Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

βρε ειπαμε την αλλη βδομαδα να παω γιατρο πρωτα φαγωθηκες εσυ να τον δεις τον αποτετοιο μου οφουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Χα χα χα χα χα χα χα χα χα ....:tongue::tongue::tongue:

χαχαχχαχαχαχχαχαχα καλα αυτο το λεμπρρρ ολα τα λεφτα αλλα εμεις δεν εχουμε τετοιο εδω λιγη βροχουλα αλλα να σου πω δεν ειμαι και ο καλυτερος κριτης με τις εξαψεις

αμα θετε σας το λεω κ στα γερμανικα :tongue::tongue::tongue:

εξαψεις??...αυτα ειναι...καυτες νυχτες στη Ροδοοοοοοο ;););):tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα εμεις ηλιο σημερα παλι καλα. Μινακι στη ροδο μενει μια φιλη της ξαδερφης μου. εχει 4 μηνες που γεννησε. Ειχε ανεβει για τη γεννα και ξαναφυγε.


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα χα χα χα χα χα χα ....:tongue::tongue::tongue:

αμα θετε σας το λεω κ στα γερμανικα :tongue::tongue::tongue:

εξαψεις??...αυτα ειναι...καυτες νυχτες στη Ροδοοοοοοο ;););):tongue::tongue::tongue:

καυτες λες τιποτα μουσκεμα στον ιδρωτα σηκωνομαι το πρωι μονο εγω ομως μην παρεξηγηθουμε χαχαχαχχαχαχαχχα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα εμεις ηλιο σημερα παλι καλα. Μινακι στη ροδο μενει μια φιλη της ξαδερφης μου. εχει 4 μηνες που γεννησε. Ειχε ανεβει για τη γεννα και ξαναφυγε.

στη Ροδο που μενει ξερεις η μπαααα?????:rolleyes::rolleyes:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

παντως βλεπω το τικερακι μου και γελαω οποτε το βλεπω ακους εκει περισσοτερα εγκεφαλικα κυταρα απο οτι η παρις και η νικι χιλτον μαζι χαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καυτες λες τιποτα μουσκεμα στον ιδρωτα σηκωνομαι το πρωι μονο εγω ομως μην παρεξηγηθουμε χαχαχαχχαχαχαχχα

σιγα μη σε παρεξηγησουμε :tongue::tongue::tongue:

αληθεια γιατι τοσες εξαψεις ομως??

παντως βλεπω το τικερακι μου και γελαω οποτε το βλεπω ακους εκει περισσοτερα εγκεφαλικα κυταρα απο οτι η παρις και η νικι χιλτον μαζι χαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα

χαχαχα τωρα το ειδα τι γρφει!!! λολ


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωπω κοριτσια 2 μηνες μεινανε μονο το πιστευετε???? εγω παντως οχι!!!!!

με το καλο ρε συ Μινακιιιιιιι μας !!!

πως περασε ετσι ο καιρος εεε??? :D:D:D :D:D:D

φτου φτου φτου...να σε σκορδισω κ λιγο :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειδες πως περναει ο καιρος μινακι μου πριν γραφτω ειχα διαβασει απο την αρχη ολα τα ποστς σας και αγωνιουσα και εγω με εσας

απο ποτε μας διαβαζεις γλυκο κουταλιου κοριτσι???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ....και τι καταλαβαινεις απο αυτα που λεμε?....βασικα απο αυτα που λεει η μουμου....ολα κατι ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :tongue::tongue::tongue:

δλδ με αποκαλεις γεΛΟΙΑ???εγω εσενα ΖΑ ΜΕ! ..μαλιστα...ωραιοι τροποι :tongue::tongue::tongue:

και δεν θες κ σχολια???...δημοκρατικα βλεπω λειτουργουμε σε αυτο το τοπικ :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:ολγουεις!

αχ Γιαδικιαρογλουυυυυυυυυυυυυυυυ....θελω να παω σπιτι μου? μπορω???????

γες νταρλινγκ. παρε την τσαντουλα σου και φυγε!!!
επ βλεπω ξεσαλωνετε παλι χωρις εμενα ε? τστστστσ σαν δεν ντρεπεστε λιγακι λεω εγω!!!!

Μουμακι μου ασε τα μπαλκονατα παραθυρατα και τα αλλα εξτριμ και πιασε την κλασικη συνταγη μπας και δουμε ασπρη μερα αχχαχαχαχχα προσπαθω...τωρα που κανει κρυο παμε παραδοσιακα...δεν βγαινω τωρα εξω στα παραθυρα....

Εμακι μου γρηγορα να γινει καλα και να βγει απο την εντατικη το κοριτσακι σας

Μαρακι το ιδιο ισχυει και για σενα οπως ανωτερο με την μουμουκα

Βυσσινακι ασε της μοσχοβολιες και πιασε δουλεια

εχω δουλεια...

φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...