Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

Καλά είμαι Ιωανούλα μου προσπαθώ να το παρω αποφαση να κάνω το σημερινό προγραμμα Pilates αλλα βαριέμαι! Έχω 2 dvd σούπερ και κάνω στο σπίτι αλλά βαριέμαι.... Καλά είσαι κοπελίτσα μου? Εγώ έχω φάει μια φρίκη και κατάθλιψη την τελευταία βδομάδα... Ηρθε η ακατονομαστη και δεν πήγα στον γιατρό ... τελικά είμαι πολύ φοβιτσιάρα! Δεν αντέχω άλλες αρνητικές...\

Ουφφ! Τεσπα, είχαμε κανένα νέο από την Ονειρουλα μας? Δεν διαβασα κατι..

η κατάθλιψη και η φρίκη θα είναι από τις ορμόνες της ακατανόμαστης!! Να δεις που θα ξυπνησεις ένα πρωί και θα είσαι πολύ καλύτερα και θα την πάρεις την απόφασ'η σου!!! Είμαι πολύ σίγουρη για την επόμενή σου προσπάθεια!!!Θα το δεις!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ηρθα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!! τι μου κανετε? εμενα καπνισε το τζακι γιατι τα ξυλαράκια είναι νοτισμενα:confused: και εγινε ενας χαμοςςςςςςςςςςς:confused:

ελεν γλυκια μανούλα τι κανεις ? αστους να λενε! ολοι το παιζουν ξερολες αλλα αν τους πεις κατι που να αφορά αυτούς να δεις πως αφρίζουν!

ρενιτα μου δεν ειμαστε φιλες στο φβ σου στελνω πμ. για τις βιταμινες εγώ ξέρω για την λ καρνιτίνη, και βιταμίνη ε. οσο για τα οικονομικά η αληθεια είναι οτι πραγματικά μας εχουν γονατισει και παντα την πληρώνουν αυτοι που δεν φταίνε! μας τα πήραν ολα , όμως τα ονειρα δεν θα μας τα παρουν. !! ολα καλα θα πανε!

βασουλα ,ιωαννα και λοιπα κοριτσάκια φιλακιααααααααααααα

το ματιάσαμε το τζάκι σου βρε gorgina μου :-( φαντάζομαι το τοπίο στην ομίχλη ...

Και τα όνειρα θα μας τα πάρουν σιγά σιγά gorgina μου γιατί δεν θα έχουμε χορηγούς!! (είδες happy μου δεν είσαι μόνη σου στην καταθλιψη :tongue:)


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

άστα happy μας έχουν σπασει τα νεύρα με τα τεχνικά προβλήματα του καφε!! ας ελπίσουμε ότι θα το λύσουν!!

έτσι πιστευω ότι θα κινηθώ αν δεν δω άμεσα φως - βεβαια εγω θα την κάνω μόνη μου γιατι είμαι η μόνη με ΙΚΑ αυτην την στιγμή στην δουλειά!! Εσύ μου άνοιξες τα μάτια κ σε ευχαριστω!!! Ναι την θυμάμαι και την λύση της άνεργης έγκυου ;) Όταν λες και ασφαλιστικά μέτρα??

Αυτό που ξέρω είναι οτι εκτός απο επίσχεση, πήγαν και σε δικηγόρο. 200 ευρώ πήρε αλλά το μοιράστηκαν δια του 7-8 νομίζω. Κάτι σαν ασφαλιστικά μέτρα και ορίστηκε δικάσιμος κανα μήνα μετά από την επίσχεση. Λογικά είναι για να του δεσμευσουν περιουσικά στοιχεια για τα χρηματα που χρωσταει? Κάτι τέτοιο. Τέσπα ζήτησαν αναβολή γιατί άρχισε και τους ξοφλάει... Ρώτα κανα φίλο δικηγόρο..

Link to comment
Share on other sites

romantic_dinner.gifΓοργινακι μου,πριν τα βαλεις στο τζακι δεν τα ειδες τα ξυλακια σου?ειναι ζορι και μυριζει ασχημα οταν συμβαινει....το ελυσες το προβλημα?Ρενιτακι,ειπαμε παμε κοντρα....!Ε!!κοριτσακια κλειστε ραντεβουδακι με τον αντρουλη σας!!ξεφυγετε απο την καθημερινοτητα.....!αμα βλεπετε συνεχεια μουτρα στο πατωμα πως θα ανεβει η ψυχολογια ?

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Ιωανούλα μου προσπαθώ να το παρω αποφαση να κάνω το σημερινό προγραμμα Pilates αλλα βαριέμαι! Έχω 2 dvd σούπερ και κάνω στο σπίτι αλλά βαριέμαι.... Καλά είσαι κοπελίτσα μου? Εγώ έχω φάει μια φρίκη και κατάθλιψη την τελευταία βδομάδα... Ηρθε η ακατονομαστη και δεν πήγα στον γιατρό ... τελικά είμαι πολύ φοβιτσιάρα! Δεν αντέχω άλλες αρνητικές...\

Ουφφ! Τεσπα, είχαμε κανένα νέο από την Ονειρουλα μας? Δεν διαβασα κατι..

κοριτσάκι μου αυτές οι διακυμανσεις στην ψυχολογία είναι σύνηθες φαινομενο. ! ομως έιπαμε, νεα χρονιά , νέα αρχή, νέες προσπάθειες, συνεχίζουμε !!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ματιάσαμε το τζάκι σου βρε gorgina μου :-( φαντάζομαι το τοπίο στην ομίχλη ...

Και τα όνειρα θα μας τα πάρουν σιγά σιγά gorgina μου γιατί δεν θα έχουμε χορηγούς!! (είδες happy μου δεν είσαι μόνη σου στην καταθλιψη :tongue:)

ρενιτάκι σου εστειλα πμ.

τώρα για τα ονειρα κουκίτσα μου δεν μπορώ να σου πω ότι έχεις και αδικο.! ομως πρεπει να το παλεψουμε . τι να κανουμε για εμας ΄τα πραγματα είναι ζόρικα......καποτε οι γονείς μας εκαναν οικονομίες και περικοπες για να χτίσουν ένα σπιτι (ονειρο του καθε έλληνα ) τώρα εμείς πρεπει να παιρνουμε δάνεια , να κανουμε περικοπες για να ....κανουμε ένα παιδί ..... θα τα καταφερουμε ομως βρε κοριτσια . δεν πρεπει να το βαζουμε κατω!

Link to comment
Share on other sites

romantic_dinner.gifΓοργινακι μου,πριν τα βαλεις στο τζακι δεν τα ειδες τα ξυλακια σου?ειναι ζορι και μυριζει ασχημα οταν συμβαινει....το ελυσες το προβλημα?Ρενιτακι,ειπαμε παμε κοντρα....!Ε!!κοριτσακια κλειστε ραντεβουδακι με τον αντρουλη σας!!ξεφυγετε απο την καθημερινοτητα.....!αμα βλεπετε συνεχεια μουτρα στο πατωμα πως θα ανεβει η ψυχολογια ?

αχ ιωαννούλι μου τα εφερε τα ξυλάκια εχθες το αντράκι μου και ήταν νοτισμένα.....:confused: χάλια μαυρα σου λεω. τώρα θα βγω να παω να παρω αλλα στεγνά!! καταστροφή σου λέω:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αστα gorgina μου... εγώ έχω πάρει απο τη μάνα μου, τα πεθερικά μου και την αδερφη του άντρα μου. Τώρα έχουν μαζέψει πάλι κάτι ίσα ίσα τα βγάζω για την επόμενη. Κάθε φορα που μαθαίνω την αρνητική χοριακη στεναχωριέμαι οτι τέλειωσε το όνειρο γιατί δεν ξέρω ποτε θα ξαναμαζεψει η γειτονια λεφτα... γιατί για μένα το έχω ξεγράψει. Δεν υπάρχουν δουλειές... Τεσπα.. τουλαχιστον εχω ανθρωπους που με στηρίζουν!

Εγώ δεν έλεγα τίποτα για το προβημα του παιδιού. Οταν όμως το είπα, βρέθηκαν χορηγοί από το πουθενά. Έκοψαν το κρέας τις διακοπες δεν ξερω τι αλλο έκοψαν αλλά κάτι μάζεψαν να βοηθήσουν! Κάτι θα γίνει νομίζω... δεν μπορεί!

Link to comment
Share on other sites

Γοργινακι οταν εχουν υγρασια την ωρα που αναβει το τζακι τα βαζουμε διπλα να στεγνωνουν εγω αυτο κανω....!πραγματικα ειναι ενοχλητικο.....αλλα τι να κανουν και εκεινοι που τα πωλουν?δεν εχουν στεγασμενο χωρο...!ασε που ζυγιζουν ποιο πολυ και τα χρυσοπληρωνουμε γιατι ειναι ποιο βαρια..!χι!χα!την εχω πατησει......δυστηχως....!

Link to comment
Share on other sites

Αστα gorgina μου... εγώ έχω πάρει απο τη μάνα μου, τα πεθερικά μου και την αδερφη του άντρα μου. Τώρα έχουν μαζέψει πάλι κάτι ίσα ίσα τα βγάζω για την επόμενη. Κάθε φορα που μαθαίνω την αρνητική χοριακη στεναχωριέμαι οτι τέλειωσε το όνειρο γιατί δεν ξέρω ποτε θα ξαναμαζεψει η γειτονια λεφτα... γιατί για μένα το έχω ξεγράψει. Δεν υπάρχουν δουλειές... Τεσπα.. τουλαχιστον εχω ανθρωπους που με στηρίζουν!

Εγώ δεν έλεγα τίποτα για το προβημα του παιδιού. Οταν όμως το είπα, βρέθηκαν χορηγοί από το πουθενά. Έκοψαν το κρέας τις διακοπες δεν ξερω τι αλλο έκοψαν αλλά κάτι μάζεψαν να βοηθήσουν! Κάτι θα γίνει νομίζω... δεν μπορεί!

βρε χάπυ μου ...να είναι καλα !!! αθανατη ελληνική οικογενεια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαπυ μου,ειναι σημαντικο να εχεις διπλα σου ανθρωπους και μαλιστα με Α κεφαλαιο..!στην εποχη μας σπανιζουν..!να τους εχεις παντα διπλα σου,και να τους αγαπας....!Ο θεος βλεπει και θα δωσει...η επομενη φορα θα ειναι τελευταια και τυχερη.....!θα γινεις μανουλα....!αισιοδοξια ειπαμε......ενα γλυκο φιλι απο εμενα!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια...μη μου πείτε ότι θα καταφέρω τελικά

να σας διαβάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τώρα θα πατήσω "καταχώρηση απάντησης"

και ο Θεός βοηθός!


il_170x135.357805965_67i4.jpg

"Χωρίς αγάπη δεν υπάρχει ζωή"

Και εγώ σ' αγαπώ πολύ μπιζελάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

ναι! δεν το πιστεύω!

τα κατάφερα! μπήκα!

Ιωάννα και Renita μου ευχαριστώ για τη βοήθεια!

thani.gif

Τελικά από εδώ θα τα λέμε;

Για να ξέρω που θα γράφω!!!!!!


il_170x135.357805965_67i4.jpg

"Χωρίς αγάπη δεν υπάρχει ζωή"

Και εγώ σ' αγαπώ πολύ μπιζελάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

χαπυ μου πολυ χαιρομαι που εχεις διπλα σου τετοιους ανθρωπους!!!!

κι εμενα με βοηθανε πολυ,μια μου δινουν λεφτα τα πεθερικα για την προσπαθεια,μια οι γονεις μου.αλλα ειπα..τερμα!οταν μαζεψουμε απο μονοι μας θα κανουμε.γενικα ειμαστε και ανθρωποι που δε μας αρεσει ουτε δανεικα να περνουμε ουτε να μας επιχορηγουν οι αλλοι οποτε..

ασε που εχω κανει και τοσες προσπαθειες που δε γινεται συνεχεια να δινουν.να ειναι καλα ολοι τους.:P

οσο για την καταθληψη ,μην σε ξανακουσω!μασαμε βρε εμεις?:lol::lol:

φιλακια σε ολες και καλο μεσημερι !!!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...