Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Angot said:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Είναι απόλυτα φυσιολογικό, οι ορμόνες δημιουργούν πολλές άκυρες σκέψεις! Και παίζει κ ρόλο το άγχος. Μην ανησυχείς, όλες τα περάσαμε. Όλα θα πάνε καλά!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γράφτηκα στο club και στο μήνυμα έγραψα πως γεννάμε σύντομα και θα ήθελα να μου στείλουν δείγματα. Μαζί με τα κουπόνια έστειλαν πάνες, σερβιέτες, βαμβάκι, μωρομάντιλα κ.λπ.


Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν να αγοράσουν πάνες pampers (ή και τα υπόλοιπα προϊόντα) με την προσφορά 50% επιστροφή δωροεπιταγής προσοχή! Οι δωροεπιταγές που δίνουν δεν είναι ακριβώς το 50% του ποσού που ξοδεύεις στα συγκεκριμένα προϊόντα αλλά στρογγυλεμένη στο 5ευρω. Πχ εγώ που αγόρασα 2 συσκευασίες pampers easy up με 19 ευρώ τη μια δηλ. σύνολο 38 ευρώ, δεν πήρα επιταγή 19 ευρώ αλλά 15. Για να πάρω τα υπόλοιπα 4 ευρώ που μου χρωστάνε πρέπει να ψωνίσω κάποιο προϊόν που να συμμετέχει στην προσφορά το οποίο να κάνει 2 ευρώ (δηλ το διπλάσιο του 1) για να μου δώσουν επιταγή 5 ευρώ, αλλιώς τα χάνεις. Καλό είναι δηλ να πηγαίνουμε διαβασμένοι και τα προίόντα που αγοράζουμε με αυτήν την προσφορά η μισή τους αξία να είναι πολλαπλάσιο του 5. Με τα κομπιουτεράκια σας λοιπόν την επόμενη φορά!

Link to comment
Share on other sites

Στο Βερόπουλο πριν λίγο είχε τις babylino sensitive με -35% & πάνω τους στικεράκι -1? από την εταιρεία. Οπότε βγαίνουν:

5? - 1,4? - 1? = 2,60?

Οι ν.1 έχουν μέσα 28 πάνες οπότε βγαίνει 9,3 λεπτά/πάνα, μια χαρά τιμή.

Οι ν.2 έχουν μέσα 26 πάνες οπότε βγαίνει 10 λεπτά/πάνα, επίσης μια χαρά τιμή.

Προσοχή, δεν έχουν όλα τα πακέτα πάνω στικεράκι -1?


Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν να αγοράσουν πάνες pampers (ή και τα υπόλοιπα προϊόντα) με την προσφορά 50% επιστροφή δωροεπιταγής προσοχή! Οι δωροεπιταγές που δίνουν δεν είναι ακριβώς το 50% του ποσού που ξοδεύεις στα συγκεκριμένα προϊόντα αλλά στρογγυλεμένη στο 5ευρω. Πχ εγώ που αγόρασα 2 συσκευασίες pampers easy up με 19 ευρώ τη μια δηλ. σύνολο 38 ευρώ, δεν πήρα επιταγή 19 ευρώ αλλά 15. Για να πάρω τα υπόλοιπα 4 ευρώ που μου χρωστάνε πρέπει να ψωνίσω κάποιο προϊόν που να συμμετέχει στην προσφορά το οποίο να κάνει 2 ευρώ (δηλ το διπλάσιο του 1) για να μου δώσουν επιταγή 5 ευρώ, αλλιώς τα χάνεις. Καλό είναι δηλ να πηγαίνουμε διαβασμένοι και τα προίόντα που αγοράζουμε με αυτήν την προσφορά η μισή τους αξία να είναι πολλαπλάσιο του 5. Με τα κομπιουτεράκια σας λοιπόν την επόμενη φορά!

το ποσο δε χανεται αλλα προστιθεται στις επομενες αγορες

Ολα ειναι γραμενα αναλυτικα στο σαιτ και στο φυλλαδιο.

Ειναι πολυπλοκα οντως αλλα επειδη το συνηθιζει το καρφουρ παντα προσεχω πολυ τα ψιλα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ποσο δε χανεται αλλα προστιθεται στις επομενες αγορες

Ολα ειναι γραμενα αναλυτικα στο σαιτ και στο φυλλαδιο.

Ειναι πολυπλοκα οντως αλλα επειδη το συνηθιζει το καρφουρ παντα προσεχω πολυ τα ψιλα γραμματα.

Οι δωροεπιταγές κλπ ήταν μέχρι σήμερα. Που σημαίνει ότι τα όποια υπόλοιπα υπήρχαν, χάνονται :-)

Link to comment
Share on other sites

Οχι οι δωροεπιταγες ισχυουν μεχρι 3 Νοεμβριου

Ναι, απλά δεν εκδίδονται νέες πλέον.

Η συλλογη ποντων ηταν μεχρι χτες, οχι οι δωροεπιταγες.

Nαι, αυτό που είπα είναι ότι αν κάποια είχε π.χ. 4 ευρώ υπόλοιπο για να συμπληρώσει μέχρι τα 5 ώστε να εκδοθεί δωροεπιταγή, τότε τα χάνει πια, διότι δεν εκδίδονται πλέον δωροεπιταγές. Το παρακάτω δηλαδή:

το ποσο δε χανεται αλλα προστιθεται στις επομενες αγορες

ΔΕΝ ισχύει, διότι έληξε η προωθητική ενέργεια
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδιά, αυτό που είπε η Katrin ήταν σαφές και τα έξτρα μηνύματα μάλλον δεν χρειάζονταν. Είχα κι εγώ υπόλοιπο 2,5 ευρώ που προφανώς πάε :(

Καμιά καλή προσφορά για εναλλακτική θέρμανση υπάρχει? Θα μας παγώσουν τα μωρά φέτος... Σκεφτόμαστε το πέλλετ...


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Οταν στο εγραψα ηταν σε ισχυ.

Καλά, σε κατηγόρησε κανείς???? (καταρχήν φαντάζομαι ότι δεν το έγραψες για μένα, σωστά?)

Αλλά - σε κάθε περίπτωση - το έγραψες στις 20-10-12, 18:02, που σημαίνει ότι ήταν σε ισχύ για ακόμη 1 ώρα και 58 λεπτά. Μετά σταματούσε η ισχύς του!!!

Εγώ πάλι, το δεν ισχύει πια το έγραψα στις 20-10-12, 21:41, όταν ήδη είχε λήξει!!!

Αυτά, για την αποφυγή παρεξηγήσεων, χαχαχα! :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...