Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

Καλά είμαι Βασούλα μου!! Κι εγώ και ο μπεμπούλης!!!:P

Σήμερα κάναμε το πρώτο μας εμβολιάκι!! Λοιπόόόόν, είναι 58 πόντους και 6400 κιλά ή γραμμάρια..χιχι..:P:p

Αλλά τα παίρνω με διάφορα άτομα που μου λένε να μην τον ταϊζω πολύ για να μη γίνει παχύσαρκο κλπ....και μόνο που το γράφω, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι....:mad::mad::twisted::twisted: Μα είναι δυνατόν μου λέει η παιδίατρος να στερήσουμε το φαγητό σε ένα παιδί δύο μηνών?? Να τρώει όσο θέλει λέει και το πολύ-πολύ μετά τους 6 μήνες που θα αρχίσει τις κρέμες να μην του δίνουμε πολλές κρέμες με ζάχαρη...μια χαρά θα είναι λέει....ευτυχώς που έχω την παιδίατρο γιατί θα τα σπάσω όλα με τους άλλους....μ'αρέσει που υποτίθεται πως έχουνε μεγαλώσει και παιδιά....σκατά!!:tongue: Αλλά θα γίνει ένας παιδαράς αυτός που θα τρίβουνε τα μάτια τους!!:P Νευριάζω τόσο πολύ που μου έρχεται να ανάψω ένα τσιγάρο 10 μέτρα...:tongue: Αλλά όόόχι, τσιγάρο δεν βάζω στο στόμα μου!!

Ποπο ολόκληρο αντράκι έγινε το καμάρι μας!! φτου φτου!!! Τον θηλάζεις?? Μην δείνεις σημασία στο μακρύ και στο κοντό του καθενός!!! Έχει δίκιο η γιατρός σου!!! Τώρα που αναπτυσσεται τόσο γρηγορα θα του κόψεις εσύ το φαγητό!!??? Αν είναι δυνατόν!!! Και εγω σαν μωρό ήμουν τροφαντό με τα μπουτάκια μου και τα μαγουλάκια μου!!! Μετά όμως έγινα σκελετός!!Αστους να λένε και προς Θεού μην ξαναρχίσεις το τσιγάρο!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενάκιιιιιιι μουυυυυ smiley-7.gif

τι κάνεις μανούλα??? Το ντορεμάκι μας καλά είναι??Μεγαλώνει?? Να του δωσεις πολλά πολλά φιλιά στα μπουτακια κ τα μαγουλάκια από τις θείες του καφέ μας!!!

Είδες τι γινεται με το καφέ μας?? Σαν τους πρόσφυγες μετακονούμαστε κάθε μέρα !! Άντε να το λύσουν!

Σου ανταποδίδω τα φιλιάααααα!!!!!!!!!!!!!!!:P:p

Μπήκα και τη Δευτέρα και ρώτησα για σένα.....μπήκα χθες στο καινούριο και τώρα σ'αυτό.....μετά θα πάμε σε άλλο έτσι όπως το κόβω...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Βασούλα μου!! Κι εγώ και ο μπεμπούλης!!!:P

Σήμερα κάναμε το πρώτο μας εμβολιάκι!! Λοιπόόόόν, είναι 58 πόντους και 6400 κιλά ή γραμμάρια..χιχι..:P:p

Αλλά τα παίρνω με διάφορα άτομα που μου λένε να μην τον ταϊζω πολύ για να μη γίνει παχύσαρκο κλπ....και μόνο που το γράφω, μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι....:mad::mad::twisted::twisted: Μα είναι δυνατόν μου λέει η παιδίατρος να στερήσουμε το φαγητό σε ένα παιδί δύο μηνών?? Να τρώει όσο θέλει λέει και το πολύ-πολύ μετά τους 6 μήνες που θα αρχίσει τις κρέμες να μην του δίνουμε πολλές κρέμες με ζάχαρη...μια χαρά θα είναι λέει....ευτυχώς που έχω την παιδίατρο γιατί θα τα σπάσω όλα με τους άλλους....μ'αρέσει που υποτίθεται πως έχουνε μεγαλώσει και παιδιά....σκατά!!:tongue: Αλλά θα γίνει ένας παιδαράς αυτός που θα τρίβουνε τα μάτια τους!!:P Νευριάζω τόσο πολύ που μου έρχεται να ανάψω ένα τσιγάρο 10 μέτρα...:tongue: Αλλά όόόχι, τσιγάρο δεν βάζω στο στόμα μου!!

καλε ναι ..θα καψει καρδιες σου λεω !!!!!!!!οσο για αυτο που σου λενε ειναι νωρις ακομη να κανεις διαιτα στο κοπελι.μετα που θα μεγαλωσει λιγο συμφωνω οτι πρεπει να προσεχει τι τρωει γιατι δυστυχως και μιλαω γενικα ,η παιδικη παχυσαρκια ειναι στη μοδα πλεον και στο πανεπιστιμιακο νοσοκομειο υπαρχει ειδικη κλινικη γι'αυτα τα παιδια:(


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ρενιτάκι μου!!!!! Τι κάνεις?? Καιρό έχουμε να τα πούμε αλλά τώρα θα τα λέμε πιο συχνά γιατί πήρα ένα μεγάλο καλώδιο και σύνδεσα το νέτμπουκ και το έχω μαζί μου στην κουζίνα!!!!!!:P

Γιατί το λες αυτό?? Έχει γίνει κάτι??

έχω σοβαρό θέμα με την δουλειά μου, είμαι πολλούς μήνες απλήρωτη κ αν δεν αλλάξει κάτι τις επόμενες εβδομάδες και προσεχώς άνεργη! Ούτε την επόμενη προσπάθεια δεν μπορούμε να κάνουμε καθώς τα οικονομικά μας είναι πολύ περιορισμένα στις παρούσες συνθήκες οπότε όλο αυτό ... καταλαβαίνεις!! Αλλά παρηγοριομαστε και λέμε την υγεία μας να χουμε κ όλα τα άλλα θα τα φτιάξουμε!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπο ολόκληρο αντράκι έγινε το καμάρι μας!! φτου φτου!!! Τον θηλάζεις?? Μην δείνεις σημασία στο μακρύ και στο κοντό του καθενός!!! Έχει δίκιο η γιατρός σου!!! Τώρα που αναπτυσσεται τόσο γρηγορα θα του κόψεις εσύ το φαγητό!!??? Αν είναι δυνατόν!!! Και εγω σαν μωρό ήμουν τροφαντό με τα μπουτάκια μου και τα μαγουλάκια μου!!! Μετά όμως έγινα σκελετός!!Αστους να λένε και προς Θεού μην ξαναρχίσεις το τσιγάρο!!!

Μόνο σκελετός έγινες?? Δύο μέτρα κορίτσαρος!!!!:P

Όχι δεν αρχίζω το κάπνισμα!! Έτσι κι αλλιώς δεν κάπνιζα ποτέ πολύ..;)

Έπιασε στήθος κοντά στις 40 μέρες και το γάλα μου από τη στιγμή που δεν θήλαζα δεν επαρκούσε για τις ανάγκες του!! Τρώει περισσότερο ξένο...όσο πάρει από μένα όμως καλό είναι!!;)

Αν βγω ξαφνικά θα είναι για να ταίσω τον μπέμπη γιατί έχει να φάει από τις 7 το πρωί....θα ξαναμπώ όμως μετά!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου ανταποδίδω τα φιλιάααααα!!!!!!!!!!!!!!!:P:p

Μπήκα και τη Δευτέρα και ρώτησα για σένα.....μπήκα χθες στο καινούριο και τώρα σ'αυτό.....μετά θα πάμε σε άλλο έτσι όπως το κόβω...:tongue:

όχι καλέ!! Μετά θα γυρίσουμε στην βάση μας καθώς ελπίζουμε να τελειωσει το τουρνέ :lol:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ΡΕΝΙΤΑΚΙ μου για ολα αυτα που συμβαινουν στη χωρα μας[αν αυτο εννοεις]ειμαστε απλα θεατες.οταν θα αποφασησουμε [το βλεπω να ρχεται] να παρουμε την κατασταση στα χερια μας,..μαυρο φιδι που τους εφαγε!προβλεπω..εμφυλιο καμια ωρα για να μη σου πω..3ο παγκοσμιο:mad:

ευχομαι να αλλαξει η κατασταση συντομα[πολυ αισιοδοξη με βλεπω:rolleyes:]


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλε ναι ..θα καψει καρδιες σου λεω !!!!!!!!οσο για αυτο που σου λενε ειναι νωρις ακομη να κανεις διαιτα στο κοπελι.μετα που θα μεγαλωσει λιγο συμφωνω οτι πρεπει να προσεχει τι τρωει γιατι δυστυχως και μιλαω γενικα ,η παιδικη παχυσαρκια ειναι στη μοδα πλεον και στο πανεπιστιμιακο νοσοκομειο υπαρχει ειδικη κλινικη γι'αυτα τα παιδια:(

Απλά θεωρώ πως παχύσαρκα γίνονται τα παιδιά που τρώνε περισσότερο φαγητό απ'έξω παρά σπιτικό!! Σουβλάκια, χάμπουργκερ κλπ είναι απαγορευτικά για τα παιδιά γιατί θα γίνουν βούβαλοι!!:tongue: Εντάξει μία στο τόσο δεν είναι κακό!!

Αν το παιδάκι τρώει τις κρεμούλες του και το φαγητούλι του το σπιτικό σε λογικές ποσότητες, δεν θα πάθει τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σκελετός έγινες?? Δύο μέτρα κορίτσαρος!!!!:P

Όχι δεν αρχίζω το κάπνισμα!! Έτσι κι αλλιώς δεν κάπνιζα ποτέ πολύ..;)

Έπιασε στήθος κοντά στις 40 μέρες και το γάλα μου από τη στιγμή που δεν θήλαζα δεν επαρκούσε για τις ανάγκες του!! Τρώει περισσότερο ξένο...όσο πάρει από μένα όμως καλό είναι!!;)

Αν βγω ξαφνικά θα είναι για να ταίσω τον μπέμπη γιατί έχει να φάει από τις 7 το πρωί....θα ξαναμπώ όμως μετά!!;)

Μέχρι και τα 25 μου ήμουν πολύ αδύνατη και ξαναλέω αν κ μωρό ήμουν φούσκα!!! Οπότε τρέχα να ταϊσεις τον μπεμπούλη σου και άστους να λένε!!! Έχεις δίκιο πάντως!!Ότι πάρει από το γάλα σου καλό είναι!!! τα φιλιά μας!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΕΝΙΤΑΚΙ μου για ολα αυτα που συμβαινουν στη χωρα μας[αν αυτο εννοεις]ειμαστε απλα θεατες.οταν θα αποφασησουμε [το βλεπω να ρχεται] να παρουμε την κατασταση στα χερια μας,..μαυρο φιδι που τους εφαγε!προβλεπω..εμφυλιο καμια ωρα για να μη σου πω..3ο παγκοσμιο:mad:

ευχομαι να αλλαξει η κατασταση συντομα[πολυ αισιοδοξη με βλεπω:rolleyes:]

Δυστυχως βασούλα μου δεν βλέπω φως στο τουνελ για τα επόμενα 2 χρόνια τουλάχιστον!!! (πολύ απαισιοδοξη είμαι ε?) Όποιος αντέξει καλώς αλλιώς μας βλέπω μετανάστες!!! :-(:sad:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο !! Να σας ρωτησω τώρα που σας βρηκα (γιατί ποιος ξέρει αν δεν μας το κλείσουν πάλι) !!

Ξερετε κάποιες βιταμίνες ή συμπλήρωμα διατροφής για ενίσχυση του σπέρματος ?? (μπας και καταφερουμε τίποτα με τον παραδοσιακό τρόπο) Έχετε κάτι να μου προτεινετε??


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

έχω σοβαρό θέμα με την δουλειά μου, είμαι πολλούς μήνες απλήρωτη κ αν δεν αλλάξει κάτι τις επόμενες εβδομάδες και προσεχώς άνεργη! Ούτε την επόμενη προσπάθεια δεν μπορούμε να κάνουμε καθώς τα οικονομικά μας είναι πολύ περιορισμένα στις παρούσες συνθήκες οπότε όλο αυτό ... καταλαβαίνεις!! Αλλά παρηγοριομαστε και λέμε την υγεία μας να χουμε κ όλα τα άλλα θα τα φτιάξουμε!!

Έγιναν τόσο χάλια τα πράγματα στη δουλειά σου?? Θυμάμαι που δε σε πλήρωνε στην ώρα σου αλλά δεν περίμενα να φτάσει κι έτσι...:(

Και η νύφη μου έτσι είναι ένα χρόνο τώρα....

Να σου κάνει απόλυση και μη δεχτείς να φύγεις από μόνη σου για να πάρεις όσα δικαιούσαι (μισθούς κι αποζημίωση) και επίδομα ανεργίας φυσικά!!

Εννοείται πως πάνω απ'όλα είναι η υγεία κοριτσάκι μου!! Κάτι θα γίνει με τις δουλειές....δεν μπορεί!! Μας έχουνε καταντήσει άλλοι έτσι δυστυχώς....παντού άνεργοι!!!! Μην τους τσακίσω.....όλοι δηλαδή πρέπει να κάνουμε ένα ντου και να τους σπάσουμε τα κεφάλια τους δήθεν "μεγάλους"!!:mad::mad::mad:

όχι καλέ!! Μετά θα γυρίσουμε στην βάση μας καθώς ελπίζουμε να τελειωσει το τουρνέ :lol:

χαχαχαχα...:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρενιτακι κανε υπομονη!πιστευω οτι κατι θα γινει και η ψυχολογια μας θα φτιαξει....διαφορετικα το δισακι στον ωμο και οπου μας βγαλει.....!τι να κανουμε χορευουμε στους ρυθμους τους....!!

Ηellen,τι κανεις μανουλα?καλως μας βρηκες!!πως μεγαλωσε το αντρακι !!!να το χαιρεστε κοριτσακι μου!!να ειναι παντα γερο και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!

Link to comment
Share on other sites

οσο για το θεμα οικονομικο αστα βραστα.κι εγω ακυρωσα την προσπαθεια τουτουνου του μηνα για αυτο το λογο.ενας θεος ξερει ποτε θα μας πληρωσουν:rolleyes:

Κοίτα πως μας έχουνε κάνει....οι αλήτες!!:mad:

Δυστυχως βασούλα μου δεν βλέπω φως στο τουνελ για τα επόμενα 2 χρόνια τουλάχιστον!!! (πολύ απαισιοδοξη είμαι ε?) Όποιος αντέξει καλώς αλλιώς μας βλέπω μετανάστες!!! :-(:sad:

Μετανάστες δε λες τίποτα!! Κι εγώ το έχω σκεφτεί σαν την τελευταία λύση σε περίπτωση που φτάσουμε στο ΑΜΗΝ!!:(

Αλλά τι να κάνουμε?? Απ'το να πεθάνουμε από την πείνα, προτιμώ να πάω στα ξένα!!;)

Άσχετο !! Να σας ρωτησω τώρα που σας βρηκα (γιατί ποιος ξέρει αν δεν μας το κλείσουν πάλι) !!

Ξερετε κάποιες βιταμίνες ή συμπλήρωμα διατροφής για ενίσχυση του σπέρματος ?? (μπας και καταφερουμε τίποτα με τον παραδοσιακό τρόπο) Έχετε κάτι να μου προτεινετε??

Εγώ δυστυχώς δεν ξέρω και δεν μπορώ να σε βοηθήσω!! Αλλά εύχομαι να τα καταφέρετε έτσι απλά κι εκεί που δεν θα το περιμένετε τσουπ να είσαι έγκυος!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...