Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Χαλαρη Κουβεντουλα!


Recommended Posts

Μα δεν είπα ότι το ένα είναι το σωστό και το άλλο το λάθος. Απλά δε νομίζω ότι είναι τόσο εύκολο να δεθείς με μια καινούρια χώρα όταν διατηρείς ενεργά το δέσιμο με μία άλλη.

Ναι το σωστό λάθος το είπα σα γενικό speculation οχι σαν απάντηση σε αυτά που είπες. Επρεπε να είχα αλλάξει παράγραφο...:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα δεν είπα ότι το ένα είναι το σωστό και το άλλο το λάθος. Απλά δε νομίζω ότι είναι τόσο εύκολο να δεθείς με μια καινούρια χώρα όσο διατηρείς ενεργά το δέσιμο με μία άλλη.

Μη σώσω και δεθώ, αν είναι έτσι. Όλοι οι άνθρωποι που αγαπώ είναι στην Ελλάδα. Δεν θέλω να κόψω τον δεσμό. (Για να μην παρεξηγηθώ, ούτε εγώ κρίνω αν είναι σωστό ή λάθος.)


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Πικαμπου συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ. Αν ειναι για να μεινω και να προσαρμοστω να κοψω δεσμο με Ελλαδα μη σωσω και προσαρμοστω.

Και εγω συναναστρεφομαι Αγγλους στη δουλεια, εχω κανει και αγγλιδες φιλες αλλα καμμια σχεση με το δεσιμο που εχω με ελληνιδες φιλες μου και το πως συννενοουμαστε (και δεν εννοω γλωσσικα).

Εγω δε νομιζω να καθομαστε και πολυ εδω, θελουμε και οι δυο να φυγουμε, βεβαια ειχαμε πλανο περσι να μεινουμε αλλα δυο χρονια και μετα Ελλαδα αλλα θα δουμε. Παντως σιγουρα εχουμε συμφωνησει στο οτι παιδια δεν θελουμε να μεγαλωσουμε εδω...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

χρυσα οταν ηρθα εδω δεν ειχα πλανο οτι θα μεινω πολυ ή λιγο.ποτε δεν ξερεις πως θα στα φερει η ζωη αλλωστε.

προσωπικα εχω καταφερει εκεινα που ειχα στο μυαλο μου να κανω κ εχω κ αλλα σχεδια που θα ηθελα να υλοποιησω.θα δειξει...


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν σημαίνει ότι αν δεν διατηρήσεις το δέσιμο με την Ελλάδα θα χάσεις επαφή με τους φίλους σου και τους συγγενείς σου. Απλά δεν θα καταλαβαίνεις όλα τα σχόλια που ποστάρουν στο Facebook ;)

Peekaboo, ο άντρας μου μιλάει ελληνικά. Έμενε παλιά στην Ελλάδα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχαχα αυτά θα στα εξηγώ εγώ, όπως μου εξηγείς εσύ τα ελληνικά :D

Για Ελλάδα λέμε, αν και ποτέ δεν ξέρεις!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Είδατε που δεν έχω FB; Δεν έχω και τέτοια προβλήματα :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα αυτά θα στα εξηγώ εγώ, όπως μου εξηγείς εσύ τα ελληνικά :D

Για Ελλάδα λέμε, αν και ποτέ δεν ξέρεις!

χαχαχχαχα απο ελληνικα θα σου εξηγω οτι εχει σχεση με κουλτουρα...οπως γνωριζεις ειναι το ατου μου, ειδικα οτι εχει να κανει με ταινιες :tongue::tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχα απο ελληνικα θα σου εξηγω οτι εχει σχεση με κουλτουρα...οπως γνωριζεις ειναι το ατου μου, ειδικα οτι εχει να κανει με ταινιες :tongue::tongue:

Το γνωρίζω, το γνωρίζω! Και ευτυχώς, γιατί όπως ξέρεις εγώ από ταινίες δεν σκαμπάζω :tongue:

Peekaboo, με το FB είναι πιο εύκολο να διατηρήσεις επαφή. Δεν χρειάζεται να διαβάζεις ειδήσεις, γιατί ό,τι σημαντικό συμβεί θα βρεθεί κάποιος να το ποστάρει, μαζί με σχολιασμό!

Τότε που ήρθα εγώ στην Αγγλία δεν είχαμε ούτε ημέιλ, ούτε σκάιπ, ούτε φέισμπουκ. Εσείς τα νέα παιδιά τα έχετε όλα έτοιμα και πάλι παραπονιέστε :tongue:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΤΟΠ ΠΡΕΣ: Στο BBC News συζητάνε τους Ολυμπιακούς της Αθήνας και τους συγκρίνουν με του Λονδίνου!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά βρε γιαγιά :tongue:

Όπως έχω γράψει και σε παλαιότερη ανάρτηση, δεν γουστάρω τη συγκέντρωση δεδομένων που γίνεται στο fb. Ότι θέλω να μοιραστώ με αυτούς που θέλω το κάνω μέσω email.

Δεν το πρόλαβω το ρεπορτάζ στο BBC news. Για πες...


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καθήστε να κάνω σούμα! Θα σας τα πω στα αγγλικά όμως γιατί η μετάφραση θα μου πάρει ώρα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...