Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Τελικά το έκανα κι εγώ αυτό!

Την ίδια απορία έχω κι εγώ: τα παίρνει κανείς αυτά τα κουπόνια? :P

ναι κανονικα τα δεχονται, απλα σημειωνουν πανω τον αριθμο της ταυτοτητας σου...

:shock::shock::shock: (λες και κατι θα αλλαξει αμα τον γραψουν...αλλα τελοσπαντων...)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά το έκανα κι εγώ αυτό!

Την ίδια απορία έχω κι εγώ: τα παίρνει κανείς αυτά τα κουπόνια? :P

Τα εχω χρησιμοποιησει κι εγω αυτα τα κουπονια προ καιρου στο My Market που ειχε προσφορα παμπερς και δεν μου ζητησαν καμια ταυτοτητα..

Για αλλο Σ/Μ δεν εχω εμπειρια...


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεις ... εδω ουτε Βερόπουλο ουτε Μασούτη εχουμε.

Απλα ηθελα να καταληξω οτι εαν δεν ζητανε ταυτοτητα, εγω ευχαριστως να βγαλω σε pdf το κουπονι του lenor που εχει αυτο το μηνα ας πουμε και να το στειλω σε καποια/ον απο εσας αφου δεν προκειται να το χρησιμοποιήσω!

Επίσης να πω οτι σημερα αγορασα απο το makro τα active fit 4+ των 42τμχ με 9,83 και ειχε ολα τα νουμερα των active fit σε αυτη τη προσφορα.


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθές στο καρφούρ στο σιτι γκατε θεσσαλονίκης και είχε για 9κ10/11 εκπτώση -50% στα ρούχα (όλα γυναικεία ανδρικά παιδικά και μπεμπε και πυτζάμες) εκτος από τα εσώρουχα και κάτλσες. Πήρα αρκετά πραγματακια σε καλή τιμή!!Χρειαζόμουν και μπουφάν για τον μεγάλο μου και βρήκα με 12,5Ε!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο Μασούτη με κουπόνια από τις επιθυμίες και πήρα πάμπερς. Δέχτηκαν τα κουπόνια κανονικά, μαζί με την προσφορά που έχουν και μάλιστα όπως έπρεπε, δηλαδή η αφαίρεση του κοπονιού έγινε στην τελική τιμή του προϊόντος (μετά την έκπτωση του 40%).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι αρκετά σίγουρη ότι η προσφορά του Γαλαξία είναι μέχρι και την Δευτέρα. Εμείς πήραμε αρκετά κομμάτια με κουπόνια από τις επιθυμίες και μας ζήτησαν ταυτότητα (στο κατάστημα της Ν. Ευκαρπίας στη Θεσσαλονίκη).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είμαι αρκετά σίγουρη ότι η προσφορά του Γαλαξία είναι μέχρι και την Δευτέρα. Εμείς πήραμε αρκετά κομμάτια με κουπόνια από τις επιθυμίες και μας ζήτησαν ταυτότητα (στο κατάστημα της Ν. Ευκαρπίας στη Θεσσαλονίκη).

ο αντρας μου πηγε Γαλαξία του Π.φαληρου και Pampers δεν είχε καμία προσφορά!!!:(λες θα εχει και σημερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...