Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Είμαι εκπαιδευτικός με 4 παιδιά και κάνω μεταπτυχιακό στη φιλοσοφική. Έκανα αίτηση για άδεια, αλλά δεν μου έδωσαν. Κατάληξη:πλήρες ωράριο στο σχολείο, στο σπίτι και ο σύζυγος να λέει:"ούτε να διανοηθείς να το παρατήσεις"!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι εκπαιδευτικός με 4 παιδιά και κάνω μεταπτυχιακό στη φιλοσοφική. Έκανα αίτηση για άδεια, αλλά δεν μου έδωσαν. Κατάληξη:πλήρες ωράριο στο σχολείο, στο σπίτι και ο σύζυγος να λέει:"ούτε να διανοηθείς να το παρατήσεις"!

Εδω το μονο που μπορουμε να πουμε ειναι καλο κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!

Κα βεβαια αξιζεις πολλα συγχαρητηρια!!

ΜΑζι και εγω με τον αντρα σου.....

Θελει κοτσια να φτασεις μεχρι εδω που εφτασες.Μην τα παρατησεις τωρα!!!!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε zoi m , όταν περνάνε οι μέρες και δεν έχεις περάσει από βιβλιοθήκη και δεν έχεις γράψει μια σελίδα λες "τι κάνω τώρα εγώ"; Αλλά περάσαμε τόσο δύσκολα πέρσι με τις υποχρεωτικές παρακολουθήσεις και τις εργασίες, που λυπάμαι τώρα να τα παρατήσω.

Link to comment
Share on other sites

καλα λεει ο αντρας σου..bouboukaki!! οσο δυσκολα και να ναι μη τα παρατησεις..και εγω φτανω σε τετοια σημεια ωρες ωρες αλλα προσπαθω να το ξεπερναω..σκεψου ποσες ωρες εχεις χασει σ αυτες τις υποχρεωτικες παρακολουθησεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ βρε zoi m , όταν περνάνε οι μέρες και δεν έχεις περάσει από βιβλιοθήκη και δεν έχεις γράψει μια σελίδα λες "τι κάνω τώρα εγώ"; Αλλά περάσαμε τόσο δύσκολα πέρσι με τις υποχρεωτικές παρακολουθήσεις και τις εργασίες, που λυπάμαι τώρα να τα παρατήσω.

Καταλαβαινω τι εννοεις!!!!

5η μερα που δεν ανοιξα βιβλιο σημερα.....Και εγω εναν τον εχω εσυ χρειαζεται ακομα μεγαλυτερη προσπαθεια!!!!

Μην τα παρατας bouboukakia.Αλήθεια δεν σου αναγνωριζουν εκππαιδευτικη αδεια?Ή τουλαχιστον δεν μπορεις να παρεις μια παραταση απο την σχολη σου μεχρι του χρονου ας πουμε?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω τι εννοεις!!!!

5η μερα που δεν ανοιξα βιβλιο σημερα.....Και εγω εναν τον εχω εσυ χρειαζεται ακομα μεγαλυτερη προσπαθεια!!!!

Μην τα παρατας bouboukakia.Αλήθεια δεν σου αναγνωριζουν εκππαιδευτικη αδεια?Ή τουλαχιστον δεν μπορεις να παρεις μια παραταση απο την σχολη σου μεχρι του χρονου ας πουμε?

Το θέμα της εκπαιδευτικής άδειας είναι πολύ πονεμένο για τον κλάδο μας! Φέτος το Υπουργείο δεν έδωσε αρκετές πιστώσεις, με αποτέλεσμα να μην ικανοποιηθούν όλες οι αιτήσεις. Δεν υπάρχει διάταξη που να καθορίζει κριτήρια και μόρια, οπότε...καταλαβαίνεις ποιοι παίρνουν πρώτοι-πρώτοι!

Έχω τη φετινή χρονιά και άλλη μια για να τελειώσω, αλλά αν δεν πάρω ούτε του χρόνου άδεια, θα είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα!

Είναι μικρό το παιδάκι σου;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..αλλη μια χαμενη μερα!δεν αρχισα ουτε προκειται σημερα...και οι μερες γινανε 17..μεχρι να δωσω..πως θα προλαβω??εσεις πως τα πατε?

Link to comment
Share on other sites

πουλάκι, Αυτό που συμβαίνει με μένα είναι ότι δυσκολεύομαι να κάνω την αρχή. Μόλις πάρω τα σύνεργα μπροστά μου μπαίνω σε πρόγραμμα. Καφεδάκι, κανένα γλυκάκι:oops:, κάτι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...