Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χθες στον Σκλαβενίτη -5 ευρώ οι οικονομικές babylino sensitive

Και στον Σκλαβενίτη της Αργυρούπολης είχε το ίδιο σήμερα όπως και έκπτωση στα πάμπερς. Επίσης Αριέλ 4,38 λίτρων το μεγάλο δηλαδή το είχε 10,30.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειδα στο ανατολικο καρφουρ θεσσαλονικης (στον αγιο παυλο) στο χωρο της υποδοχης που ειναι οι προσφορες, ειχε τις μεγαλες συσκευασιες; 13,80, ειχαν στικερ επανω 3,5 ευρω και ηταν στα προιοντα με 5 ευρω επιστροφη. δεν ειχα κουπονια και δεν πηρα:?:?:?. δεν ξερω αν δεχονται κουπονια βεβαια. επισης εχω στοκαρει αρκετες συσκευασιες

ε[ισης ειχε και τις λιμπερο τις μεγαλες, 5 νουμερο 80 τμχ, 24,45 με 5 ευρω επιστροφη στα 15 ευρω αγορων.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει κάπου babylino No2 με sticker? Σε Βερόπουλο, ΑΒ & Μαρινόπουλο..

Επίσης ξέρετε αν στο carefur Μαρινόπουλο, το πρόγραμμα επιστροφής ισχύει και στις μικρές συσκευασίες Babylino?


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κεφατη γυριζει απ΄του Βεροπουλου :D:D:D

Μεγαλες συσκευασιες babylino 9.29 και μικρες 3,89.Ειχα και κουπονια και πηρα 4 μεγαλες και 2 μικρες με 25 ευρω.Ειναι μεχρι το Σαββατο!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κεφατη γυριζει απ΄του Βεροπουλου :D:D:D

Μεγαλες συσκευασιες babylino 9.29 και μικρες 3,89.Ειχα και κουπονια και πηρα 4 μεγαλες και 2 μικρες με 25 ευρω.Ειναι μεχρι το Σαββατο!

αν ειμασταν στο fb, θα σου εκανα like! :tongue:


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορείς να τους παίρνεις τηλέφωνο κ να τους ρωτάς για προσφορές, έχει τηλέφωνο στην σελίδα τους δεν το θυμάμαι απο έξω. εγώ τουλάχιστον όταν ξεμένω έτσι κάνω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια,

Σήμερα είδα ότι έχει προσφορά στα μεγάλα τοστ του Κατσέλη -1?

Λογικά βγαίνει περίπου 1,7?

εγώ πήρα ήδη 2 τεμάχια....

από ότι ρώτησα η προσφορά θα κρατήσει για κανένα μήνα!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...