Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ


Recommended Posts

Προσπαθώ να βγάλω το πλυντήριο έξω στο μπαλκόνι για να εξοικονομήσω χωρο. Σκέφτομαι να φτιάξω ένα ξύλινο ντουλάπι από κοντρα πλακέ θαλ'ασσης αλλά το κόστος ανεβαίνει και οι μαραγκοί ζητάνε ότι θέλουν. Υπάρχει καμμιά άλλη καλή ιδέα??:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσπαθώ να βγάλω το πλυντήριο έξω στο μπαλκόνι για να εξοικονομήσω χωρο. Σκέφτομαι να φτιάξω ένα ξύλινο ντουλάπι από κοντρα πλακέ θαλ'ασσης αλλά το κόστος ανεβαίνει και οι μαραγκοί ζητάνε ότι θέλουν. Υπάρχει καμμιά άλλη καλή ιδέα??:confused:

Έχεις δίκιο για τους μαραγκούς. Αλλά είναι μία στην γειτονιά μου που έχει το πλυντήριο στο μπαλκόνι χωρίς κουτί. Είναι σε μπαλκόνι με τέντα και το έχει εκεί γύρω στα δέκα χρόνια. Δεν το έχω δει να έχει πάθει κάτι. Αν ξέρει καμία άλλη κοπέλα να σου πεί αλλη εναλλακτική.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

εαν δεν βρέχεται θέλει μια βάση και ένα ναύλον από επάνω η ακόμα ενα κομμάτι νοβοπαν θαλάσσης κατα 5 πόντους πιο μεγάλο και όλα καλά ..απλά το βγάζεις όταν δουλεύει . Το πληκτρολόγιο να μην παίρνει υγρασία χαμογέλα ..

Δημητρης από μια βροχερή θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω στεγνωτήριο στο μπαλκόνι. Δεν το έχω σε ντουλάπι ούτε προστατευμέμνο με κάτι και όλα καλά. ένα μικρό προβληματάκι που το αντιμετώπισα πρώτη φορά στα 2-3 χρόνια που το έχω ήταν ότι την περασμένη εβδομάδα που έκανε μείον έξω δεν δούλευε. Όπως και τα κλιματιστικά τα οποία δεν είναι inverter δε δουλεύουν σε χαμηλές θερμοκρασίες. Άντε εγώ τα άπλωσα στο σκοινί τα ρούχα , αν αντιμετωπίσεις το ίδιο με το πλυντήριο τί κάνεις? Στο αναφέρω να το έχεις κατα νου ώστε να το ρωτήσεις στην κατασκευάστρια εταιρία ή στο service της. Αν πχ είσαι απο φλώρινα που έχει -10 αυτή τη στιγμή και βαρυχειμωνιές ίσως έχεις πρόβλημα....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απ΄οτι μου είπε ο υδραυλικός καλό θα είναι να το βάλω μέσα σε ένα ντουλάπι για να είναι κάπως προστατευμένα τα λάστιχα του πλυντηρίου και να μην τα αλλάζω κάθε χρόνο, μιας και στην Αθηνα κάνει πολύ ζέστη το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...