Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα χαρα μου . και εδώ εχει παγωνιά, αλλά καμία σχεση με εχθές. και εχει εναν ήλιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ηλιος με δοντια..!!!!!!τελικα αναψες το τζακι ?

Link to comment
Share on other sites

χαλιααααααααααααααααααα. πηγα να παρω αλλα στεγνα. ελιά θελω του λεω. αμα καπνισε ειναι νοτισμενη η ελιά μου λεει. παρε πευκο . πευκο δεν εχω ακουσει τα καλυτερα του λεω. καιγεται ευκολα και ειναι στεγνο μουλεει:confused: τωρα τι να πω? @@@@@@@@ τα νευρα μου. ασε που πρεπει να με εκλεψε και στο ζύγισμα. α ρε αθανατε ελληνααααααααααααα

Δεν αναβεις καλύτερα το καλοριφέρ λέω εγώ :D και να βάλεις τα ξυλα μέσα να στεγνωσουν? Όχι τίποτα άλλο!!Ανάβεις το τζάκι για να ζεσταθείς και τελικά καταλήγεις παγοκολώνα αφου πρέπει να ανοίξεις πόρτες παράθυρα να ξεντουμανιάσει!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ηλιος με δοντια..!!!!!!τελικα αναψες το τζακι ?

χιχιχιχι το αναψα...... αλλα δεν προσπαθω να ριξω αλλα κουτσουρα:confused: δεν με θελει σήμερα .... θα τα βγαλω εξω σε ενα ταψίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....ουφφφφφφφφφφφφφ .... ελεοσ τι επαθα σήμεραααα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναβεις καλύτερα το καλοριφέρ λέω εγώ :D και να βάλεις τα ξυλα μέσα να στεγνωσουν? Όχι τίποτα άλλο!!Ανάβεις το τζάκι για να ζεσταθείς και τελικά καταλήγεις παγοκολώνα αφου πρέπει να ανοίξεις πόρτες παράθυρα να ξεντουμανιάσει!!!

σωστο..!;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηλιος με δοντια..!!!!!!τελικα αναψες το τζακι ?

καλώς το mxaraκι μας!!! Κανένα τικεράκι δεν θα βάλεις εσύ να ξέρουμε πόσο είσαι?? ε???

κανένο νέο από το τινάκι είχαμε?


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

χιχιχιχι το αναψα...... αλλα δεν προσπαθω να ριξω αλλα κουτσουρα:confused: δεν με θελει σήμερα .... θα τα βγαλω εξω σε ενα ταψίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....ουφφφφφφφφφφφφφ .... ελεοσ τι επαθα σήμεραααα:lol::lol:

κουραγιο..παρατα το αναψε τ καλοιφερ οπως ειπε και η ρενιτα και κουκουλωσου κατω απο τα ζεστα σκεπασματα και θ ξεχασεις το τζακι..!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

καλώς το mxaraκι μας!!! Κανένα τικεράκι δεν θα βάλεις εσύ να ξέρουμε πόσο είσαι?? ε???

κανένο νέο από το τινάκι είχαμε?

το σκεφτομουν..οπως ειπα και του αντρουλη μου που μου φωναζει να παω να ψωνισω τπτ για μενα γιατι μονο κανα δυο φορεματα μου ειναι ανετα και οι φορμες και του ειπα οτι θελω πρωτα να κλεισω τον τριτο..φοβαμαι λιγο γιαυτο..μολις τον κλεισω θα βαλω ενα τεραστιο!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ηρθα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!! τι μου κανετε? εμενα καπνισε το τζακι γιατι τα ξυλαράκια είναι νοτισμενα:confused: και εγινε ενας χαμοςςςςςςςςςςς:confused:

ελεν γλυκια μανούλα τι κανεις ? αστους να λενε! ολοι το παιζουν ξερολες αλλα αν τους πεις κατι που να αφορά αυτούς να δεις πως αφρίζουν!

βασουλα ,ιωαννα και λοιπα κοριτσάκια φιλακιααααααααααααα

Το καλό για μένα αλλά "κακό" γι'αυτούς είναι ότι εγώ μιλάω.....καλό θα ήτανε να μη με κάνουνε να ανοίξω περισσότερο το στόμα μου και πω κι άλλα...;)

Στείλε μου πμ για το πως να σε βρω στο FB....:D

αχ βρε κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι!!Το ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί είναι πίκρα αλλιώς να τα σχεδιάζεις και τελικά αλλιώς να τα φέρνει η ζωή!! Αλλά να σου πω ένα μυστικό ? Εκεί που νομίζεις ότι όλα πάνε στραβά και σου κάβουν τα φτερά πάντα κάτι γίνεται και χαμογελάς ξανά!!! Σίγουρα θα βρεθεί κάποιος τρόπος και θα την κάνεις την προσπάθεια σου!!Θα το δεις!!

Ολόσωστα όσα λες αλλά πίστεψέ τα κι εσύ και μην είσαι απαισιόδοξη γιατί όταν κλείνει μία πόρτα, πάντα ανοίγει μία άλλη...;)

Link to comment
Share on other sites

κανένο νέο από το τινάκι είχαμε?

Επικοινώνησα εγώ!!

Δεν έχει κάνει ακόμα χοριακή.....όταν κάνει θα μπει να σας ενημερώσει.....είναι να την κάνει το Σάββατο αλλά θα την κάνει τη Δευτέρα αν αντέξει...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια μου παει το τζάκι...... ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ.. το αναβω για παρεούλα βρε κοριτσάκια πιο πολύ και λιγότερο για να ζεσταθώ! χιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιχιιχιχιχ τι επαθα σήμερα:confused:

ελεν μου καλά κανεις και μιλάς . εγώ παλι δεν το ανοιγω το ρημαδι μου και θα κάνω καμιά μερα μπαμ και θα με μαζευουνεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! κοριτσάκι μου σου στελνω πμ

ρενιτακι, μχαρα , κοριτσάκια ακολούθησα την συμβουλή σας..... ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ..ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ....ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

γκρρρρρρ 'ελεος πια!!!

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Μα γιατί μας κλείνουν συνέχεια το καφέ μας και πώς η Νάφη μπήκε κ έγραψε και στο παλιό καφέ κ στο χθεσινό??Εμένα δεν μου το ανοίγει καν ....

Ρηνούλα μου με το καλό να παραλάβεις τα μωρά σου και να σου χαρίσουν μια τεράστια χοριακή!!!

Βιβούλα σε τι σταδιο είσαι ?Πότε με το καλό η ωοληψία?

Μάλη μου ουουουουουουουουουουου !!!Έχεις κάθε δίκιο να είσαι τόσο αισιοδοξη!!! Ο Μάρτης δεν θα αργήσει να έρθει κ τότε θα γλεντάμε για σένα!!

Ροδούλα μου τελικά την μηχανή για τα παγάκια την φτιάξατε ή τσαμπα η πλυμήρα?

Σάντα δεν έχουμε ξαναμιλήσει!!!να σε καλοσορίσω και εγω στην παρέα μας κ να χεις την καλύτερη επιτυχία!!

Νικόλ μου συνέχισε να είσαι χαρωπή και αισιοδοξη και οι μέρες πέρασαν!!

Gorgina μου εμείς είμαστε στο face φιλες?? :confused: έχω μπερδευτει :-D Το πόσο σε ζηλεύω που είσαι σπίτι δίπλα στο τζακι με αυτο το κρυο δεν λέγεται!

Ιωαννάκι έχεις "ανακαίνιση" σήμερα? (όπως την λέω εγω :tongue:) Καλά να περάσετε στο ραντεβουδάκι σας!! Αν πρότεινα στον ρενίτο να πάμε ραντεβού θα με κοίταζε σαν τρελλή :lol: Αν οδηγούσα θα το θεωρούσε την σήμερον ημέρα περιττό να πάμε στο ίδιο σημείο με 2 αυτοκίνητα! Δεν πάτε στο σπίτι να ετοιμαστείτε ?Εκεί δεν συναντιέστε?? Που κολάω τώρα εγω ε?? :lol::lol: Σημασία έχει ότι αυτό σας ανανεωνει και περνάτε καλά!!!

Ονειρούλα μου φιλάκια πολλάαα!!! Πότε θα επιτρεψουν οι γιατροί τα μπαλάκια???

την καλημέρα μου σε όλες!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΡΕΝΙΤΑΚΙ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΜΕ ΑΨΟΓΑ:P


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα εγώ!!

Δεν έχει κάνει ακόμα χοριακή.....όταν κάνει θα μπει να σας ενημερώσει.....είναι να την κάνει το Σάββατο αλλά θα την κάνει τη Δευτέρα αν αντέξει...;)

με το καλό το κοριτσάκι μας!!Με μια τεράστια χοριακή!! Ευχαριστούμε Ελενάκι για την ενημέρωση!!!

κοριτσάκια μου παει το τζάκι...... ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ.. το αναβω για παρεούλα βρε κοριτσάκια πιο πολύ και λιγότερο για να ζεσταθώ! χιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιχιιχιχιχ τι επαθα σήμερα:confused:

ελεν μου καλά κανεις και μιλάς . εγώ παλι δεν το ανοιγω το ρημαδι μου και θα κάνω καμιά μερα μπαμ και θα με μαζευουνεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! κοριτσάκι μου σου στελνω πμ

ρενιτακι, μχαρα , κοριτσάκια ακολούθησα την συμβουλή σας..... ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ..ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ....ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ:-P:-P

άντε να ζεσταθεί το κοκαλάκι σου λίγο!! :tongue:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΡΕΝΙΤΑΚΙ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΜΕ ΑΨΟΓΑ:P

άντε φτου φτου άψογα να πάει μέχρι τέλος τέλος ... ξέρεις μέχρι την γέννα :D


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτομουν..οπως ειπα και του αντρουλη μου που μου φωναζει να παω να ψωνισω τπτ για μενα γιατι μονο κανα δυο φορεματα μου ειναι ανετα και οι φορμες και του ειπα οτι θελω πρωτα να κλεισω τον τριτο..φοβαμαι λιγο γιαυτο..μολις τον κλεισω θα βαλω ενα τεραστιο!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

καταλαβαίνω τον φόβο σου, και εγω φοβόμουν αλλά να σου πω την αλήθεια πολύ χαίρομαι την ροδούλα μας που εξόρκισε τον φόβο της και έβαλε!!! Όπως αισθάνεσαι εσύ άνετα φυσικα!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...