Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts

καλημέρα!

όλα τα ονόματα ταζ που έχετε επιλέξει είναι υπέροχα. το λυδία θα διάλεγα εγώ και μάλλον το αχιλλέας...

το ιδκό μας το νινί θα το πούμε Ιάσονα. μιας και στερέψαμε από παππούδες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εχω παθει κριση με τα ονοματα των διδυμων .....λοιπον ποιο σας ειναι πιο αρεστο απο τα κοριτσιστικα και ποια δυο απο τα αγοριστικα:

κοριτσιστικα

Λυδια

Νεφελη

Αριαδνη

αγοριστικα

Αγγελοσ

Αχιλλεας

Λουκας

Σταυρος

Αγγελος

Μιχαλης

Εγω θα διαλεγα το Αγγελος και το Λυδια....αν και ειναι ολα πολυ ομορφα!!!!

Καλημερα Αγορομανουλες.

Πως ειναι τα κεφια σημερα;

Τι κανουν τα ζουζουνια σας;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

το ιδκό μας το νινί θα το πούμε Ιάσονα. μιας και στερέψαμε από παππούδες...

:D πολυ΄μου άρεσε αυτό! Βγάλε τον άνδρα σου να τον κάνει τάδε τζούνιορ.

Πήρα χθες κρεβάτι στον μεγάλο υπερηψωμένο από το στοκ του mothercare.

Έχουν από χθες πάνω στα ψηλά και οι 3 σαν τα μαϊμούδια :rolleyes:.

Πρέπει επιτέλους ο μεγάλος να κοιμηθεί μόνος του. Να απελευθερωθώ κι εγώ λίγο, λέμε τώρα.

Χρόνια πολλά και στο αγοράκι της παρέας που είχε τα γενεθλιάκια του.

Πάω μέσα γιατί άρχισαν τα ακροβατικά.

Link to comment
Share on other sites

το χα πει κι αυτό μιας και είναι το αγαπημένο μου αγορίστικο όνομα. Νίκος. αλλά λένε και τον αδερφό μου έτσι και μαζεύονται πολλοί!

εσείς φρόσω από που το βγάλατε το τρίτο αγορίστικο;;;

ή είναι όλα άσχετα.

βασικά για να πω την αλήθεια το Ιασων έχει για μένα ιδιαίτερη σημειολογία, μιας και χάσαμε πέρυσι ένα παιδάκι...

ίασις=θεραπεία

ιάσων=αυτός που θεραπεύει.

κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παθει κριση με τα ονοματα των διδυμων .....λοιπον ποιο σας ειναι πιο αρεστο απο τα κοριτσιστικα και ποια δυο απο τα αγοριστικα:

κοριτσιστικα

Λυδια

Νεφελη

Αριαδνη

αγοριστικα

Αγγελοσ

Αχιλλεας

Λουκας

Σταυρος

Αγγελος

Μιχαλης

ειναι τυχαιο που το Αγγελος το εγραψες 2 φορες????;)

Απο κοριτσιστικα ψηφιζω Λυδια

Αν εκανα 3ο αγορι θα το ονομαζα στανταρ Αγγελο κ αν ηταν κοριτσι Ηλεκτρα ή Λυδια.


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βασικά για να πω την αλήθεια το Ιασων έχει για μένα ιδιαίτερη σημειολογία, μιας και χάσαμε πέρυσι ένα παιδάκι...

ίασις=θεραπεία

ιάσων=αυτός που θεραπεύει.

κάπως έτσι.

Ανατριχιασα!

Πολυ ομορφη σκεψη!


-

Link to comment
Share on other sites

:D πολυ΄μου άρεσε αυτό! Βγάλε τον άνδρα σου να τον κάνει τάδε τζούνιορ.

Πήρα χθες κρεβάτι στον μεγάλο υπερηψωμένο από το στοκ του mothercare.

Έχουν από χθες πάνω στα ψηλά και οι 3 σαν τα μαϊμούδια :rolleyes:.

Πρέπει επιτέλους ο μεγάλος να κοιμηθεί μόνος του. Να απελευθερωθώ κι εγώ λίγο, λέμε τώρα.

Χρόνια πολλά και στο αγοράκι της παρέας που είχε τα γενεθλιάκια του.

Πάω μέσα γιατί άρχισαν τα ακροβατικά.

τι εννοείς να κοιμηθεί μόνος του;

γιατί που κοιμάται;

πήραμε κι εμείς κουκέτα το μάρτη.

τώρα κοιμούνται ένας πάνω ένας κάτω οπότε αποδεσμεύτηκε το δεύτερο παιδικό για το μπέμπη.

είπα να το κάνω νωρίς για να εγκλιματιστούν και να προλάβω να κάνω την ανακαίνιση.

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ!

η αλήθεια είναι ότι το πήρα κάπως βαριά πέρυσι...

αλλά οκ.

Φανταζομαι-γιατι μονο να φανταστω μπορω- οτι ειναι μια πολυ δυσκολη κατασταση. Μονο εσυ ξερεις τι περασες, τι περνας κ τι ΘΑ περνας.

Δε θελω να το βαρυνω αλλα γενικα πιστευω οτι καθε εμποδιο φερνει κατι καλο τελικα κ η ευτυχια απορρεει απο συνδυασμο πολλων πραγματων.

Ευχομαι -μαλλον δεν ευχομαι, ειμαι σιγουρη- οτι ο μικρουλης να φερει την ιαση της καρδουλα σου ρε γ@μωτο.

Παντως η σκεψη σου για το ονομα ειναι φοβερηκ με εντυπωσιασε πραγματικα!

Πρωτον προδιδει την εφυια σου κ δευτερον τον καθιστα ευλογημενο κ πολυ ξεχωριστο απο γεννησιμιου του!


-

Link to comment
Share on other sites

Άννα κοιμάται μαζί μου. Όταν έβλεπε τις νύχτες που θήλαζα τα δίδυμα ερχόταν κι αυτός και δεν μπορούμε να τον ξεκολλήσουμε.

Μπορείς να το βγάλεις και Λάζαρο. Το λέω σοβαρά μην παρεξηγηθώ.

Εμάς και τα 3 άσχετα. Αλέξανδρος, Φίλιππος, Χριστόφορος.

Τον Αλέξανδρο τον είχαμε τάξει και γεννήθηκε και 30/8 οπότε....

Τα άλλα τα βάλαμε σε κλήρωση και τράβηξαν ο καθένας το δικό του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παρόλο που ήταν κάτι τυχαίο και σύνηθες έκανα 14 μήνες να το ξεπεράσω, καλό ε;

είναι στον άνθρωπο μωρε και στο πως πρασλαμβάνει καταστάσεις.

πάντως όντως πιστεύω ότι με τη νέα εγκυμοσύνη ξεπεράστηκαν πολλά.

εξού και η αρχική κουβέντα που κάναμε σχετικά με το τι φύλο είναι το παιδί και το καημό των τρίτων, καημός άνευ λόγου και αιτίας....

Link to comment
Share on other sites

ωχ δύσκολο...

κοιμάστε όλοι μαζί;

εμείς δε το περάσαμε αυτό, ο καθένας στο κρεβάτι του και στο δωμάτιό του απ τη πρώτη μέρα στο σπίτι.

τώρα με το καινούριο κρεβάτι θα βρει ένα ενδιαφέρον πιστεύω.

όλα είναι θέμα συνήθειας.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλω να καταγγείλω τον μεγάλο μου γιο διότι εδώ και λίγες εβδομάδες με έχει τρελάνει κυριολεκτικά με τις σβούρες blade blade και μου έχει φάει και το μισό μου 15νθημερο.

Έχει μαζέψει ένα σωρό από τους παππούδες κυρίως και όλη τη μέρα σβουριάζει. Έχει μάθει και τους μικρούς οι οποίοι δεν μπορούν να βάλουν το σχοινάκι και μου την πέφτουν συνέχεια. Το έχω βάλει 300 φορές τουλάχιστον confused.gif.

Ρίχνει τη σβούρα όλη τη μέρα. Απορώ δεν ζαλίζεται; Δεν βαριέται;

Link to comment
Share on other sites

ωχ δύσκολο...

κοιμάστε όλοι μαζί;

εμείς δε το περάσαμε αυτό, ο καθένας στο κρεβάτι του και στο δωμάτιό του απ τη πρώτη μέρα στο σπίτι.

τώρα με το καινούριο κρεβάτι θα βρει ένα ενδιαφέρον πιστεύω.

όλα είναι θέμα συνήθειας.

Μπορεις να μου εξηγησεις πως το εκανες αυτο???

Χρησιμοποιησες την κλασικη μεθοδο της μαμας γκεσταπο ή με μπλα μπλα κ συζητηση τους εκανες να θελουν να κοιμηθουν στα δωματια τους??


-

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλω να καταγγείλω τον μεγάλο μου γιο διότι εδώ και λίγες εβδομάδες με έχει τρελάνει κυριολεκτικά με τις σβούρες blade blade και μου έχει φάει και το μισό μου 15νθημερο.

Έχει μαζέψει ένα σωρό από τους παππούδες κυρίως και όλη τη μέρα σβουριάζει. Έχει μάθει και τους μικρούς οι οποίοι δεν μπορούν να βάλουν το σχοινάκι και μου την πέφτουν συνέχεια. Το έχω βάλει 300 φορές τουλάχιστον confused.gif.

Ρίχνει τη σβούρα όλη τη μέρα. Απορώ δεν ζαλίζεται; Δεν βαριέται;

Κ εγω καθολου δε τις χωνεψα αυτες τις σβουρες κ μου φαινονται κ ακριβουτσικες.

Εμεις κανουμε χορηγια στην μικρη κ πονεμενη πολυεθνικη disney (νομιζω οτι εκει ανηκουν τα Cars) k αγοραζουμε οτι μπουρδιτσα υπαρχει αρκει να ειναι Cars:

βρακια Cars

παιχνιδια Cars

ταπετσαρια Cars

παντοφλες Cars

καπελο Cars

εχουμε παθει Carsιτιδα:evil:


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...