Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Αγαπημενε μου Αγιε Βασιλη ευχομαι ...


Recommended Posts

Αγαπημενε μου Αγιε Βασιλη φετος τα χριοστουγεννα

ευχομαι

(α)να με κάνεις να κερδίσω το λαχείο με 1.000.000.ε για να μπορέσω να πάρω ενα μεγαλο σπιτι και ενα τζιπ και να μην χρειάζεται να δουλευω ποια 3 και 4 δουλειες :D

(β) το παδιακι μου να με μάθει να γίνομαι καλύτερος άνθρωπος οπως το κάνει καθε μερα ....

(γ) να μετακομοίσει η στριμενη του 4τάρτου που μας εχει τρελανει ...:D

(δ) να μην χάσω το χιουμορ μου :D

(ε) αν δεν κερδίσω το λαχειο ..(αν παιξω δλδ θα υπαρχει πιθανοτητα αλλα δε παιζω ) να έχω λεφτα να δίνω τα απαρέτητα στο παιδακι μου

(στ) να μου δωσεις υπομονη και κουραγιο να βοηθάω τα παιδακια του κόσμου (αν δε μπορεις εσυ, να μου πεις που πουλανε κουράγιο να παω να παρω ...θα κόψω κατι απο εδω κατι απο εκει ...θα το κάνω ομως το εξοδο ):D

(ζ) να προσεχεις τους φίλους μου ...

(η) να φροντίσεις τους εχθρούς μου ...

(θ) να με κανεις να μην ξεχνω απο που ξεκίνησα που έφτασα και που εχω να παω ....

(ι) ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ να μην ξεχασεις τον πρίγκιπα....τον εχω παραγγειλει εδω και 4 χρονια ...ακομα????? :D:D:D (και με μαυρο αλογο να ειναι δε με πειραζει .... δεν θα τα χαλασουμε στο αλογο )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω Αγιε μου Βασιλη....ευχομαι να μην ποναει κανενα παιδακι & καμια μανουλα!

Να εχουμε ολοι υγεια!(μαμα μπαμπας παππουδες γιαγιαδες)

Να εχει παντα υγεια το σκατοφατσακι μου!

Και τωρα παμε στα πιο light

Ευχομαι να μπορεσω να αντισταθω στα μελομακαρονα και τη γαλοπουλα

Να αναρθωθει ως δια μαγειας ο πωπως

Να ξυπνησω ενα πρωι και να χω χασει τα ρημαδια τα 10 κολλημενα κιλα!!!!

Τωρα αν δεν μπορουν να γινουν αυτα φερε μου τουλαχιστον, μιας και που ημουν καλο παιδι φετος, ενα διαδρομο γυμναστικης και μια πιατελα μελομακαρονα!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχ! Αγαπημενε μου Αγιε Βασιλη.. Φετος δεν θα ζητησω ουτοπικα πραγματα γιατι για μια φορα κι εγω στη ζωη μου θελω να πραγματοποιηθουν οσα ζηταω!!

Α)Δεν θα ζητησω να μην ξανααρρωστησει το παιδακι μου γιατι ξερω πως καποια στιγμη θα γινει κι αυτο.. Θα ζητησω ομως να μην ξανααρρωστησει σοβαρα και να μου δωσεις δυναμη να το αντιμετωπισω

Β)Ακομα περισσοτερη δυναμη να γινω ενας ουσιαστικα καλος γονιος και θαρρος στη Μαρια μου να συγχωρεσει οσα λαθη εχω κανει ή θα κανω στο μελλον

Γ)Να γινει κατι ετσι ωστε να μην ζοριζομαστε οικονομικα καθε μηνα και να σταματησουν οι τραπεζες να μας παιρνουν 100 τηλεφωνα ημερησιως

Δ)"Βοηθεια" να χασω τα περιττα μου κιλα και να ρυθμιστει το "θεματακι" με το ζαχαρο και

Ε)Τελος, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

:D :D :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε ΑΓιε Βασιλη ευχομαι αυτη η χρονια να ειναι καλητερη για ολους μας.Ολες οι μανουλες τους κοσμου να ειναι καλα με τα παιδακια τους (κι εμεις εννοειτε)

κι ευχομαι να κερδισουμε 1000000000000000000000000 ευρο.

Ημουν καλο παιδακι φετος κι θα γινουμε κι γονεις !


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

άγιε μου βασίλη σαν καλό κοριτσάκι που ήμουν όοοοολο το χρόνο θέλω και εγώ να σου ζητήσω να έχεις καλά την οικογένεια μου και να μου φέρεις επιτέλους αυτό που τόσο πολύ θέλω. ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

τώρα βέβαια εαν μπερδευτείς και φέρεις δύο δεν πειράζει θα τα κρατήσω δεν θα το δώσω σε κανέναν. χχιχιχιχιχιχι

Επεξεργάστηκαν by NENOS
Link to comment
Share on other sites

άγιε μου βασίλη σαν καλό κοριτσάκι που ήμουν όοοοολο το χρόνο θέλω και εγώ να σου ζητήσω να έχεις καλά την οικογένεια μου και να μου φέρεις επιτέλους αυτό που τόσο πολύ θέλω. ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

τώρα βέβαια εαν μπερδευτείς και φέρεις δύο δεν πειράζει θα τα κρατήσω δεν θα το δώσω σε κανέναν. χχιχιχιχιχιχι

αχαχαχαχαχχα

αμα σου περισσέψει κανενα βρε αδερφε ΜΠΡΑΒΟ κρατο το ... !!!!

:lol:

(μεσα απ την καρδια σου ευχομαι ένα μωρακι .... )

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχχα

αμα σου περισσέψει κανενα βρε αδερφε ΜΠΡΑΒΟ κρατο το ... !!!!

:lol:

(μεσα απ την καρδια σου ευχομαι ένα μωρακι .... )

βέβαια στην περίπτωση που ΄μου φέρεις δύο θα ήθελα να κάνεις δώρο στον αντρούλη μου ΄λίγη υπομονή παραπάνω και κανένα ηρεμιστικό, γιατί όταν του είπα ότι εχω κληρονομικότητα και θα ήθελα να μου συμβεί κάτι τέτοιο κίτρίνισε από τον φόβο του!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...