Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      Και εγω το ζόρι στη δουλειά σκεφτόμουν και είπα να το αποφύγω! Αφού το διαχειρίζεσαι μπράβο! Δεν έχεις κ άδικο για την απορρόφηση, αλλα τη δουλίτσα του ελπίζω να την κάνει έστω και έτσι!! 

      Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ανταποδίδω την υπέροχη ευχή!! Να είναι η τυχερή σου!! 😍

      πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Εγω απο τη μοναδικη ωοληψια που εκανα και εύχομαι να είναι και η τελευταία (με καλη ΑΜΗ για την ηλικια μου) καταλαβα αυτο που ακουγα και ακουω τοσο καιρο! Δεν θελουμε πολλα, αλλα λιγα και ποιοτικά! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να εχεις θετικη σκεψη! Μπορει και αυτο το εμβρυακι να ειναι το τυχερο και στο ευχομαι!!!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Αυτο το μηνα εχει στις "επιθυμίες" κουπονια για παμπερς των -4? και αρκει μια εγχρωμη εκτυπωση για εξαργύρωση στα σ/μ.

κουπονια Pampers


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολύ χρήσιμο, σε ευχαριστώ. Επειδή στο πρώτο έκανα λάθος και το έχασα, προσοχή, θέλει έγχρωμη εκτύπωση αλλιώς το κουπόνι είναι άκυρο και δεν μπορεί να επανεκτυπωθεί.


Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη-Σάββατο στο σουπερμάρκετ Γαλαξίας έχει τις πάνες pampers baby dry τις μεγάλες με 8,90 ή 9,80 (δεν θυμάμαι καλά) μόλις είδα τη διαφήμιση στην τηλεόραση

Παρασκευή έως Δευτέρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Μασούτης έχει μέχρι το Σάββατο πάνες Pampers active fit & easy up 40% φθηνότερα! Άραγε δέχονται και τα κουπόνια -4? από τις επιθυμίες; Αξίζει πολύ έτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κουπόνια από τις επιθυμίες πώς τα εκτυπώνετε? Εγώ προσπάθησα, έκανα δοκιμή του εκτυπωτή μου και τυπώθηκε μια χαρά, αλλά όταν πάτησα για εκτύπωση, ενώ μου έγραψε οκ, και μετά "τα κουπόνια σας τυπώθηκαν", από τον εκτυπωτή δεν βγήκε τίποτα!!!

Και τα κουπόνια φαίνεται ότι τα τύπωσα, αλλά δεν τυπώθηκαν :cry:

Μήπως σας έτυχε κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω τις Σαλονικιές κ δη στην ανατολική θεσσαλονίκη. Άνοιξε από την δευτέρα νέος Βασίλαγας 3b markets στο παλιό μοδερκερ που συστεγαζόταν με το Κουκου. Οι τιμές ίδιες με το δυτικό κατάστημα κ μεγάλη ποικιλία στα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κουπόνια από τις επιθυμίες πώς τα εκτυπώνετε? Εγώ προσπάθησα, έκανα δοκιμή του εκτυπωτή μου και τυπώθηκε μια χαρά, αλλά όταν πάτησα για εκτύπωση, ενώ μου έγραψε οκ, και μετά "τα κουπόνια σας τυπώθηκαν", από τον εκτυπωτή δεν βγήκε τίποτα!!!

Και τα κουπόνια φαίνεται ότι τα τύπωσα, αλλά δεν τυπώθηκαν :cry:

Μήπως σας έτυχε κάτι τέτοιο?

Να σου πω την αληθεια εγω τα εκανα εκτυπωση σε pdf (αν εχεις το αναλογο προγραμμα) δλδ στην ουσια εσωσα ενα αρχειο και θα τα εκτυπωσω οταν ευκαιρισω.

Αν μπορεις να ανοιξεις/διαβασεις αρχεια pdf τοτε μπορεις και να εκτυπωσεις.

Εγω να ρωτησω κατι αλλο, τα εχει χρησιμοποιησει κανεις σε σ/μ μεχρι τωρα? Ζητανε και ταυτοτητα οπως γραφουν επειδη ειναι ονομαστικα?


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου πω την αληθεια εγω τα εκανα εκτυπωση σε pdf (αν εχεις το αναλογο προγραμμα) δλδ στην ουσια εσωσα ενα αρχειο και θα τα εκτυπωσω οταν ευκαιρισω.

Αν μπορεις να ανοιξεις/διαβασεις αρχεια pdf τοτε μπορεις και να εκτυπωσεις.

Εγω να ρωτησω κατι αλλο, τα εχει χρησιμοποιησει κανεις σε σ/μ μεχρι τωρα? Ζητανε και ταυτοτητα οπως γραφουν επειδη ειναι ονομαστικα?

Τελικά το έκανα κι εγώ αυτό!

Την ίδια απορία έχω κι εγώ: τα παίρνει κανείς αυτά τα κουπόνια? :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα mamouna και katrin, εγω τα εχω χρησιμοποιησει την πρωτη φορα που μου εστειλαν..ειχα ''καταφερει'' να τα εκτυπωσω και τοτε δεν χρειαζοταν να ειναι εγχρωμα απλα το μονο καταστημα που μπορουσες να εξαργυρωσεις ηταν ο Βεροπουλος. Την δευτερη φορα την ''πατησα'' κι εγω με εκτυπωση που δοθηκε σε printer ο οποιος ποτε δεν δουλεψε και φυσικα τα εχασα!! Αυτο που ειπες να τα σωσουμε σε pdf. πολυ εξυπνο, μολις τελειωσω την απαντηση θα το προσπαθησω. Καντε μελη και τους συζυγους σας, αυτο εκανα εγω και τωρα (ελπιζω) θα εχω 4 κουπονακια των -4ευρω!! Καλη μας επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω είχα χρησιμοποιήσει τα πρώτα. Και ναι μπορεί να σου ζητήσουν ταυτότητα. Εμενα μου είχε δώσει μια φίλη και τα δικά της που δεν τα ήθελε και ο μόνος λόγος που τα πήρε ο Βερόπουλος τότε ήταν γιατί με ήξερε η κοπέλα στο ταμείο.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω χρησιμοποιήσει στον Μασούτη και τα δέχτηκαν!

Αν πάει κάποια κοπέλα και ψωνίσει πάνες από Μασουτη ας μας πει αν τα δέχονται ταυτόχρονα με την προσφορά...


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...