Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και καλη βδομαδα

κανει κρυο...εχω λιγη δουλιτσα...το σκ ηταν χουχουλιαστο με τζακι,καλοριφερ,κουβερτα και ολα τα κομφορ..αλλα περασε γρηγορα

ελπιζω να ειστε ολες καλα

ΡΙΤΑΚΟΟ!!! τι κανεις αγαπακοοοο!!!???

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι μουμακι μου εδω δουλεια. Και εγω δε γραφω συνεχεια. Το σαββατο ειμουν ολη τη μερα στους δρομους το πρωι δουλεια μετα γηπεδο μετα για καφε πηγαμε μια βολτα απο τη μαμα μου και καταληξαμε 11 το βραδυ σπιτι. Την κυριακη το πρωι πηγαμε χωριο στον πεθερο μου καθησαμε φαγαμε και μετα γυρισαμε σπιτι και χουζουρεμα.


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AAAAA OLEW TELEIA PERNATE DHLADIS. ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕς,ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΜΑΛΛΙΘ ΑΕΧΕΙ!κιεμενα με ειχε τρελανει στην καουρα καιειχε πολυ μαλλι!ο μικρκος τωρα θα εχει λιγοτερο μαλλον γιατι δεν εχω πολλες καουρες....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου την κανω σχολασααα επιτελους. Κισακο φιλακια πολλα στην κουκλα σου και στο σπορακο σου. Θα μπω το βραδακι μεσα ελπιζω να πετυχω καμια φιλακια πολλαααα!


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.... που εχει ηλιο...Α στη Λαρισα...

κανει κρυοοοοοοοο

πολυ κρυοοοο

τι κανεις Βυσσινακι? εκει μεσα στο φουρνο πρεπει να ειναι ζεστα?ε? και μοσχομυριστα! Ε?

εδω κρυο...κανει κρυο...δεν εχω αλλα λογια

Ριτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!τι κανειιιιιιιιιιιις?

Link to comment
Share on other sites

Μουμακι μου καλημερααα. Ναι ναι εχουμε ηλιο με δοντιααα. Εδω που ειμαι δεν ειναι ο φουρνος αλλα πρατηριο και στην πολυκατοικια που ανηκει το κτηριο αποφασισαν να κανουν οικονομια στο πετρελαιο το αναβουν λιγο το πρωι και το βραδυ οποτε το δαγκώνουμε κανονικα. Ευτυχώς εχω ενα σομπακι. Αλλα μοσχομυριστα ειναι παρα πολυ.


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααααααααα τσουπρες !!!

κρυωνετε???...αντε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε :tongue::tongue::tongue:

τρελο κρυο ομως ετσι????....λε μπρρρρρρ (στα γαλλικα :tongue: )


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααα τσουπρες !!!

κρυωνετε???...αντε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε :tongue::tongue::tongue:

τρελο κρυο ομως ετσι????....λε μπρρρρρρ (στα γαλλικα :tongue: )

χα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαω

λε μπρρρ??? χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαω

λε μπρρρ??? χα χα χα χα

Γιαδικιαρογλου γελας????:tongue:.....σιγα παιδι μου θα κατουρηθεις :tongue::tongue::tongue:

καλημεραααααααααααααααααααααα :D:D:D

Μπαπακιιι μουυυ μπαλαρινακι μου πως εισαι καλα??? Αντε βρε κοριτσοπουλα μου που χανεστε!!

καλημερα γλυκο κουταλιου κοριτσι :D

που να χανομαστε?...στα αδυτα του γραφειου....

εσυ ολα καλα?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

kalhmera!!!

χα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαχα χα χα χαω

λε μπρρρ??? χα χα χα χα

χαχαχαχαχ δεν θα μπορουσα να το πω καλύτερα!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...