Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα σημερα εχει γενεθλια ο μεγαλος μου και ειμαι πολυ συγκινημενη ποτε περασαν 3 χρονια?

Παντως κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εμενα με εχουν ξεζουμισει οι γιοι μου τελειως πολυ ζωηροι ρε παιδι μου.....γεροι να ειναι..

Αννα και αννια πατε για το τριτο μπραβο........και εγω θελω πολυ ενα ακομα για να δουμε αν θα τα καταφερουμε!!!!

Να χαιρεσαι τον γιοκα σου.... χιλιοχρονος να ειναι


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρθω κι εγω κοριτσια? Τον μικρο δεν τον εχω... ξεφουρνισει ακομα (ψαχνουμε και ονομα), τον περιμενουμε οκτοβριο! Για την ωρα εχω μια ταζμανιτσα 3,5 σχεδον που ενω δεν ειναι ζημιαρα, σε γενικες γραμμες, Καταφερνει μες σε δευτερολεπτα να διαλισει σπιτι! Αν κρινω απο κλοτσιες, ο μικρος θα ειναι πολυ πιο ησιχος χαχαχα

Θα τα λεμε και εδω λοιπον!!! φιλια


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθαν ολα τα κοριτσια μας....... Ετσι να μεγαλωνει η παρεα μας!!

Kαλως σας βρηκαμε....:P

Εγω κοριτσια μου ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα και ολο κλαιω.... Για δευτερη φορα ο μπεμπης μου παρουσιασε προβλημα με τα νεφρακια του και τον πηγα παλι παιδων εχθες το βραδυ, μας κρατησαν μεχρι το πρωι λογο του ιστορικου του και γυρισαμε σπιτακι μας... Παρολο που μου λενε να μην ανυσηχω εγω φοβαμαι μην του μεινει μονιμο το προβλημα του...Ειναι αδικο!!! Γεννησα ενα υγιες μωρακι που πηρε μικροβιο στην γεννα και μου αρρωστησε..... Ποτε επιτελους θα γινουν παρελθον ολα αυτα.. Γιατι ο θεος επελεξε να ταλαιπωρησει αυτο και οχι εμενα?

Δεν ξερω σημερα με εχει πιασει απελπισια... Αυριο ελπιζω να ειναι μια μερα αισιοδοξιας! τι να πω!

Εχεις δικιο να εισαι ετσι,αφου οταν αρρωστενουν τα μικρα μας,εμεις ειμαστε περισσοτερο αρρωστες...κυριως ψυχολογικα...και σου μιλαει μια μανουλα με εμπειρια!!!!!!!

Ευχομαι το αγορακι σου να γινει υγειεστατο.Σου κανω μια ζεστη αγκαλιτσα.

Καλησπερα και απο μενα εχω και εγω 1αγορακι και 2νυφες:tongue:

Αννια μου!!!!!!!!

εμενα σημερα εχει γενεθλια ο μεγαλος μου και ειμαι πολυ συγκινημενη ποτε περασαν 3 χρονια?

Παντως κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εμενα με εχουν ξεζουμισει οι γιοι μου τελειως πολυ ζωηροι ρε παιδι μου.....γεροι να ειναι..

Αννα και αννια πατε για το τριτο μπραβο........και εγω θελω πολυ ενα ακομα για να δουμε αν θα τα καταφερουμε!!!!

Να τον χαιρεσαι,να τον δεις οπως ποθεις και να ειναι παντα γερος κι ευτυχισμενος!!!!!!!

Κι εγω θελω κι αλλα παιδακια.....μακαρι να μας αξιώσει ο θεος να γινουμε 5μελης οικογενεια!!!!!

Μολις κοιμηθηκε το ζουζουνακι μου....

Αυτες τις μερες ολο τετοιες ωρες κοιμαται το βραδυ...απο τωρα νυχτοπουλι το καμαριι μου!!!!!!Κοιμαται βεβαια καλα το μεσημερι οποτε λογικο το βρησκω!!!!!

Καλο ξημερωμα κοριτσακια....φιλακια στασ παιδακια σας.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!!!

να τον χαίρεσαι φλοσαμερ!!!

10 εβδ.;;; με το καλό λένα!!!! όλα να πάνε καλά κι ανέφελα!!!!!!!

ελενάκι πολλά πολλά περαστικά!!!!

τι ζόρι κι αυτό!!!

κι εγώ έβλεπα άσχημα όνειρα χτες με το μωρό...άγχος μ έχει πιάσει; τι να πω!

τελικά όσο περισσότερα ξέρεις τόσο το χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Με το καλό οι εγκυούλες μας να πάρουν στην αγκαλίτσα τους τα μωράκια τους!!! Αχ, Άννα προσπάθησε να μην σκέφτεσαι οτιδήποτε αρνητικό. Η αλήθεια βέβαια είναι πως καμια φορά τρελαινόμαστε απο τις πολλές πληροφορίες αλλά απο την άλλη η άγνοια "σκοτώνει". Οπότε καλό mommy cool :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα.

Εχω και εγώ ένα μικρό ταρζανάκι 18 μηνών και τωρα περιμένω το δεύτερο που ακόμη δεν γνωρίζουμε τι είναι. Εχω βεβαια την άισθηση ότι θα είναι και αυτο αγόρι. Για να δούμε.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια εχω παθει κριση με τα ονοματα των διδυμων .....λοιπον ποιο σας ειναι πιο αρεστο απο τα κοριτσιστικα και ποια δυο απο τα αγοριστικα:

κοριτσιστικα

Λυδια

Νεφελη

Αριαδνη

αγοριστικα

Αγγελοσ

Αχιλλεας

Λουκας

Σταυρος

Αγγελος

Μιχαλης

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παθει κριση με τα ονοματα των διδυμων .....λοιπον ποιο σας ειναι πιο αρεστο απο τα κοριτσιστικα και ποια δυο απο τα αγοριστικα:

κοριτσιστικα

Λυδια

Νεφελη

Αριαδνη

αγοριστικα

Αγγελοσ

Αχιλλεας

Λουκας

Σταυρος

Αγγελος

Μιχαλης

Ειμαι αναμεσα στο Λυδια και στο Νεφελη για την μπουμπου, και Αγγελος για τον μπομπιρα.....

Εγω ειχα σκοπο να βγαλω τον πιτσιποκο μου Φιλιππο αλλα τελικα τον εταξα στον αγιο Στυλιανο και θα τον βγαλω Στελιο.....

Το ονομα το'χω!!! Νονο που θα βρωωωω????? Οεοο!!! Που στις εποχες που διανυουμε ολοι δυσκολευοντε?


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα εχουμε τεσσερις νονους!και τα περισσοτερα περι βαπτισεως θα ειναι homemade τοσα χερια ειμαστε!!!!οντως τωρα λογω των εξοδωνν πολοι φοβουνται και δεν βαφτιζουν αλλα τι θα γινει αβαπτιστα θα μεινουν τα μωρα μας

??

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παθει κριση με τα ονοματα των διδυμων .....λοιπον ποιο σας ειναι πιο αρεστο απο τα κοριτσιστικα και ποια δυο απο τα αγοριστικα:

κοριτσιστικα

Λυδια

Νεφελη

Αριαδνη

αγοριστικα

Αγγελοσ

Αχιλλεας

Λουκας

Σταυρος

Αγγελος

Μιχαλης

Χμμμ....Το Λυδία μου αρέσει πάααααααρα πολύ αλλά θα φλέρταρα και με το Νεφέλη ίσως και με το Αριάδνη...΄δύσκολη επιλογή,είναι όλα τόσο ωραία!Αλλά ΄μάλλον στο Νεφέλη θα κατέληγα.Όσον αφορά το γιο....ΆΓΓΕΛΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...