Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!!!!Να χαιρεσαι τα μωρακια σας και εσυ Στεγια με το καλο να ερθει....

Στεγια το θεμα αιωνιοι φοιτητες πρεπει να ανοιξει και για μενα αν και ειμαι ακομα στην αρχη με βλεπω να καθομαι για πολυ καιρο ακομα.

Αληθεια εσυ τι σπουδαζεις?

Χρηματοοικονομικά ΤΕΙ....

Άσε έτος εισαγωγής............2000......................

Είπες κάτι?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελα ρε μπραβο και ειναι το πρωτο σας μωρακι αυτο?

Εγω δεν εχω προβλημα ας κατσ χρονια ο νομος Γιαννακου φοβαμαι μην με κοψει....

Τι λέει αυτός?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααα οτι οι φοιτητες θα μπορουν να σουδαζουν για συγκεκρμενο χρονο που ειναι τα ετη της σχολης συν το μισο των ετων αυτων....

Απλα δεν ξερω αν ισχυει ή τον απεσυραν...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

οντως δεν εχουμε πολυ κινηση μαλλον δεν προλαβενουμε :tongue: εγω εχω να παραδοσω δευτερη εργασια στις 17 και δεν εχω ανοιξει ακομα βιβλιο παλι τελευταια στιγμη θα τρεχω και δεν θα προλαβενω τι να κανουμε ειναι και τετοιες οι μερες εχω και με γκρινα την μικρη μου βγαζει δοντακια και ειναι μες την γκρινια :( τιποτα δεν μ αφηνει να κανω δεν πειραζει θα στρωθω μετα και ισως την ξεκινησω :confused:εσεις πως τα πατε?

Δοντακια απο τωρα?

Μπραβο η μικρουλα να την χαιρεσαι.Σας βλεπω στο avatar την εχεις ετοιμη να μπει στον κοσμο της τεχνολογιας ε?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δοντακια απο τωρα?

Μπραβο η μικρουλα να την χαιρεσαι.Σας βλεπω στο avatar την εχεις ετοιμη να μπει στον κοσμο της τεχνολογιας ε?

ναι μικρομεγαλο μου βγηκε μαλλον καλα δεν περιμενα να κανει και κατι αλλο μαλλον φταινε τα γονιδια!!!!!! ειναι απο τα πραγματα που την ηρεμουν το pc εννοω μαλλον τησ αρεσουν τα χρωματα και η αισθηση του πληκτρολογιου!!!!!!!!!

χρονια πολλα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα κοριτσια!!!Τι κανετε?πως περασατε τις γιορτες?

Εμεις οικογενειακα!

Αχ βγηκε και το προγραμμα της εξεταστικης!!!!Αρχιζω 16 Ιανουαριου.Στεναχωρεθηκα πολυ γιατι δεν εχω περιθωρια ουτε αυτην την φορα να διαβασω....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα με υγεια καλα τα περασαμε και εμεις οικογενειακα ησυχα!

zoi_m διαωασε οσο μπορεις και πηγενε να δωσεις και οτι γινει εχεις μερικες μερες ακομη και εγω εχω παραδοση εργασιας και δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & Καλή Χρονιά σε όλες μας.:D

Και βέβαια καλό κουράγιο, κάτι απαραίτητο για όλες εμάς που είμαστε μανούλες, διαβάζουμε, δουλεύουμε κι όλα τα υπόλοιπα.

Επειδή αναφέρθηκε: άποψή μου είναι να πάτε να δώσετε τα μαθήματα κι ό,τι γίνει. Κι αυτό προέρχεται από προσωπική πείρα. Ήταν να δώσω το μάθημα της Ιστορίας της Τέχνης με δύο ημέρες διαφορά από Φιλοσοφία:rolleyes:. Διάβασμα ελάχιστο, λέω άστο θα πάω στην επόμενη εξεταστική. Ο σύζυγος με παροτρύνει να πάω να δώσω κι ό,τι γίνει. Πάω με μισή καρδιά. Βαθμός:7.:lol:

Συμπέρασμα: δίνουμε το μάθημα.

Καλή επιτυχία σε ό,τι αποφασίσετε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια για τις συμβουλες σας.Δυστυχως ομως δεν εχω τα κοτσια να το πω? δεν ξερω πως το λενε αλλα αν δεν διαβασω ενα μαθημα δεν παω ποτε να το δωσω....Δεν νιωθω καλαδεν ξερω.Τωρα προς το παρον θα δωσω 2 απο τα οποια το ενα αγωνιζομαι να διαβασω μεχρι τελος της εβδομαδας.Απλα ο μικρουλης εχει αλλα σχεδια για μενα.....

Θα δειξει τι να πω...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρονια πολλαααααααααααααα καλη χρονια!!!!Να χαιρεσται τα μικρουλια σας!!!!!!!!!!Και με ενα πτυχιο στις τελειοφοιτες!!!!!:P:p:p:p:p:p:p

ΠΠως περασατε?Απο διαβασμα ριξατε κανενα βλεφαρο ή ολο στις βολτες εισασταν?

Εγω εκανα μια προσπαθεια να τελειωσω την υλη στην φυσικη αλλα δεν τα καταφερα και απο αυριο αρχιζω να διαβαζω διακριτα αφου 22 δινωωω


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...