλύτερη επιτυχία!!

Νικόλ μου συνέχισε να είσαι χαρωπή και αισιοδοξη και οι μέρες πέρασαν!!

Gorgina μου εμείς είμαστε στο face φιλες?? :confused: έχω μπερδευτει :-D Το πόσο σε ζηλεύω που είσαι σπίτι δίπλα στο τζακι με αυτο το κρυο δεν λέγεται!

Ιωαννάκι έχεις "ανακαίνιση" σήμερα? (όπως την λέω εγω :tongue:) Καλά να περάσετε στο ραντεβουδάκι σας!! Αν πρότεινα στον ρενίτο να πάμε ραντεβού θα με κοίταζε σαν τρελλή :lol: Αν οδηγούσα θα το θεωρούσε την σήμερον ημέρα περιττό να πάμε στο ίδιο σημείο με 2 αυτοκίνητα! Δεν πάτε στο σπίτι να ετοιμαστείτε ?Εκεί δεν συναντιέστε?? Που κολάω τώρα εγω ε?? :lol::lol: Σημασία έχει ότι αυτό σας ανανεωνει και περνάτε καλά!!!

Ονειρούλα μου φιλάκια πολλάαα!!! Πότε θα επιτρεψουν οι γιατροί τα μπαλάκια???

την καλημέρα μου σε όλες!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ενημέρωση ανακοίνωση σχετικά με τεχνικό πρόβλημα Γειά σας

έχει σημειωθεί κάποια τεχνική βλάβη που εμφανίζεται σε συγκεκριμένα θέματα:

(μας έχουνα αναφερθεί τα παρακάτω : )

  • EASY LIVING {Ειρήνη}
  • δεν θελω να αδιαθετήσω
  • Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαρίου 2012
  • Ελατε Ιανουαριος-Φεβρουαριος 2012'
  • Καφέ εξωσωματικής
  • SAINIO IMAGE ART ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΨΗΦΙΑΚΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ
  • ΕΓΩ...ποτε θα γινε ΜΑΝΑ??
  • ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

έχει ήδη ληφθεί τεχνική καθοδήγηση απο το support της Vbulletin όσον αφορά την επισκευή,

η οποία θα πραγματοποιηθεί αργότερα σήμερα.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

άρα λογικά μέσα στην ημέρα μπορεί να επιστρεψουμε στο αρχικό μας καφέ κ να μην περιπλανιομαστε σαν τους πρόσφυγες!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενιτακι μου,καλημερα!!ενταξει ειναι σπασιμο τα 2 αυτοκινητα αλλα εχει γουστο!!ε!δεν το κανουμε και καθε μερα!!αμα συναντιωμαστε πριν και φευγουμε με το ιδιο αυτοκινητο δεν ειναι ραντεβου αναθερμανσης..χι!χα!ειναι μια βολτα οπως βγαινουμε.....!μπορεις να μου πεις,σαν παλιο μελος ποιος μας κανει πλακα?εσυ τι κανεις κοριτσακι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!:P

Καλέ!! Κάθε μέρα κι από ένα νέο καφέ...έτσι για να μην πλήττουμε!!:tongue::tongue:

Βασούλα, Ρενιτάκι, Ιωάννα, τα φιλιά μου!!!!!!:P

Στα άλλα ούτε κι εγώ μπορώ να μπω....αλλά θα γίνει το πρόβλημα, όπως λέει και σο μήνυμα που μας παρέθεσε το Ρενιτάκι!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!:P

Καλέ!! Κάθε μέρα κι από ένα νέο καφέ...έτσι για να μην πλήττουμε!!:tongue::tongue:

Βασούλα, Ρενιτάκι, Ιωάννα, τα φιλιά μου!!!!!!:P

Στα άλλα ούτε κι εγώ μπορώ να μπω....αλλά θα γίνει το πρόβλημα, όπως λέει και σο μήνυμα που μας παρέθεσε το Ρενιτάκι!!:D:D

καλημερα μανουλα !!τι κανετε?ο πριγκιπακος μας μεγαλωνει?για πες μας τα νεα σου!!!!:P


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρενιτακι μου,καλημερα!!ενταξει ειναι σπασιμο τα 2 αυτοκινητα αλλα εχει γουστο!!ε!δεν το κανουμε και καθε μερα!!αμα συναντιωμαστε πριν και φευγουμε με το ιδιο αυτοκινητο δεν ειναι ραντεβου αναθερμανσης..χι!χα!ειναι μια βολτα οπως βγαινουμε.....!μπορεις να μου πεις,σαν παλιο μελος ποιος μας κανει πλακα?εσυ τι κανεις κοριτσακι?

δηλαδή δεν συναντιέστε στο σπίτι?? Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα όπως σας έγραψα παρακάτω. Και άλλες σελίδες έχουν το ίδιο !Ελπίζουμε σήμερα να λυθεί!

Καλά είμαι Ιωαννα μου - απλά νιωθω ότι έχω τα χέρια δεμένα κ δεν μπορω να κάνω τίποτα για όλα αυτα που συμβαινουν στην ζωή μου κ με ρίχνει πολύ αυτό!! Αλλά που θα πάει!!! Θα περάσει!!

βασούλα μου Καλημέρα!!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα όλα τα "νέα καφέ" εσύ τα άνοιξες!!!!!!!! Βρε τίποτα δεν σε πτοεί...ούτε η κρίση!!!!!!!!! Άλλα καφέ κλείνουνε κι εδώ ανοίγουνε...χαχα.(black humor) ε?? Λέω ότι χαζομάρα μου κατέβει στο κεφάλι!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλα !!τι κανετε?ο πριγκιπακος μας μεγαλωνει?για πες μας τα νεα σου!!!!:P

Καλά είμαι Βασούλα μου!! Κι εγώ και ο μπεμπούλης!!!:P

Σήμερα κάναμε το πρώτο μας εμβολιάκι!! Λοιπόόόόν, είναι 58 πόντους και 6400 κιλά ή γραμμάρια..χιχι..:P:p

Αλλά τα παίρνω με διάφορα άτομα που μου λένε να μην τον ταϊζω πολύ για να μη γίνει παχύσαρκο κλπ....και μόνο που το γράφω, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι....:mad::mad::twisted::twisted: Μα είναι δυνατόν μου λέει η παιδίατρος να στερήσουμε το φαγητό σε ένα παιδί δύο μηνών?? Να τρώει όσο θέλει λέει και το πολύ-πολύ μετά τους 6 μήνες που θα αρχίσει τις κρέμες να μην του δίνουμε πολλές κρέμες με ζάχαρη...μια χαρά θα είναι λέει....ευτυχώς που έχω την παιδίατρο γιατί θα τα σπάσω όλα με τους άλλους....μ'αρέσει που υποτίθεται πως έχουνε μεγαλώσει και παιδιά....σκατά!!:tongue: Αλλά θα γίνει ένας παιδαράς αυτός που θα τρίβουνε τα μάτια τους!!:P Νευριάζω τόσο πολύ που μου έρχεται να ανάψω ένα τσιγάρο 10 μέτρα...:tongue: Αλλά όόόχι, τσιγάρο δεν βάζω στο στόμα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκιιιιιιι μουυυυυ smiley-7.gif

τι κάνεις μανούλα??? Το ντορεμάκι μας καλά είναι??Μεγαλώνει?? Να του δωσεις πολλά πολλά φιλιά στα μπουτακια κ τα μαγουλάκια από τις θείες του καφέ μας!!!

Είδες τι γινεται με το καφέ μας?? Σαν τους πρόσφυγες μετακονούμαστε κάθε μέρα !! Άντε να το λύσουν!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Ιωαννα μου - απλά νιωθω ότι έχω τα χέρια δεμένα κ δεν μπορω να κάνω τίποτα για όλα αυτα που συμβαινουν στην ζωή μου κ με ρίχνει πολύ αυτό!! Αλλά που θα πάει!!! Θα περάσει!!

Καλημέρα Ρενιτάκι μου!!!!! Τι κάνεις?? Καιρό έχουμε να τα πούμε αλλά τώρα θα τα λέμε πιο συχνά γιατί πήρα ένα μεγάλο καλώδιο και σύνδεσα το νέτμπουκ και το έχω μαζί μου στην κουζίνα!!!!!!:P

Γιατί το λες αυτό?? Έχει γίνει κάτι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...