Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts

egw eimai konta sto stathmo kai to paramithi sto opoio de pame giati de moy aresei oute emena oute sti mikri...

exei tuxei na pame sto sole mio sti peuki pou alles fores einai kala alles oxi...polu kali protasi einai to roly poly sti n.kifiasia pou einai enas diaforetikos paiditopos apo ta sinithismena (px den exei fouskota paixnidia) ...ekei pame sinithos....

Στον Σταθμο της Νεας Ιωνιας ή στου Ηρακλειου!!!!????????Αντε να κανονισουμε να γνωριστουμε...εστω και στον παιδικο!!!!Εγω παιρνω τη μικρη κατα τις 6 απο κει!!!Αμα θες συναντιομαστε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στον Σταθμο της Νεας Ιωνιας ή στου Ηρακλειου!!!!????????Αντε να κανονισουμε να γνωριστουμε...εστω και στον παιδικο!!!!Εγω παιρνω τη μικρη κατα τις 6 απο κει!!!Αμα θες συναντιομαστε!!!!

sto paidiko eimai konta....tha sinantithoume sigoura sti giorti....:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα μανουλες!

Διανοιχτηκε ενότητα για Νεα Ιωνια εμπρος για σεφτέ!

ΕΥΑ79 you are the best of the best- να δω ποτε θα αξιωθουμε να ερθουμε, μαλλον από βδομαδα!!! Μπες ΕΥΑΚΙ μου και στη Νέα Ιωνία να γνωρισουν την επιχειρηματικότητα σου!!!

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κορίτσια που χαθήκατεεεεεε????

Εμείς τυχαία γνωριστήκαμε με την Μαριγία στην παιδική χαρά!!!!!

Σ'ημερα πήγαμε με τον μικρό στου Βεΐκου, που έχει και παιδική χαρά και είναι ωραία στο πράσινο.

Αλλά ρε κορίτσια σε τόσο χώρο είχε μόνο 4 κουνιες για μωρά! 2 εδώ και 2 εκει...

Οι γονείς περιμεναν στην σειρά για να βάλουν τα παιδάκια τους...

Μα καλά, πόσο κόστος έχει πια να βάλουν 20 κουνιες να το ευχαριστιούνται τα παιδάκια...

Για πείτε στην Οθωνος πάτε συχνά??

Εμεις απο τότε που μετακομίσαμε δεν πάμε λόγω απόστασης... Δεν εχω και αμάξι οπότε είναι δύσκολο...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπερα. Μενω νεο ηρακλειο και ειμαι στο ψαξιμο για γυναικα γυναικολογο. Μηπως ξερει καμια γειτονισσα για την ευθυμιου δωροθεα; Εχει το ιατρειο της στο νεο ηρακλειο κ θα με εξυπηρετουσε πολυ που ειναι κοντα. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...