Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΒΕΛΟΥΔΕΝΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Να μας ζήσει!!!!!!! 3.500 γρ., μαυρομάλλα κούκλα και μοιάζει στη μαμααααα!!!!

Ρόδο μου μοσχομυριστό

βιόλα χιλιανθισμένη

σ΄ολάκερή σου τη ζωή

να΄σαι ευτυχισμένη!

Να΄σαι γερή και τυχερή

όλοι να σ΄αγαπούνε

τα μάτια σου μην κλάψουνε

τα χείλη να γελούνε!

Και στη μαμά και στον μπαμπά

ευχόμαστε να ζήσεις

με περηφάνια και χαρά

πάντα να τους γεμίζεις!

1665184qhpvjvzxn2.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1817750pthntc3gho.gif

639696ti31pkfgcg.gif

Βελουδάκι να σας ζήσει η μπουμπουδένια!!!

Και μια χαρα αφρατούλα βγήκε και σου μοιάζει κιόλας!!!

τι καλύτερο!!!

Με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας για να τη γνωρίσω απο κοντά την κουκλίτσα!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

να μας ζησει το μελανουρι!

αντε Βελουδακι ηρθε ο κοριτσαρος! να την χαιρεσαι , να ειναι γερή, δυνατή, να σου δινει μονο χαρές και ποτέ λυπες!

καλοτυχο να ειναι το κοριτσακι μας!

Link to comment
Share on other sites

1044573gxm93aoagf.gif

Να μας ζησει η μπουμπουκα!!!!!!!!!

Βελουδάκι,Φελ και Λεόντη να τη χαιρεστε!!!

Να ειναι πάντα γερη και καλοτυχη και να έχει μια υπέροχη ζωή!!!!!!!!!!

Μοιαζει στη μαμα ε?!!!! χιχιχι

Αντε Βελ τα κατάφερες αυτη τη φορά!!!!!

Αφιερωμενο με πολυ αγαπη!

/xWI7MnjzpZI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

912730feq12eomt2.gif

Βελουδάκι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!

Πάντα χαρούμενο να είναι το αστεράκι σου!

Λεόντη έχεις μία αδερφούλα τώρα!

Αχ φαντάζομαι τη χαρά σου φιλενάδα, θυμάμαι τα δικά μου και συγκινούμαι, τι σου κάνουν αυτά τα μικρά πλασματάκια!!

Με το καλό εύχομαι να γυρίσετε σπιτάκι σας!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσει η μελαχρινούλα μας,

με τις μεγάλες τις βλεφαρίδες της,

μαγεία νασαι εκεί να βλέπεις το μωράκι έτσι όπως βγήκε απτη κοιλιά, με σφιχτά ματάκια, λερωμένο, γλύκα!

Να μεγαλώσει γερό και τυχερό!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1925032fjsi5hlgqc.gif

Βελουδένια να σου ζήσει. Τύχη και υγεία να έχει στη ζωή της. Να τη χαίρεσαι και να καμαρώνεις και τα δύο παιδάκια σου να μεγαλώνουν και σε κάνουν περήφανη μανούλα. φιλιά πολλά!


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ευχαριστω όλες σας για τις ιδιαίτερες ευχές σας, και που στέκστε δίπλα μου στη χαρά μου-και η χαρά είναι μεγάλη φίλες μου, μάλλον όμως σας μιλάω για πράγματα που γνωρίζετε ήδη!!

Χαλαρώνω σιγά σιγα και απολαμβάνω τις στιγμές με την μπουμπούκα μου, που αρχίζουν πια και γεμίζουν τα μαγουλάκια της , κουνάει χέρια πόδια , τσιρίζει απαιτητικά , και που όταν την πλησιάζω και της κάνω γλύκες στο λαιμουδάκι της, πάιρνει μια έκφραση ικανοποίησης και χαράς, που είναι να τη φας.

Αφήνω το ένα παιδί και πηγάινω και τσεκάρω το άλλο, στο δωματιο του, (ο οποίος Λ. μου φάινεται πλεον ένας υπερμεγέθης μπέμπης , όλα είναι σχετικά σε αυτή τη ζωή!) και νιώθω πλήρης- σας είπα και πόσο ωράιο μου φάινεται το family size όταν έχει (τουλάχιστον) 4 μέλη?, τώρα το συνειδητοποίησα, που καθόμασταν στην βεράντα όλοι μαζί, πολύ ωράιο πραγμα η μεγάλη οικογένεια.

Μ'αυτές τις εικόνες, οι οποίες ξέρω οτι σας φάινονται οικείες, αλλά πόσο δυνατά και απόλυτα αισθηματα ανακινούν, σας αφήνω..δίνω τη σκυτάλη στην Αννούλα, μετά στη Σοφία, την Αγγελική, και δόξα τω Θέω πάντα θα έχουμε συνέχεια, είμαστε πολύ τυχερές κορίτσια, μακάρι να συνεχίσει έτσι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...