Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα.! Χθες πήγα στον Σκλαβενίτη στη Λυκόβρυση. Είχε προσφορά με στίκερ στα babylino -3.50, στις libero με 11.64 αν θυμάμαι καλά τα λεπτά (τις οικονομικές συσκευασίες) και είχε και προσφορά στα Pampers αλλά δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς.

Επίσης είχε μωρομάντηλα libero τα 3 μαζί (2+1δώρο) με 3.36 και πολλά προιόντα της προδέρμ όπως σαμπουάν παιδικά και τέτοια με 1+1 δώρο.


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Επαιρνα φετες τυρι και ζαμπον για τοστ ή φετα χυμα και στα συνηθισμενα δοχεια μου χαλαγαν πολυ γρηγορα.

Αγορασα αυτα τα δοχεια που αφαιρεις ενα μερος του αερα απο μεσα και μετα απ ενα μηνα που τα χρησιμοποιω εχω πεταξει ολα τα αλλα που ειχα :shock:

Κοριτσια ειναι τελεια.

ΞΕχασα ενα κομματι φετα σε ενα που ειχα, πισω στο ψυγειο για καμια βδομαδα και οταν την ανοιξα για να την πεταξω ηταν σαν να την ειχα βαλει εκεινη τη στιγμη.

Εξαιρετικα.

Λιγο βαρετη η διαδικασια να βγαζεις τον αερα καθε φορα αλλα αξιζουν και με το παραπανω.

Ειναι αυτα

http://www.amazon.co.uk/Ravenhead-Kilner-Vacufresh-Storage-Rectangle/dp/B003IHVAKG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1351324877&sr=8-1

Αυτη η συγκεκριμενη συσκευασια των 2.6 λιτρων εχει στο καρφουρ 7.5 ευρω και σημερα εχει και -20% εκπτωση :shock:

Λεγονται vacufresh και στην Ελλαδα τα φερνει η Fest.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10.90 οι οικονομικές συσκευασίες Pampers baby dry στον Βερόπουλο.

Ελπίζω αυτή τη φορά να προλάβει ο άντρας μου κανένα πακέτο γιατί την προηγούμενη εβδομάδα στα καρφουρ δεν βρηκε ούτε δείγμα.:cry:


kGUSp3.png aMgOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις και παίρνεις από Αμαζον αφού σε συμφέρει. Και εγώ αυτή τη στιγμή που γράφω περιμένω πάλι πακέτο από Αγγλία.

Απλά εδώ το θέμα λέγεται "Προσφορες σε Super Market"

οι ιντερνετικές αγορές είναι άλλο θέμα. ;)


kGUSp3.png aMgOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας πω καθαρά ενημερωτικά, πήρα χτες τηλέφωνο στην babylino, γιατί ενώ μου είχαν πει ότι όσες είναι γραμμένες στην babylino θα λάβουν ούτως ή άλλως κουπονάκια ταχυδρομικά(ήταν δρομολογημένα), δεν μου είχαν στείλει αν και είμαι γραμμένη στο club και μου είπαν ότι για παιδάκια άνω των 30μηνών θα πρέπει να τους καλούμε στο τηλέφωνο και να τους ζητάμε τα κουπονάκια, γιατί το σύστημά τους επειδή είναι ενημερωμένο να στέλνει για παιδάκια έως 30μηνών(ότι και καλά ύστερα τα περισσότερα παιδάκια σιγά σιγά την κόβουν την πάνα), ύστερα αυτόματα σταματάει είτε είσαι γραμμένος στο κλαμπ είτε όχι. Ωστόσο δεν έχουν κανένα πρόβλημα στο να στείλουν βέβαια και για παιδάκια άνω των 30μηνών απλά θα πρέπει να τους παίρνουμε τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να σας ενημερωσω για κάτι σχετικά με όσες μένουν Αθήνα.Είμαι από Κατερίνη και στα 3Β μαρκετς τα πάμπερς κυμαίνονται από 0,19 μέχρι 0,25 ευρώ στη χειρότερη.Γιατί δεν κάνετε μια ερωτηση αν μπορούν να σας τα στέλνουν με ΚΤΕΛ ( είναι δίπλα τους)?Νομίζω ότι συμφέρει...Τα 3β είναι μαρκετς με αλλοδαπά προιοντα και τα πάμπερς τους είναι βουλγάρικα, καμια διαφορά με τα ελληνικά.Ψωνίζω εδω και 1,5 χρόνο.Δεν έχω κανένα όφελος απλά σας το λέω ενημερωτικά για όσες ενδιαφέρονται.Αν κάνετε ομαδική παραγγελία δεν νομίζω να αρνηθούν.Απορώ πως δεν ανοιγει κανένα προς τα εκεί?ή δεν τα αφήνουν ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...