Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Neverstop είπε:

      Νομίζω η κοπέλα δεν έκανε αυτό με το σταυρό για αυτό ρωτάω. Κάποια βγάζουν μόνο μία γραμμή

      Ναι κάλε το κατάλαβα απλώς επειδή είναι ίδιο μαρκα υπέθεσα πως δείχνει και αυτό πάνω από 25 μονάδες !!

      αυτο που έκανε η κοπέλα δείχνει κάθετη γραμμή και έχει μια άχνη κάθετη 

Γονείς - Φοιτητές


Recommended Posts

katval να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!!

Εχουμε ακριβως ενα μηνα διαφορα....

Για τα μαθηματα αποφσισα τελικα να δωσω μονο 2 και βλεπουμε τα υπολοιπα για την δευτερη εξεταστικη!!!!!!!!!

Δεν μπορω να συγκεντρωθω να διαβασω!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

zoi_m σε ευχαριστω και εσυ το αγορακι σου ναι μολις το ειδα ιδια ημερα με ενα μηνα διαφορα :) καλα θα κανεις καλο ειναι να μην χανεις επαφη και εγω εστειλα μια εργασια αστα να πανε αλλα απο τιποτα :( . Πιστευω τουλαχιστον να υπαρχει κατανοηση!!!!!!


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά είμαι φοιτήτρια. Κάνω το μεταπτυχιακό μου για την ακρίβεια και είμαι 22. Σκεφτόμαστε με τον σύντροφό μου να κάνουμε ένα μωράκι (αυτός είναι μεγαλύτερος και μας πιέζει λίγο ο χρόνος λόγω αυτού). Όμως κι εγώ θέλω πάρα πολύ ένα μωράκι. Έχουμε ξεκινησει προσπάθειες αλλά δεν μας έχει τύχει μέχρι στιγμής. Ήθελα όμως να σας ρωτήσω, από την εμπειρία σας...πώς ήταν όλο αυτό? Πώς τα συνδυάσατε όλα? Τί θα μου προτείνατε? Να συνεχίσω να προσπαθώ που το θέλω τόσο πολύ ή να περιμένω να τελειώσω τις σπουδές μου (το μεταπτυχιακό μου είναι πάρα πολύ απαιτητικό). Γενικά ό,τι μπορείτε πείτε μου, θα μου φανεί πάρα πολύ χρήσιμο!!Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά είμαι φοιτήτρια. Κάνω το μεταπτυχιακό μου για την ακρίβεια και είμαι 22. Σκεφτόμαστε με τον σύντροφό μου να κάνουμε ένα μωράκι (αυτός είναι μεγαλύτερος και μας πιέζει λίγο ο χρόνος λόγω αυτού). Όμως κι εγώ θέλω πάρα πολύ ένα μωράκι. Έχουμε ξεκινησει προσπάθειες αλλά δεν μας έχει τύχει μέχρι στιγμής. Ήθελα όμως να σας ρωτήσω, από την εμπειρία σας...πώς ήταν όλο αυτό? Πώς τα συνδυάσατε όλα? Τί θα μου προτείνατε? Να συνεχίσω να προσπαθώ που το θέλω τόσο πολύ ή να περιμένω να τελειώσω τις σπουδές μου (το μεταπτυχιακό μου είναι πάρα πολύ απαιτητικό). Γενικά ό,τι μπορείτε πείτε μου, θα μου φανεί πάρα πολύ χρήσιμο!!Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

καλωσηρθες julie εγω δεν εχω και μεγαλη εμπειρια μια και εγινα προσφατα μανουλα.Αλλα συμβουλη μου ειναι να συνεχισετε τις προσπαθειες.Βεβαια εγω σπουδαζω γιιατι ετσι μου αρεσει δεν το κανω για βιοποριστικους λογους δηλαδη.Αν και με τον νομο γιαννακου πιεζομαι λιγο.

Θα δυσκολευτεις δεν λεω εγω ειχα δυσκολη εγκυοσυνη και εχασα 1 χρονο απο τις σπουδες μου και τωρα τεχω επιβραδυνη τον ρυθμο μου.Ομως αξιζει να εχεις ενα παιδακι ακομα και το διαβασμα το κανεις με πολυ ορεξη αν και στν αρχη δεν θα εχεις καθολου χρονο(εκτος και αν εχεις βοηθεις οποτε εισαι ενταξει).

Αληθεια που κανεις μεταπτυχιακο?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντησή σου! Ξέρεις, με αγχώνει λίγο όταν το σκέφτομαι οπότε χαίρομαι πολύ που μαθαίνω πως τελικά τα καταφέρνετε μια χαρά!! Ελπίζω ότι θα τα καταφέρω κι εγώ...Στην Αγγλία το κάνω, μου λείπει πολύ η Ελλαδίτσα μας!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!γεια σου julie!!εγω την ημερα που θα γινω 21 θα γεννησω και τη μπεμπουλα μου...πρωτα ο θεος..εχω ηδη ενα αγορακι 16 μηνων...ειναι πολυ δυσκολη η κατασταση αλλα στην αρχη ειναι τα μεγαλα ζορια..μετα συνηθιζει κανεις!!εγω αρχικα δε μπορουσα αλλα τωρα και με 4-5 ωρες υπνο ειμαι καλα..σε ποσο καιρο τελειωνεις τις σπουδες σου? στην αρχη ειναι δυσκολα και ισως να πανε λιγο πισω οι σπουδες σου..εμενα ευτυχως δε πηγαν και δε χρωσταω τιποτα αλλα με λιγη προσπαθεια ολα γινονται!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?πως παει το διαβασμα?Εγω εκατσα να διαβασω και ολο βολτες στο ιντερνετ κανω.

2 μαθηματα κατεληξα να δωσω και αυτα δεν θα τα περασωωωωωωωωωωωωωωωωωω:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..εμενα πηγε καλα ευτυχως ως τωρα..εδωσα 4 μαθηματα και τα περασα και τα 4 και μου εχει μεινει ενα και καλο για μετα τα χριστουγεννα που το δινω τελη ιανουαριου!απο αυριο το απογευμα αρχιζουν οι διακοπες μιας και το μεσημερι θα δωσω μια εργασια και τελος!υποσχεθηκα στον εαυτο μου πως θα κατσω 2 βδομαδες χωρις να ανοιξω βιβλιο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι το ξερω οτι εισαι φαρμακευτικη σε ποιο πανεπστημιο ρωτησα...

ΚΑι εμεις εχουμε τα εργαστηρια αλλα δεν ειναι τοσα πολλα και τα δινουμε στο τελος του εξαμηνου γι'αυτο παραξενευτηκα.

Ασε που ακομα εγω δεν εχω παρει ουτε ενα εργαστηριο....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Επ τι κανετε?πως παει το διαβασμα?

Ψιλοσκορπιους τους βρισκω τους γονεις φοιτητες ε?

Για να πω την αληθεια οι μερες μου ειναι τοσο γεματες που δεν μου αφηνουν περιθωριο για διαβασμα...

ΣΤεναχωριεμαι γιατι μου αρεσει τοσο η σχολη μου και διαβασα παρα πολυ για να μπω....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

οντως δεν εχουμε πολυ κινηση μαλλον δεν προλαβενουμε :tongue: εγω εχω να παραδοσω δευτερη εργασια στις 17 και δεν εχω ανοιξει ακομα βιβλιο παλι τελευταια στιγμη θα τρεχω και δεν θα προλαβενω τι να κανουμε ειναι και τετοιες οι μερες εχω και με γκρινα την μικρη μου βγαζει δοντακια και ειναι μες την γκρινια :( τιποτα δεν μ αφηνει να κανω δεν πειραζει θα στρωθω μετα και ισως την ξεκινησω :confused:εσεις πως τα πατε?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

Δε σας είχα ανακαλύψει,είμαι και εγώ μια από εσάς αν και τα έχω παραμερίσει εδώ και χρόνο.Πριν μείνω έγκυος...

Είμαι στο στάδιο της πτυχιακής (χωρίς να έχω πάρει θέμα)και χρωστάω 5 μαθήματα....

Είμαι έγκυος στο πρώτο μας παιδάκι και το περιμένω μετά τις γιορτές...

Χαίρομαι που βρήκα κάποιους που ίσως μπορούν να με καταλάβουν αν και για μένα θα έπρεπε να ανοίξει νέο θέμα:Αιώνιοι φοιτητές-γονείς....

Πολλά φιλάκια και να τα λέμε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!!!!Να χαιρεσαι τα μωρακια σας και εσυ Στεγια με το καλο να ερθει....

Στεγια το θεμα αιωνιοι φοιτητες πρεπει να ανοιξει και για μενα αν και ειμαι ακομα στην αρχη με βλεπω να καθομαι για πολυ καιρο ακομα.

Αληθεια εσυ τι σπουδαζεις?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...