Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Σοφουλα μου σε αγαπω η μανουλα !!


Recommended Posts

Πριν 4χρονια ο θεός μου χάρισε το μεγαλύτερο Δώρο του εσένα ,το ποιο όμορφο αγγελούδι που είχε στον παράδεισο το διάλεξε για εμένα και μου το έστειλε στην κοιλίτσα μου ,σαν και σήμερα πριν 4 χρόνια ήρθες στην ζωή μας και την έκανες ποιο όμορφη της έδωσες χρώμα !είμαι τόσο χαρούμενη που είμαι εγώ η μανούλα σου, σε ευχάριστο αγάπη μου που είσαι το παιδάκι μου ,για εμένα ήσουν πάντα το μεγαλύτερο μου Όνειρο ,όταν σε πρωτοείδα στον υπέρηχο έκανα σαν τρελή και να τώρα πια δεν είσαι μια ασπρόμαυρη φασταούλα στην οθόνη του υπέρηχου είσαι εδώ σε αγκαλιάζω και σε φιλάω ! ακόμα και στις ποιο δύσκολες στιγμές μου όταν απέβαλα εσύ ήσουν κοντά μου και με αγκάλιαζες και μου σκούπιζες τα δάκρια με τα δυο σου τα μικρά τα χεράκια και μου έλεγες μανούλα μην κλαις σε αγαπώ ,η αγκάλισα σου αν και είναι τόσο μικρούλα ομως χωράει όλο τον κόσμο και οταν με αγκαλιάζεις χάνομαι στα δυο σου τα χεράκια !αγάπη μου να είσαι πάντα γερή και δυνατή και χαρούμενη σε αγαπώ πολύ η μανούλα !όλες οι γυναίκες στον κόσμο να νιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας και όλα τα παιδάκια να είναι πάντα γέρα και δυνατά η πανάγια να βάζει τα χέρια της σαν ασπίδα και να διώχνει πάντα κάθε κακό !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να την χαιρεσε και να την δεις να μεγαλωνει και να ειναι ενας ευτυχισμενος ανθρωπος παντα!!!!και ο θεος να την δωσει ενα αδερφακι για παρεα και στην ζωουλα της!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι μου καλο να εισαι καλα και εσυ να χαιρεσε την οικογενεια σου ο θεος νας δινει απλοχερα αγαπη και υγεια .εχω ενα ακομα ζουζουνακι αυτο θα ηταν ο 3μου ομως ο θεος ηθελε στον παραδεισο ενα ακομα αγγελουδι και μου το πηρε πριν 2 μηνες ! εχω 2 ζουζουνια στο σπιτι και 2 αγγελουδια στον παραδεισο .να εισαι παντα καλα εσυ και αυτοι που αγαπας και αυτοι που σε αγαπουν !φιλακια

Link to comment
Share on other sites

να την χαιρεσαι νινετα πολυχρονη να ειναι κ ευτυχισμενη!παντα γερη κ δυνατη να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου annina και elisabeth να ειστε καλα !και εσεις να χαίρεστε την οικογένεια σας και τα ζουζούνια σας να έχετε πάντα την υγειά σας !μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι ο δρόμος της ζωής σας να είναι πάντα στρωμένος με ροδοπέταλα αγάπης και ευτυχίας χωρίς κανένα εμπόδιο !φιλάκια πολλλλλλλλλλα!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...