Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Χαλαρη Κουβεντουλα!


Recommended Posts

Το αξίζεις! Καμάρι οι δικοί σου φαντάζομαι. Να δω τι θα του πουν του πατέρα σου τώρα αυτοί που βιάστηκαν να σε κακολογήσουν.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και απο εγχωριους..οσο και να ντρεπομαι πρεπει να ομολογησω : Ο Αντωνης Κανακης

Ποιος είναι αυτός πάλι;

Άσε, τον βρήκα στην Βικιπαίδεια. Καλός είναι, αν σου αρέσει το rugged look ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Το αξίζεις! Καμάρι οι δικοί σου φαντάζομαι. Να δω τι θα του πουν του πατέρα σου τώρα αυτοί που βιάστηκαν να σε κακολογήσουν.

Χεχε μαλλον τίποτα γιατι πήρε σύνταξη κ δεν τους έχει δει εδω κ ένα χρόνο

Η μαμα μου εκλαιγε απόψε κ με είχε πιασει νευρικό γέλιο.... Ντροπή μου το ξέρω :))))

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι αυτός πάλι;

Άσε, τον βρήκα στην Βικιπαίδεια. Καλός είναι, αν σου αρέσει το rugged look ;)

Μαρη στην Βικιπαιδεια εψαξες τον Κανακη? Θα πεθααανωωω..(ειναι λιγο Brutal αγορι αλλα παραβλεπω την καφριλα και προσπερναω..αλλωσε για σωμα μιλουσαμε:tongue:)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο google τον έψαξα, αλλά το πρώτο αποτέλεσμα που βγήκε ήταν από την Βικιπαίδεια :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλός είναι και στις δύο περιπτώσεις... :cool:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Λείπεις λοιπόν τόσο καιρό από Ελλάδα Biggi; Δεν πρόλαβες το Κομφούζιο ή το ΑΜΑΝ τα καθάρματα ή απλά δεν ήσουν φαν;


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόνιμα ήρθα Αγγλία το 1996. Αυτά που λες δεν τα θυμάμαι καθόλου, αλλά η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έβλεπα πολλή τηλεόραση.

Μόνο την Αννίτα Πάνια θυμάμαι και το Χρυσό Κουφέτο :oops:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Γράφω εδώ για το θέμα συνάντησης στο Λονδίνο, αν και έχει αναφερθεί σε διάφορα ποστς. Αν θυμάμαι καλά, αυτές που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον είναι η eugie, η travelgirl και η natassa133. Νατάσσα, καταλαβαίνω ότι επειδή εργάζεσαι οι καθημερινές σου είναι δύσκολες. Δυστυχώς, εγώ μπορώ μόνο τις μέρες που προανέφερα (Τρίτη ως Πέμπτη), πρωινές ώρες, γιατί μένω εκτός Λονδίνου, το τρένο θέλει μια ώρα για Paddington, Τρίτη ως Πέμπτη ο μεγάλος γιός είναι σταθμό οπότε έχω μόνο το μωρό και Σαββατοκύριακα δεν μπορώ να έρθω καθώς επιστρέφει ο άντρας μου από Δουβλίνο (ή το μωράκι, που λέει και μια ψυχή ;)). Κοιτάξτε τι βολεύει την πλειοψηφία και το ξανασυζητάμε.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σαββατοκύριακα δεν μπορώ να έρθω καθώς επιστρέφει ο άντρας μου από Δουβλίνο (ή το μωράκι, που λέει και μια ψυχή ;)). Κοιτάξτε τι βολεύει την πλειοψηφία και το ξανασυζητάμε.

Ρεζίλι εχω γίνει πως τα κατάφερα?

Εύκολα, αφου ούτε τους τύπους δεν κρατάω!

Κορίτσια εγω μπορω όλες τις μέρες, αλλα δεν το επισπευεται λίγο? Εκτός ότι εχω γίνει σαν ντουλάπα και περπατώ και αγκομαχαω, γένναω κιόλας. Ε, ρε γλέντια θα μου σπάσουν τα νερά στον καφέ πάνω.


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Ψιτ, μεταξύ μας, τον δικό μου τον λέω ενίοτε και νινί :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχ!

Αχ, ευχαριστω γιατι αισθάνθηκα σαν χαζη.

Πάλι καλα που δεν ξέρει ελληνικά, θα μου έλεγε καλα 44 χρόνων μωρακι με λες - ρεζίλι με έχεις κάνει στα forum που γυρίζεις!

Του εχω πει ήδη ότι θελω να σας γνωρίσω και αυτο που ειπαμε για να μην ταλαιπωρηθω, είναι να κλείσουμε ξενοδοχείο να διανυκτέρευσω και την άλλη μέρα να έρθω να σας βρω φρέσκια φρέσκια. Άντε, βρείτε τα!


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τι λες βρε ψυχή; Θα υποστείς τέτοια ταλαιπωρία; Περιμένουμε να γεννήσεις αν είναι έτσι να γνωρίσουμε και το μωρό (το μικρό εννοώ ;))


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Σιγα την ταλαιπωρία! Φτάνει να προφτασω. Μην γέννησω στον δρόμο.

Αν θέλετε σας γνωρίζω και το μικρο και το μεγαλο μωρο!

Αχ, παει τον μαθανε τα forum! Δεν πειράζει για αυτο μ΄αγαπαει γιατι ειμαι αυθόρμητη. χαχαχαχα


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...