Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts

Γεια σας και απο μας τις αρρωστες!!!

Τρεχω πανικοβλητη για το μαγαζι που ανοιγω και προφανως ο οργανισμος μου δεν αντεξε τοσο στρες και αγχος.Πολυ η κουραση!!Εχω και τη μικρη με ερεθισμενα αυτακια και μυξες,ειμαι κι εγω με 40αρια πυρετο....αφηστε τα να πανε!!!!

Filoudaki πολυχρονο το μικρουλι σου!!!!!Πλεον φευγεις απο την ηλικια των μπεμπε και μπαινει στου νηπιου σγα σγα!!!!Αχ τωρα αρχιζουν τα καλυτερα!!!

σας φιλω!!

Ευαριστούμε!

Περαστικά σας και καλα ξεμπερδέματα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα ομορφες μανουλες!!! Σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες. Η αληθεια ειναι πως η καθεμια μας τραβαει τα δικα της ζορια (διαφορετικης βαρυτητας & σημασιας βεβαια) αλλα ποτε επιτελους θα κανονισουμε τιποτααααα????? Δεν ξερω για εσας αλλα όσοι εχουμε μοναχοπαιδια εχουμε την ανασφάλεια της κοινωνικοποιησης τους

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες μανουλες!!! Σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες. Η αληθεια ειναι πως η καθεμια μας τραβαει τα δικα της ζορια (διαφορετικης βαρυτητας & σημασιας βεβαια) αλλα ποτε επιτελους θα κανονισουμε τιποτααααα????? Δεν ξερω για εσας αλλα όσοι εχουμε μοναχοπαιδια εχουμε την ανασφάλεια της κοινωνικοποιησης τους

Καλημερα.Μου φαινετε οτι θα κανονισω να βρεθουμε σπιτι μου γιατι εξω δεν το κοβω να βρισκομαστε!!!!Οσες δεν εχετε προβλημα για το σπιτι μου πειτε το.Εμεις μετα απο μια αρκετα σοβαρη περειπετεια με την υγεια μας που περασαμε τωρα ειμαστε εντελως καλα!!!!Θα χαρω πολυ να ερθετε!Απλα πειτε μου για να κανονισω το ποτε.Λογικα θα ειναι σαββατο η Κυριακη πρωι!Ειναι πιο ευνοϊκες σαν μερες!Αν παλι θελετε εξω και παλι κανενα προβλημα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα....εχω δυο κοριτσια 3.5 και 9 μηνων και σας βρηκα τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για το σταθμο που παει η κορη μου (μικροι εξευρευνητες) ....

θα χαρω να τα λεμε απο εδω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και απο εμενα....εχω δυο κοριτσια 3.5 και 9 μηνων και σας βρηκα τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για το σταθμο που παει η κορη μου (μικροι εξευρευνητες) ....

θα χαρω να τα λεμε απο εδω....

Καλησπερα κι εμενα η κορη μου σε αυτον τον παιδικο παει!!Ειναι τελεια εκει!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ποτε επιτελους θα μας επισκεφτειτε??? Τι κανουν τα παιδακια σας??? Εμεις αρχισαμε τις αυπνιες!!!

Κουραγιο φιλεναδα!!!!Θελει γερα νευρα τωρα και πολυ υπομονη!!Ρωτα κι εμενα που 22 μηνες δεν εχω κλεισει ματι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα στις άυπνες μανούλες και όχι μόνο ....

ΕΥΑ 79 να μου φιλήσεις την Γιωτουλα σου !

Ποια ξέρει κανα καλό παιδότοπο στο Ηράκλειο βρε κορίτσια ? Εχω δει εναν το "παραμύθι " Εχει πάει καμιά σας ??

Αντε να κανονίσουμε να τα πουμε καμιά μέρα !!!

Η μικρή είναι με βήχα και μυξούλες πάλι .. Απο την μέρα που ξεκινήσαμε παιδίκό δεν λέμε να σηκώσουμε κεφαλι ..Ετσι είναι και τα δικά σας ?Για πείτε βρε κορίτσια ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στις άυπνες μανούλες και όχι μόνο ....

ΕΥΑ 79 να μου φιλήσεις την Γιωτουλα σου !

Ποια ξέρει κανα καλό παιδότοπο στο Ηράκλειο βρε κορίτσια ? Εχω δει εναν το "παραμύθι " Εχει πάει καμιά σας ??

Αντε να κανονίσουμε να τα πουμε καμιά μέρα !!!

Η μικρή είναι με βήχα και μυξούλες πάλι .. Απο την μέρα που ξεκινήσαμε παιδίκό δεν λέμε να σηκώσουμε κεφαλι ..Ετσι είναι και τα δικά σας ?Για πείτε βρε κορίτσια ....

Καλημερα.Μην πας Παραμυθι δεν αξιζει...πηγα εγω!Και η δικια μου ειναι με βηχα και μυξουλες και συγκεκριμενα απο το Σαββατο το βραδυ μολις φυγαμε απο το παραμυθι...καλο ε???Ενας μαματος παιδοτοπος ειναι στο Μενιδι.Πραγματικα τελειος.Μπορει να ειναι μικτοτερος αλλα εχει κοριτσια που πραγματικα νοιαζονται για τα παιδια.Στο παραμυθι εμεις παιζαμε με τα παιδια μας και γινετε και χαμος απο κοσμο συνεχεια.Και ειναι αρκετα ακριβα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σας πω (σχεδόν) καθε Δευτέρα Τετάρτη και Παρασκευή , γύρω στις 12 πάω τον μικρό στην πρότυπη παιδική χαρά στην Πρασινου λόφου στην ανηφόρα. Ισως συναντηθούμε με καμια σας εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σας πω (σχεδόν) καθε Δευτέρα Τετάρτη και Παρασκευή , γύρω στις 12 πάω τον μικρό στην πρότυπη παιδική χαρά στην Πρασινου λόφου στην ανηφόρα. Ισως συναντηθούμε με καμια σας εκεί!

filoudaki κι εμεις πάμε εκει αλλα όχι καθημερινες ... Το ΣΚ αν πάτε να βρεθουμε οκ?

ΕΥΑ Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες για στειλε περισσότερα για τον παιδότοπο αυτον που λες . Εχει και στο AVENUE μεσα ενα παιδότοπο που φάινεται ωραιος , ειναι για παιδάκια μεχρι 2.5 και έχει 7€ οση ώρα θες αλλά δεν έχουμε πάει ποτέ

Φιλιά σε όλες !!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μενω κοντα στο νοσοκομειο Αγια Ολγα.Ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον παιδικο......Εσυ εισαι κοντα μας????

egw eimai konta sto stathmo kai to paramithi sto opoio de pame giati de moy aresei oute emena oute sti mikri...

exei tuxei na pame sto sole mio sti peuki pou alles fores einai kala alles oxi...polu kali protasi einai to roly poly sti n.kifiasia pou einai enas diaforetikos paiditopos apo ta sinithismena (px den exei fouskota paixnidia) ...ekei pame sinithos....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...