Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ερημωσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπειτε κι απο δω καλεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω η gogonenaki kai h marigia λεμε να κανουμε την αρχη για να συναντηθουμε!!!Τι γινατε οι υπολοιπες?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eδώ είμαστε........ μεταξύ διαβασμάτων και της Μυρτώς που ψάχνει τα πάντα..!!!!! Ωραία η ιδέα σας για να συναντηθείτε. Σκεφτήκατε που και πότε????? Αν θέλετε και μας στην παρέα σας ευχαρίστως να έρθουμε.

Όταν είναι ενημερώστε μας.!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Eδώ είμαστε........ μεταξύ διαβασμάτων και της Μυρτώς που ψάχνει τα πάντα..!!!!! Ωραία η ιδέα σας για να συναντηθείτε. Σκεφτήκατε που και πότε????? Αν θέλετε και μας στην παρέα σας ευχαρίστως να έρθουμε.

Όταν είναι ενημερώστε μας.!

Συναντηθηκαμε σημερα αν το λες συναντηση που ειχα ενα αντικοινωνικο παιδι που μονο εκλαιγε!!!

Ομως θα ξανασυναντηθουμε!!!Ελπιζω η Γιωτουλα να ειναι σε καλυτερη διαθεση!!!Και φυσικα σας θελουμε στην παρεα μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μας !!!

Βρεθηκαμε με Γωγονενακι και ΕΥΑ ! Μην την ακούτε την ΕΥΑ η Γιωτούλα μαλλον κουρασμενη κ νυσταγμενη ήταν παρά αντικοινωνική και ηταν και μια κουκλιτσα ! .Κι ο Παναγιωτάκης αντράκι κανονικό κι ελεγε και λογακιά πολύ πολύ καθαρά !!! Η Ανδρι μου βέβαια ξεχασε τους καλούς της τρόπους και του όρμηξε του Παναγιωτη αλλά τον καναμε και καλό μέτα . Λετε να φταίει ο παιδικός ?? Εχει μεταλλαχτει το παιδί μου ... Εχει γίνει μεν πιο κοινωνικό αλλά ολο ντα ντα και ντα ντά είναι .....

Λοιπον σε επομενη συνάντηση και οι υπόλοιπες ... Τωρα που προλαβαινουμε τον καιρό ...

Καληνυχτα γειτόνισες πάω να δω τι γίνεται κι απ το καφέ.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσια.! Ωραία πρέπει να ήταν η συνάντησή σας...! ΕΥΑ 79 ένα θα σου πω....... εμένα υπάρχουν κάποιοι (2-3 μόνο ευτυχώς!) που όταν τους βλέπει η Μυρτώ (απλά τους βλέπει.!!) βάζει σπαρακτικά κλάμματα.!!! Έχω αναρωτηθεί πολλές φορές γιατί (αν σκεφτείς ότι ένας από αυτούς είναι ο ανιψιός μου.! 25χρονών.) αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Απότι καταλαβαίνω μάλλον είναι η μικρότερη της παρέας η Μυρτώ. Εμείς μόνο μπαμπά, μαμά, παππού λέμε και τώρα μάθαμε πως περπατάνε....

Όταν με το καλό έρθει η ώρα και συναντηθούμε θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμάς!!! Μην ακούτε τί λένε τα κορίτσια - ο Παναγιώτης μου ένιωθε πασάς ανάμεσα σε δυο κουκλίτσες!!! Και η Γιωτούλα και η Ανδριέλα περνούν τις φάσεις τους πού και πού - όλα περνάνε !!! Απλά πρέπει με υπομονή (όσο μπορούμε και αντέχουμε) να τους εξηγούμε το καθετί. Σας φιλούμε γλυκά - εις το επανειδειν

ΥΓ Τι θα κάνω βρε παιδιά με αυτό το στικεράκι ? Δε μπορώ με τίποτα να το βάλω!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσια.! Ωραία πρέπει να ήταν η συνάντησή σας...! ΕΥΑ 79 ένα θα σου πω....... εμένα υπάρχουν κάποιοι (2-3 μόνο ευτυχώς!) που όταν τους βλέπει η Μυρτώ (απλά τους βλέπει.!!) βάζει σπαρακτικά κλάμματα.!!! Έχω αναρωτηθεί πολλές φορές γιατί (αν σκεφτείς ότι ένας από αυτούς είναι ο ανιψιός μου.! 25χρονών.) αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Απότι καταλαβαίνω μάλλον είναι η μικρότερη της παρέας η Μυρτώ. Εμείς μόνο μπαμπά, μαμά, παππού λέμε και τώρα μάθαμε πως περπατάνε....

Όταν με το καλό έρθει η ώρα και συναντηθούμε θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.!

Ρε συ εμεις δεν αντιμετωπιζουμε ποτε προβλημα με κανεναν.Δεν ξερω τι την εχει πιασει τις τελευταιες μερες και καθε απογευμα εχει γκρινουλα!!Θελω να ελπιζω πως στη επομενη συναντηση θα ειναι πιο δεκτικη.

Η Μυρτουλα ειναι η πιο μικρη και ο Παναγιωτακης ο πιο μεγαλος!!!

Μην νομιζεις οτι κι εμεις λεμε πολλα περισσοτερα!!!Λιγες λεξουλες απλα παραπανω!!

Αντε αντε να γνωριστουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ Τι θα κάνω βρε παιδιά με αυτό το στικεράκι ? Δε μπορώ με τίποτα να το βάλω!!!

Πατα πανω σε ενα στικερακι καποια αλλης κοπελας.Κανε τα τρια βηματα που σου λεει και μετα θα σου εχει βγαλει μια διευθυνση.Καντην αντιγραφη και πηγαινε πινακας ελεγχου και επεξεργασια υπογραφης.Καντην επικοληση σε ενα πινακακι που λεει ηδη '' http://www.'' και μετα θα σου βγανει κι εσενα!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! Εγώ τον πηγαίνω συνήθως στην Ανατολής ψηλά που εχει μια παιδική χαρά ψιλοάθλια, αλλα ειναι διπλα στο σπιτι μας. Αλλά επειδή δουλεύω κι ολας, δεν εχω πολύ χρονο!

Αν ξανακανονίσετε παντως συνάντηση, γράψτε το εδώ, μήπως το δω και καταφέρω να ερθω!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Μου λείψατε πολύ αλλά λείπαμε ΠΣΚ και δε συνδέθηκα καθόλου ! Τα ζουζούνια σας τί κάνουν? Ο μικρός μου εμένα ξεσαλώνει! Όλη μέρα τρέχει πάνω-κάτω και τα τελευταία βράδια αρνείται να κοιμηθεί αν δεν κοιμηθούμε κι εμείς - πότε λέτε να τα ξαναπούμε?

ΥΓ Εύα79 δεν ανεβαίνει με τίποτα το στικεράκι - εχει μάλλον πρόβλημα-ευχαριστώ παντως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ηλθατε στην παρεα μας!!!!

evapgf με το καλο να γεννησεις κοπελα μου!!

katia1984 εχεις παιδακια???Αν ναι ποσα και τι ηλικια εχουν!!!

αντε να μαζευομαστε κυριες μου.....

Marigia που εξαφανηστηκες εσυ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...