Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Recommended Posts

Επαναφέρω το θέμα πιο πολύ για ενημέρωση και όχι για πρόθεση αγοράς.

Όλες όσες είχατε παραγγείλει από Ιούνιο και μετά πληρώσατε τελωνείο?

Εκτός το "ναι" ή " όχι" πείτε μας αν θέλετε ποσό αγοράς και ποσό εκτελωνισμού.

ΝΑΙ :(

3/7 crazy8 αξία με μεταφορικά 145$ τελωνείο 60Ευρώ

19/7 gymboree αξία με μεταφορικά 99$ τελωνείο 49Ευρώ


CdWHp2.png

SXf1p3.png94oIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΝΑΙ :(

3/7 crazy8 αξία με μεταφορικά 145$ τελωνείο 60Ευρώ

19/7 gymboree αξία με μεταφορικά 99$ τελωνείο 49Ευρώ

Παρόλο που η διαφορά σε δολλάρια ήταν 46$ σε ευρώ πλήρωσες μόνο 11 ? λιγότερα; Δηλαδή στη δεύτερη παραγγελία πλήρωσες στο τελωνείο παραπάνω από τα μισά της παραγγελίας. Μάλιστα...


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Kαλησπέρα.Παρακαλώ πολύ θα μπορούσε κάποια κοπέλα να με βοηθήσει σχετικά μετο gymboree.Εκανα μια παραγγελία στις 13/10,αλλα ακόμα δεν έχω παραλάβει.Είναι λογικός ο χρόνος παραμονής?Μήπως ξέρετε που μπορώ να δω και σε τι στάδιο βρίσκεται η παραγγελία μου?


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Παρακαλώ πολύ θα μπορούσε κάποια κοπέλα να με βοηθήσει σχετικά μετο gymboree.Εκανα μια παραγγελία στις 13/10,αλλα ακόμα δεν έχω παραλάβει.Είναι λογικός ο χρόνος παραμονής?Μήπως ξέρετε που μπορώ να δω και σε τι στάδιο βρίσκεται η παραγγελία μου?

Λογικά μέχρι 13/11 θα παραλάβεις. Αν όχι μπορείς να τους ζητήσεις reference number του δέματός σου , αν και με τα φεγγάρια τους το δίνουν.Mετά μπαίνεις εδώ και βλέπεις που βρίκεται. Αλήθεια τί ύψος ήταν η παραγγελία μετά μεταφορικών;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μέχρι 13/11 θα παραλάβεις. Αν όχι μπορείς να τους ζητήσεις reference number του δέματός σου , αν και με τα φεγγάρια τους το δίνουν.Mετά μπαίνεις εδώ και βλέπεις που βρίκεται. Αλήθεια τί ύψος ήταν η παραγγελία μετά μεταφορικών;

Σ'ευχαριστω πολύ.Η παραγγελία μου ήταν 80.55+22.00=102.55

Αλήθεια επειδή διάβασα κάπου που λέγατε για τελωνείο θα πληρώσω και αυτό?


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...