Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Διαγωνισμός Σόφη η Καμηλοπάρδαλη


Recommended Posts

Ψηφίστε την κορούλα μου στο διαγωνισμό της Σόφη της Καμηλοπάρδαλης!!

Όσο παίρνω ψήφους ανεβαίνω νούμερο. Είναι ένα κοριτσάκι με μία κορδέλα που κοιμάται στο καρότσι με τη Sophie δίπλα και μία ηλιαχτίδα ήλιου να πέφτει...άμα πάτε το ποντίκι από πάνω λέει Makrogianni Grece

http://www.vulli.fr/en/concours-plus-beau-bebe-sophie-la-girafe/mai-2012-3.html

Είμαστε τώρα Νο 20 με 52 ψήφους και ανεβαίνουμε. Μπορείτε να ψηφίζετε κάθε μέρα ακόμη και εάν έχετε ξαναψηφίσει:-)


RzrTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Καλημέρα!Υπάρχει ένα blog με εξαιρετικές ιδέες με παιχνίδια που μπορείτε να παίζετε με το παιδί σας! Αξίζει να το επισκεφτείτε .Λέγεται Παίζουμε μαζί. Βρείτε το από την google ...


You can easily check out our high quality 1Y0-370 free brain dumps which prepares you well for the real RIVERBED You can also get success in exam with the quality Northwestern University and selftestengine.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...