Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! Τα καφέ είναι ενδείξεις εμφυτευσης.  Με θετικό τεστ έστω και πολύ αχνό και καφέ θεωρώ ότι θα πάρεις μια ωραιότατη θετικη χοριακη!!!

      Δεν ξέρω πραγματικά …τι να πω έχω απογοητευτεί … ίσως είμαι επηρεασμένη από την τελευταία μ παλινδρόμηση 

      14 minutes ago, Fay_ said:

      Εγω κορίτσι μου δυο μέρες πριν την χοριακη μου είδα καφέ και στο εσώρουχο και μετά όλη μέρα στο σκούπισμα. Η χοριακη μου ήταν 415. Πήρα πανικόβλητη εκείνη την ημέρα τη μαία και μου είπε θα έπρεπε να χαίρεσαι και όχι να στεναχωριεσαι.. Είναι καλό σημάδι 💕

      Δεν ξέρω τι να πω προσπαθώ απλά να μην στεναχωριέμαι .

      9 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μήπως να τον πάρεις τηλέφωνο?Εγώ σίγουρα θα έπαιρνα,πως θα ηρεμήσεις αλλιώς ?

      Εδώ θα μου πουν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι από την  στιγμή που αύριο είναι η μερα της χοριακης .. 

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts

καλημέρα Ευα! τί κάνετε? Κανένα αλλο ηρακλειωτάκι??? :D

Καλα ειμαστε κοριτσαρα μου.Την παλευουμε μια με ιωσεις μια με ψευτοκρυωματα.Αλλα δεν χαμπαριαζουμε εμεις τιποτα!!!!

Ποτε θα βρεθουμε ωρεεεεεεεεεεε?????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

evapgf, katia1984, καλωσήρθατε στο parents cafe του Ν.Ηρακλείου.! Εμείς καλά είμαστε, αν και τρέχουμε με τις εξωσχολικές μας δραστηριότητες, περιμένουμε με χαρά να κανονίσουμε συνάντηση.! Καλή μέρα σε όλες.....!!!!!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθατε στην παρεα μας!!!!

evapgf με το καλο να γεννησεις κοπελα μου!!

katia1984 εχεις παιδακια???Αν ναι ποσα και τι ηλικια εχουν!!!

αντε να μαζευομαστε κυριες μου.....

Marigia που εξαφανηστηκες εσυ???

καλησπερα και απο εμενα!!

εχω ενα γιοκα 3,5 μηνων!φρεσκομανουλα ειμαι μωρε!!:P

μενω πλαπουτα και πευκων..

μετακομισα απο καλλιθεα πριν ενα μηνα ακριβως!!

καλως σας βρηκα λοιπον!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!!

εχω ενα γιοκα 3,5 μηνων!φρεσκομανουλα ειμαι μωρε!!:P

μενω πλαπουτα και πευκων..

μετακομισα απο καλλιθεα πριν ενα μηνα ακριβως!!

καλως σας βρηκα λοιπον!:tongue:

Να σου ζησει κοριτσακι μου και καλη προσαρμογη στην καινουργια σας περιοχη που επιλεξατε για να μεινετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια! Καλως ηρθατε οι νεες μανουλες! Πως χαθηκαμε ετσι βρε παιδιά???

Α ρε φιλεναδα...Ολο λεω να σε παρω τηλεφωνο κι ολο κατι μου τυχαινει!!!!

Βρεεεεεεεεεεεε κοριτσια τι θα γινει???Θα βρεθουμε????Ολο λεμε και ποτε δεν κανονιζουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες! Ετοιμαζομαι παταγωδως για το παρτυ του Παναγιωτη ! Σημερα εκλεισα την τουρτα και από΄βδομάδα θα τρεξω για τα υπόλοιπα. Εσεις πως τα πατε? Τα ζουζουνια σας ? Τον τελευταίο καιρο εχουμε τρελλαθει να πηγαινουμε στην πλατεια Οθωνος - ο μικρός δεν ξεκολαει από΄τα καστράκια και το αυτοκινητακι - κανονιστε καμια καλη μερα να συναντηθουμε εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες! Ετοιμαζομαι παταγωδως για το παρτυ του Παναγιωτη ! Σημερα εκλεισα την τουρτα και από΄βδομάδα θα τρεξω για τα υπόλοιπα. Εσεις πως τα πατε? Τα ζουζουνια σας ? Τον τελευταίο καιρο εχουμε τρελλαθει να πηγαινουμε στην πλατεια Οθωνος - ο μικρός δεν ξεκολαει από΄τα καστράκια και το αυτοκινητακι - κανονιστε καμια καλη μερα να συναντηθουμε εκει!!!

Καλο κουραγιο!!!Που ειναι αυτη η πλατεια???Και γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο μπας και καταφερναμε να ρθουμε κι εμεις????εεεεε????????χμχμχμχ μηπως δεν μας θες στην παρεα σου???Τα πλυναμε τα ποδια μας!!!!Και θα ειμαστε καλα κοριτσια!!Δεν θα λερωνουμε!!!Ε καλη μας γειτονισσα???

Εγω κοριτσια ειμαι αλλου για αλλου.Τρεχω ολιμερις γιατι ανοιγω μαγαζι(μανικιουρ-πεντικιουρ)και δεν προλαβαινω να την πηγαινω καμια βολτιτσα τωρα τα απογευματα!!!

Ε μου ετυχε και μια μικρη στραβη με κατι και τωρα προσπαθουμε να κρατηθουμε ορθιοι!!!!!!Αυτα απο κοντα!!!Μπας και σας δελεασω και βρεθουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γειτόνισες !!!

Gogonenaki με το καλό να τον γιορτάσεις τον Παναγιωτίνο σου και περιμενουμε νεα απο το πάρτυ και φωτό !!!!

Ευακι πολύ παραπονιάρα μας βγηκες :confused:... .Σε θελουμε - σε θέλουμε το γράφουμε και στο υπογράφουμε :tongue::);) Απλά ρε κούκλα δεν μου φτάνει το 24ωρο πια ..Πολύ τρέξιμο .....

Οτι κι αν σας έτυχε έυχομαι να είστε καλύτερα τωρα !! Να μου φιλήσεις την κουκλίτσα σου !

Με το καλό το μαγαζί σου και θα έχεις σίγουρες πελάτισες....

Οι άλλες γειτονισες πως τα περνατε τωρα που κανει κρύο και δεν βγαίνουμε με τα μικρά ?? Καμια ιδέα για indoor activities????


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά όλα ανθηρά - όσο για το λέρωμα και τις ζημιές εμείς κάνουμε περισσότερες!!!

Όσο για φωτό δεν υπάρχει περίπτωση να αναρτήσω-από κόμπλεξ ή όχι - διατηρώ τις επιφυλάξεις μου γιατί οι καιροί είναι πονηροί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα σε όλες...!!

Μας πήραν από κάτω οι δουλειές και δεν μπαίνουμε στο cafe νομίζω........

gogonenaki.... αν και καθυστερημένα.... Χρόνια Πολλά...!!!!! Να τον χαίρεσαι τον Παναγιωτάκι σου και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς..!! Άντε... τα κλείσατε τα 2 εσείς...!! Να τα χιλιάσετε....! Ελπίζω να πήγε καλά το πάρτυ σας.....

Είναι μερικά πρωινά που είναι πολύ ωραία... σαν το χθεσινό...! Ελπίζω να βρούμε καμμιά πρωινή ευκαιρία να τα πούμε.! Χαιρετίσματα σε όλες τις γειτόνισσες.!!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Ηρακλειώτισσες!

Εμείς χρονίσαμε τη Δευτέρα, και την Κυριακή κάναμε παρτυ γενεθλίων! Περάσαμε πολύ ωραία όλοι, και οι μεγάλοι και τα παιδάκια!

Μεγαλώνουμε!!!

Χτες απόγευμα τον πήγα στην Παιδ. χαρα στην Κολοκοτρώνη. Ειχε μερικά παιδιά και δεν γινόταν χαμος. Εχουν φτιάξει και επάνω στο αλσάκι κάτι σαν παιδότοπο. Αλλά βάλανε μόνο 4 κούνιες, 2 για μωρά και 2 για μεγαλύτερα. Τσιγγουνιές....

Επισης δεν καλύπτεται απο δεντρα, οποτε το πρωί με ήλιο δεν λέει.

Link to comment
Share on other sites

Gogonenaki να σου ζήσει ο Παναγιωτίνος σου !! Filoudaki και εσυ να τον χαιρεσαι τον μικρό σου !!! Ποια είναι η Κολοκοτρώνη για θυμησε μου????

Εμεις εξακολουθουμε και παμε στην προτυπη στην Πρασ. λοφου, αρεσει στην μικρή οπότε οποτε εχει καλό καιρό παμε και ξεδίνουμε λιγάκι !

Οι αλλες τι κανετε ?? ΕΥΑΚΙ πως πας ???

Χαιρετισμους σε ολες σας !


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Gogonenaki να σου ζήσει ο Παναγιωτίνος σου !! Filoudaki και εσυ να τον χαιρεσαι τον μικρό σου !!! Ποια είναι η Κολοκοτρώνη για θυμησε μου????

Εμεις εξακολουθουμε και παμε στην προτυπη στην Πρασ. λοφου, αρεσει στην μικρή οπότε οποτε εχει καλό καιρό παμε και ξεδίνουμε λιγάκι !

Οι αλλες τι κανετε ?? ΕΥΑΚΙ πως πας ???

Χαιρετισμους σε ολες σας !

προφανώς την ίδια λεμε, με το μαυρο μαλακό ταπητα. Ανεβαίνοντας την πρ λόφου, κάνεις δεξιά στη διχάλα και πεφτεις κολοκοτρώνη. Και ειναι στο αριστερο σου χερι. Ε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μας τις αρρωστες!!!

Τρεχω πανικοβλητη για το μαγαζι που ανοιγω και προφανως ο οργανισμος μου δεν αντεξε τοσο στρες και αγχος.Πολυ η κουραση!!Εχω και τη μικρη με ερεθισμενα αυτακια και μυξες,ειμαι κι εγω με 40αρια πυρετο....αφηστε τα να πανε!!!!

Filoudaki πολυχρονο το μικρουλι σου!!!!!Πλεον φευγεις απο την ηλικια των μπεμπε και μπαινει στου νηπιου σγα σγα!!!!Αχ τωρα αρχιζουν τα καλυτερα!!!

σας φιλω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...