Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

κορίτσια θα ήθελα την βοήθεια σας.Σκέφτομαι,φυσικά λόγω δουλειάς, να ξεκινήσω τον μικρό μου (27 μηνών) παιδικό.Η ιδιαιτερότητα μας είναι ότι δουλεύω απόγευμα και με εξυπηρετούν μόνο εκείνοι που λειτουργούν και απόγευμα.μέχρι στιγμής έχω μάθει για το ''baby club'' και για το ''χώρα των παραμυθιών''.Αν γνωρίζει κάποια οτιδήποτε θα ήθελα την άποψη σας..Σας ευχαριστώ πολύ!!!


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

georgia κι πες μου τι θέλεις να μάθεις για το baby club και θα σου απαντήσω με pm... επίσης ποτε σκέφτεσαι να το ξεκινήσεις, με τη νέα χρονια η τώρα?

Καλησπέρα,μέχρι τον απρίλιο θα έχω τη μαμά μου εδώ γιατι έχει έρθει να με βοηθησει,αλλά απο μάιο δεν θα έχω πού να τον αφήσω πέρυσι είχα κοπέλα αλλά τώρα σκέφτομαι να τον πάω σε παιδικό για τον μάιο και μετα το σεπτέμβρη,το καλοκαίρι δεν δουλέυω(εκπαιδευτικός στον ιδιωτικο τομέα,εξού και το απογευμα)

Να σου πώ την αλήθεια θα ήθελα ότι άποψη έχεις ,είναι καθαρό,προσέχουν αρκετά τα μικρούλια,έχουν οργάνωση ,είναι μεγάλος χώρος?και γενικα αν το προτείνεις?αν γνωρίζεις και τιμη.Σ'ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!!


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας,

ψάχνω καλό γυναικολόγο του ΙΚΑ στο Ηράκλειο

Οι συμβεβλημένοι είναι οι εξής

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1922 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΟΥ ΓΑΓΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΒΑΝΣ

Δεν ξέρω κανέναν. Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον;;

Σας ευχαριστώ πολύ

Χριστιάνα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα...μηπως γνωριζει καμια κοπελα πως λεγεται αυτος ο παιδ. σταθμος / εργαστηρι απασχολησης πισω απο το μυθος λαντ? σπαω το κεφαλι μου και δε το θυμαμαι με τιποτα!!!! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

ψάχνω καλό γυναικολόγο του ΙΚΑ στο Ηράκλειο

Οι συμβεβλημένοι είναι οι εξής

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1922 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΟΥ ΓΑΓΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΒΑΝΣ

Δεν ξέρω κανέναν. Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον;;

Σας ευχαριστώ πολύ

Χριστιάνα

Να σημειώσω πως ο Μαυρογιαννάκης δεν είναι του ΙΚΑ, αλλά του ΤΕΒΕ. Έχουν κάνει λάθος στην λίστα του ΙΚΑ. Στην θέση του είναι ο Ξυλούρης Στυλιανός που είναι και στο Κέντρο Μάνας και Παιδιού.

Χριστιάνα προσωπικά δεν ξέρω κανέναν από όλους να σου συστήσω, απλά μόνο φατσικά.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα...μηπως γνωριζει καμια κοπελα πως λεγεται αυτος ο παιδ. σταθμος / εργαστηρι απασχολησης πισω απο το μυθος λαντ? σπαω το κεφαλι μου και δε το θυμαμαι με τιποτα!!!! ευχαριστω!

απανταω μηπως τα χερειαστει καποιος αλλος...τα βρηκα...πηγα απο κει τελικα

ΚΕΝΤΡO ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΜΑΓΙΚΗ ΑΥΛΗ

Μετεώρων 40 (Κατσαμπάς)

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω πως ο Μαυρογιαννάκης δεν είναι του ΙΚΑ, αλλά του ΤΕΒΕ. Έχουν κάνει λάθος στην λίστα του ΙΚΑ. Στην θέση του είναι ο Ξυλούρης Στυλιανός που είναι και στο Κέντρο Μάνας και Παιδιού.

Χριστιάνα προσωπικά δεν ξέρω κανέναν από όλους να σου συστήσω, απλά μόνο φατσικά.

να συμπληρωσω οτι ειναι και αυτοι που δεχοντε στα ιατρεια του ΙΚΑ!

και ειναι εκτος λιστας ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Kαλημέρα σε όλες.. Δεν είμαι από Κρήτη κορίτσια αλλά χρειάζομαι την βοήθειά σας αν γνωρίζετε. Εχω μια γνωστή που θα γεννήσει έκτακτα στο Βενιζέλειο με γιατρό τον κο Δημοσθένους. Πόσα χρήματα θα πρέπει να του δώσουν για ευχαριστήριο (κοινώς φακελάκι).. δλδ πόσα θα πρέπει να υπολογίζουν, ρωτω επειδή πιστεύω ότι ίσως οι τιμές ειναι διαφορετικές... στην Αθήνα κυμαινεται 1000-1500?.

Οι απαντήσεις σας θα ήταν πολύτιμες κ σας ευχαριστώ εκ των προτερών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...