Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

καλώς την Ναφούλα μας!!! Αν δεις μια ανακοινωση που αναρτησαν οι υπευθυνοι λένε ότι μέσα στην ημέρα θα τακτοποιηθεί το θέμα, οπότε αν λυθεί θα επιστρεψουμε στην βάση μας!

Happy μου να χαιρεσαι την οικογένειά σου που στηριζει το όνειρό σου και να δεις που θα πραγματοποιηθεί!!Η εξωσωματική με κατεψυγμένα εκτός των άλλων πλεονεκτημάτων στοιχίζει και λιγότερα ;) Στην δική μας περίπτωση ο ρενίτος είναι πολύ περήφανος κ δεν θέλει να ζητήσουμε οικονομική βοήθεια για να ξαναπροσπαθήσουμε αν κ η νύφη μου με τον αδερφό μου που είναι από τους ελάχιστους που ξέρουν έχουν προσφερθεί!! Και οι γονείς μου έχουν προσφερθεί να μας βοηθησουν οικονομικά κ ας μην ξέρουν αλλά ο ρενίτος είναι πολύ περήφανος!! Οι γονείς του πάλι που ξέρουν δεν έχουν προσφερθεί :lol: - αστειάκι για τα πεθερικά! :D


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άσχετο !! Να σας ρωτησω τώρα που σας βρηκα (γιατί ποιος ξέρει αν δεν μας το κλείσουν πάλι) !!

Ξερετε κάποιες βιταμίνες ή συμπλήρωμα διατροφής για ενίσχυση του σπέρματος ?? (μπας και καταφερουμε τίποτα με τον παραδοσιακό τρόπο) Έχετε κάτι να μου προτεινετε??

Καλό μεσημέρι σε ολες.

Επιτελους καταφερα να μπω και γραφω στα γρηγορα και ελπιζω να το περάσει.

Renita σε εμας που υπηρχε προβλημα με το σπερμα μας εδωσε βιταμίνες L ARGININE 1000mg, Vitamin E 1000mg και LAMBERTS BETASEC ANTIOXIDANT

απο την LAMBERTS ολα.

Απο οτι μου ειπε και ο φαρμακοποιος μου ειναι τα καλυτερα και τα δινουν συχνα οι ουρολόγοι για την ενισχυση του σπερματος.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι σε ολες.

Επιτελους καταφερα να μπω και γραφω στα γρηγορα και ελπιζω να το περάσει.

Renita σε εμας που υπηρχε προβλημα με το σπερμα μας εδωσε βιταμίνες L ARGININE 1000mg, Vitamin E 1000mg και LAMBERTS BETASEC ANTIOXIDANT

απο την LAMBERTS ολα.

Απο οτι μου ειπε και ο φαρμακοποιος μου ειναι τα καλυτερα και τα δινουν συχνα οι ουρολόγοι για την ενισχυση του σπερματος.

δεν χρειάζεται συνταγη γιατρού για αυτά ε?


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται συνταγη γιατρού για αυτά ε?

οχι δεν χρειαζεται συνταγη, βιταμίνες ειναι δεν ειναι φαρμακα και βέβαια δεν καλύπτοντε απο τα ταμεια

και κοστιζουν ολες μαζι γυρω στα 80 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται συνταγη γιατρού για αυτά ε?

KΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΡΕΝΙΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η mvas ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΜΑΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΒΟΗΘΑ Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ ,ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ(ΑΠ΄ΑΥΤΟ ΠΑΣΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ)ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι δεν χρειαζεται συνταγη, βιταμίνες ειναι δεν ειναι φαρμακα και βέβαια δεν καλύπτοντε απο τα ταμεια

και κοστιζουν ολες μαζι γυρω στα 80 ευρώ

KΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΡΕΝΙΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η mvas ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΜΑΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΒΟΗΘΑ Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ ,ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ(ΑΠ΄ΑΥΤΟ ΠΑΣΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ)ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ

ευχαριστω πολύ πολύ κοριτσάκια μου!!!! Hope μου ευτυχως δεν καπνίζει! Αλλά στο θέμα διατροφή πάσχει ααρκετά καθως είναι μαλωμένος με τα λαχανικά


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Βασουλα μου τι κάνεις????

μην πεις οτι κρυώνεις.......:P:p:p:p:p:p

Μια και θιγεται το οικονομικό πρόβλημα να πω οτι και εμεις υπάρχει πιθανότητα να μην ξεκινήσουμε αμεσα μιας και το δανειο που περιμεναμε και το ειχαμε σίγουρο γιατι ειχαμε τις προυποθεσεις που θελανε,μάλλον δεν θα εγκριθει.

Πριν απο λίγο με πηραν απο την τράπεζα και βάση της καινουργιας εγκυκλιου που πηγε στις τραπεζες ειναι αδυνατον και παρα πολύ δυσκολο να παρει καποιος δανειο.

Και απο την δουλεια του ακομα περιμενουμε το δωρο-αδεια κ.λ.π. που δεν το βλεπω βέβαια να τα παίρνει, τα υπολογίζαμε ομως αυτα τα χρήματα.

Και οπως ειπε και η Renita και ο δικός μου δεν θελει να παρουμε δανεικά απο πουθενα.Τωρα προσπαθει μεσω της δουλειας του αν καταφερει να του δώσουν κατι σαν μορφη δανείου(αφαιρόντας βέβαια αυτά που του χρωστάνε) και να του κρατανε απο τον μισθό του.

Ρε κορίτσια μας μουτζώσανε πάλι????

Εχω στεναχωρηθει πολύ σήμερα:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ πολύ κοριτσάκια μου!!!! Hope μου ευτυχως δεν καπνίζει! Αλλά στο θέμα διατροφή πάσχει ααρκετά καθως είναι μαλωμένος με τα λαχανικά

KOΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ,ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ;

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ,ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ;

Ναι :D:D Για την ακρίβεια έχω κάνει 2 εξωσωματικές και αφου δεν έχουμε τα απαραιτητα "εφόδια" για την 3η προσπάθεια ακόμα λέμε να εκμεταλλευτούμε τον χρόνο


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασουλα μου τι κάνεις????

μην πεις οτι κρυώνεις.......:P:p:p:p:p:p

Μια και θιγεται το οικονομικό πρόβλημα να πω οτι και εμεις υπάρχει πιθανότητα να μην ξεκινήσουμε αμεσα μιας και το δανειο που περιμεναμε και το ειχαμε σίγουρο γιατι ειχαμε τις προυποθεσεις που θελανε,μάλλον δεν θα εγκριθει.

Πριν απο λίγο με πηραν απο την τράπεζα και βάση της καινουργιας εγκυκλιου που πηγε στις τραπεζες ειναι αδυνατον και παρα πολύ δυσκολο να παρει καποιος δανειο.

Και απο την δουλεια του ακομα περιμενουμε το δωρο-αδεια κ.λ.π. που δεν το βλεπω βέβαια να τα παίρνει, τα υπολογίζαμε ομως αυτα τα χρήματα.

Και οπως ειπε και η Renita και ο δικός μου δεν θελει να παρουμε δανεικά απο πουθενα.Τωρα προσπαθει μεσω της δουλειας του αν καταφερει να του δώσουν κατι σαν μορφη δανείου(αφαιρόντας βέβαια αυτά που του χρωστάνε) και να του κρατανε απο τον μισθό του.

Ρε κορίτσια μας μουτζώσανε πάλι????

Εχω στεναχωρηθει πολύ σήμερα:(:(:(

αχ βρε κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι!!Το ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί είναι πίκρα αλλιώς να τα σχεδιάζεις και τελικά αλλιώς να τα φέρνει η ζωή!! Αλλά να σου πω ένα μυστικό ? Εκεί που νομίζεις ότι όλα πάνε στραβά και σου κάβουν τα φτερά πάντα κάτι γίνεται και χαμογελάς ξανά!!! Σίγουρα θα βρεθεί κάποιος τρόπος και θα την κάνεις την προσπάθεια σου!!Θα το δεις!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

επιχείρηση τζάκι , πράξη 2........ τζίφοςςςςςςςςςςς:confused:

ντουμάνιασε πάλι??? :confused::confused::confused:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ντουμάνιασε πάλι??? :confused::confused::confused:

χαλιααααααααααααααααααα. πηγα να παρω αλλα στεγνα. ελιά θελω του λεω. αμα καπνισε ειναι νοτισμενη η ελιά μου λεει. παρε πευκο . πευκο δεν εχω ακουσει τα καλυτερα του λεω. καιγεται ευκολα και ειναι στεγνο μουλεει:confused: τωρα τι να πω? @@@@@@@@ τα νευρα μου. ασε που πρεπει να με εκλεψε και στο ζύγισμα. α ρε αθανατε ελληνααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...