Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

αχ σε καταλαβαινω κι εγω ειχα τετοια στην αρχη αυτης της εγκυμοσυνης..αλλα ευτυχως ηταν καλοκαιρι και δεν ειχα προβλημα!μικρη γι αυτο δεν εχω και πολυ υπομονη με το μικρο μου!αλλα προσπαθω!παντως ολοι με δειχνουν στη σχολη!λογω καταστασης!φανταζομαι και σε σενα κατι παρομοιο θα υπαρχει!θυμαμαι κι εγω οταν ο δικος μου ηταν 2 μηνων διαβαζα οργανικη για να δωσω και η κατασταση ηταν τραγικη αφου διαβαζα μονο βραδια..πολυ πικρα!το προγραμμα σου νομιζω ειναι καλο με τα μαθηματα εννοω μακαρι να μπορεσεις να ανταποκριθεις γιατι εγω αναγκαστικα τωρα διαβαζω σε βιβλιοθηκες και βραδια που κοιμαται...καλο κουραγιομας!!

Καλα θα το ρωτησω και αμα θελεις απαντας.Ποσο χρονων τον εκανες κοριστι μου?Μπραβο σου.

Παντως μετα απο την γεννηση του γιου μου αποφασισα οτι τα μωρα καλα ειναι να τα κανεις σε μικρη ηλικια που εχεις και αντοχες γιατι μεγαλωνοντας εκτος του οτι οι αντοχες σου πεφτουν εχεις και περισσοτερες απαιτησεις.Θες τον χρονο σου θες την ζωη σου κ.α.

Μαλλον ακουγομαι γρια ε?Οχι ενταξει ειμαι 31 και πιστευω απλα οτι χρειαζομαι λιγο παραπανω κουραγιο απο αυτο που διαθετω.

Σε ποια πολη σπουδαζεις δεν μας ειπες.

Εγω παντως στο α.π.θ. οταν ημουν εγκυος και περπαοτυσα πηγαινα μεχρι τον 5ο μηνα που δεν φαινοταν η κοιλια μου.Μετα κραβατωθηκα οποτε κανεις δεν εμαθε οτι ημουν εγκυος.

Ειχα και ενα προβλημα με αυτο επειδη νιωθω και πολυ μεγαλη εκει περα πως θα πηγαινα να δωσω εξετασεις με τηνκοιλια στο στομα.

Τελικα δεν χρειαστηκε ομως.......΄:)


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, καλησπέρα!!!

Επιτέλους, σας ξαναβρίσκω, γιατί με τις νέες αλλαγές, έχω χάσει τον μπούσουλα.

Λοιπόν, φοιτήτρια-μανούλα κι εγώ, στο τελευταίο έτος - εάν όλα πάνε καλά - του Ευρωπαϊκού Πολιτισμού στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο.

Έμεινα έγκυος στο δεύτερο, γέννησα και τώρα με το ζουζούνι-τερατάκι, διαβάζω και ναι... το ομολογώ, δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω.

Θα τα λέμε συχνά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!Ζωη το πρωτο παιδακι το κανα στα 19...και στις 9 μαρτιου που χω γενεθλια(21) θα ρθει πρωτα ο Θεος και το 2ο..αντε να δουμε!εγω δεν εχω τοση υπομονη αλλα εχει η μαμα μου!εχω μεγαλη βοηθεια απο κεινην και τον πατερα μου!!

στο πανεπιστημιο να φανταστεισ πηγαινα μεχρι 15 μερες πριν γεννησω αφου ηταν η καλοκαιρινη εξεταστικη!!και ολοι με κοιτουσαν περιεργα!ετσι καπως και τωρα!

θεσσαλονικη κι εγω!!

με λιγη προσπαθεια ολα θα γινουν!ποσα μαθηματα εχεις ακομη?εγω ευτυχως ως τωρα δε χρωσταω τιποτα και εχω αλλα 10 και πτυχιο!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου katesps!!δυσκολο να διαβαζεις με τερατακια!εγω εχω προβλημα και με τα βιβλια μου γιατι μια φορα επεσε ενα στα χερια του και απλα πηγα και αγορασα καινουριο!!

να τα λεμε συχνα κοριτσια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω μην το συζητας καθολου εχω πολλα μαθηματα.Εχω χασει τον μπουσουλα αλλα δεν θα το βαλω κατω...

Μονο ο νομος Γιαννακου μην ισχυσει γιατι την βαψαμε...Ξερεις ποσα χρονια πρεπει να σπουδαζεις και τετοια.

Εγω δουλευω κιολας οποτε ειναι δυσκολο να παακολουθω και διαβαζω κατα κυριο λογω μονη μου.Πολυ μικρη παντρευτηκες.Πολλα κοτσια θελει να το κανεις αυτο...

Απο οτι καταλαβα μονο εγω ειμαι εδω μεσα με ενα μονο παιδι ε?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, παρανόηση!!!

Έμεινα έγκυος στο δεύτερο έτος κι όχι στο δεύτερο παιδί. Ένα ζουζούνι έχω κι επιθυμώ διακαώς το δεύτερο. Γλώσσα λανθάνουσα...

Πάντως κι αυτό είναι αρκετό για να σε βοηθάει :tongue: στο διάβασμα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου underage!!εσυ την παλευεις με τα μαθηματα??

όχι βέβαια :lol: :lol: :lol: με νικάνε

.....ιδίως τα μαθηματικά.

Έχω μαθήματα του πρώτου έτους και φοιτώ εκεί για δεύτερη χρονιά


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε ενταξει φυσικολγικα εισαι!!ρε κοριτσια σας εχουν διευκολυνει καθολου οι καθηγητες σας λογω της καταστασης εγκυμοσυνης-μητροτητας??εγω δεν ειδα τιποτα τετοιο..δε ζηταω να περασω ετσι μαθηματα αλλα καποια διευκολυνση με καποια εργαστηρια η κατι τελος παντων..μονο μια καθηγητρια με ειχε βοηθησει μια φορα στην πρωτη εγκυμοσυνη που με περασε με μιση ερωτηση λιγοτερο που ειχα γραψει..και το χειροτερο ειναι πως πολυ λενε πως τωρα θα σε βοηθανε ολοι να περασεις και δε χρειαζεται να διαβασεις τοσο..απο συμφοιτητες μεχρι συγγενεις...αλλα δεν ειναι ετσι..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια ! και εμενα ειναι η πρωτη μου χρονια στο ΕΑΠ Ελληνικο Πολιτισμο. Το 2009 ηταν η καλυτερη μου χρονια κανενα μηνα μετα την εισαγωγη μου μου ηρθε και η εγκυμοσυνη μου! και τωρα με την γεννηση της κορης μου ξεκινησαν και οι εργασιες μου(η ολα μαζι θα τα κανω η τιποτα ) ειναι η αληθεια λιγο δυσκολα γιατι ειναι και τα δυο αγνωστα αλλα με καλη θεληση ολα γινονται ε?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια ειπα να πω και απο εδω ενα γεια αν και ετσι οπως παμε δεν το βλεπω να ειμαι για πολυ φοιτητρια.Ουτε μαθηματα παρακολουθω ουτε στο σπιτι εχω χρονο να διαβασω......


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια ειπα να πω και απο εδω ενα γεια αν και ετσι οπως παμε δεν το βλεπω να ειμαι για πολυ φοιτητρια.Ουτε μαθηματα παρακολουθω ουτε στο σπιτι εχω χρονο να διαβασω......

μην το παρατησεις δεν υπαρχει λογος ναι το καταλαβαινω ειναι ζορι για σενα αλλα τουλαχιστον να τα δινεις σιγα σιγα.Μην κανεις κατι που μετα θα μετανοιωσεις :tongue: μολις στρωσουν λιγο τα μωρακια θα ειναι πιο ευκολο μετα (πιστευω :? )


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...