Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα ειναι 18 μηνων ο μικρος και ειμαι και τωρα στον 7ο..εχει βεβαια 3 μερες που ηρθα στο εξωτερικο που σπουδαζω για να διαβασω για το μαθημα που εχω..ημουνα πολ καιρο στην ελλαδα και συνηθισα και τωρα ειμαι ψιλοχαλια αλλα προσπαθω...αυτο το κανενα γλυκακι που εγραψες με εχει δελεασει απο πριν που το διαβασα!χε

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι 18 μηνων ο μικρος και ειμαι και τωρα στον 7ο..εχει βεβαια 3 μερες που ηρθα στο εξωτερικο που σπουδαζω για να διαβασω για το μαθημα που εχω..

Καλα και το παιδι σου ποιος το μεγαλωνει?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

τωρα το χει η μαμα μου...ως τωρα ημουνα θεσσαλονικη αλλα αυτο το μαθημα εχει απαιτησεις που με το μικρο δε μπορουσα να ανταποκριθω..και ειναι και προφορικο οποτε ηρθα εδω να διαβασω..στο επομενο 6μηνο εχω μονο ενα εργαστηριο αλλα και γι αυτο πρεπει να μαι εδω..αλλα επειδη θα γεννησω θα εχω καποια αδεια στο ενδιαμεσο..και καλοκαιρι αν πανε ολα καλα τελος..μετα μενει η πρακτικη στην ελλαδα που θα μαι κοντα στα παιδια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΜΠΕΜΠΗ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΑΤΕΙΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΚΗΣ, ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ .ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 8 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΣΩ!ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ 19 ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,έχω μηχανή καπουτσίνο που κάνει θαύματα! Πίνω ένα στις 4.30-5.00 απόγευμα Παρασκευής και μέχρι αργά διαβάζω ακμαία! Μαζί με το γλυκάκι που λέγαμε (πουλάκι, είσαι και έγκυος, σε βάζω σε πειρασμό:D;) Τις καθημερινές όμως θέλω να κοιμάμαι από τις 11.00-12.00 και διαβάζω μόνο για το σχολείο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!μπουμπουκακια χαιρομαι που διαβαζεις!!μηπως πρεπει να παρω κι εγω μηχανη καπουτσινο??χεχε εγω εχω αρχισει αλλα με αργους ρυθμους αλλα απο αυριο θα αυξηθουν οι ωρες μιας και με την αυριανη μερα μενουν 10 μερες..τιποτα δηλαδη!!αχ γλυκακι!!πηρα ηδη πολλα να χω στο ντουλαπι μου για τις δυσκολες ωρες!χε ouistitis καλως ηρθες!8 μαθηματα!!δεν ειναι σχεδον τιποτα!ενα καλο ντου να κανεις!!καλη επιτυχια με την πτυχιακη σου!ολα καλα θα πανε..λιγο να ασχοληθεις και ολα καλα!να σου ζησει και ο μπεμπης σου!!απο ποια περιοχη θεσσαλονικης εισαι?καλη συνεχεια κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΥΟΣΜΟ. ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 8 ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ 58 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!!!!!Καποιος μιλησε για καφε?

coffee.jpg

ΔΙνω τηνΠαρασκευη το πρωτο μαθημα αλλα δεν το βλεπω....Παλι τιποτα δεν θα καταφερω.....

Depeche που εισαι???????Ελα να δωσεις για μεναααααααα

bookfortress.jpg


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια ζωη!εχεις κανενα θεμα απο αλλους?ouistitis κι εγω θεσσαλονικη πανοραμα..αν και σπουδαζω εξωτερικο και τωρα ειμαι εκει και διαβαζω..οσο μπορω γιατι με την εγκυμοσυνη δεν ειμαι και πολυ καλα..προσπαθω..κι εμενα μου χουνε μεινει τα πιο δυσκολα μαθηματα σαν πτυχιου που λεμε και τωρα θελει πολυ προσπαθεια.κουραγιο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα , ειμαι η Πελαγια ειμαι 19 εχω εναν παιδαρο 9 μηνων και ειμαι σε μια σχολη εδω στην Ροδο που μενω , ειναι σχολη δυετιας νοσηλευτικης ...


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...