Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χαλαρη Κουβεντουλα!


Recommended Posts

Κοίτα, αν το πάμε οικογενειακά αλλάζει το πράγμα. Έτσι, μπορώ και εγώ ΣΚ.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εγώ καθημερινές δεν μπορώ, εκτός αν είναι αργά, γιατί σπάνια τελειώνω δουλειά πριν τις 6 και φεύγω τρέχοντας για το σπίτι. Αργά γίνεται, γιατί μπορώ να κανονίσω childminder ή να είναι σπίτι ο σύζυγος. Θα ήταν ωραία να βρισκόμασταν για κανένα ποτάκι, τι λέτε; Μπορείτε;

Τα σαββατοκύριακα μπορώ τις Κυριακές. Αν κανονίσετε κάτι ευχαρίστως να έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα εγω μπορω καθε ωρα και μερα γιατι ειμαι στο Λονδινο και απο τεταρτη θα ειμαι μονη μου με το μωρο οποτε δε θα εχω να κουβαλαω δυο παιδια. Θα προτεινα κσπου που να εχει μετρο με disabled access για να μπορεσουμε να κυκλοφορησουμε ευκολα αυτες που θα φερουμε καροτσια. Αν δεν εχετε σκοπο να φερετε, τοτε δε φερνω ουτε εγω και βρισκομαστε οπου να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Marija είμαι εκτός Λονδίνου, με μωρό που θηλάζει. Ποτάκι δεν παίζει για μένα. Ωστόσο, μη σας το χαλάσω. Ότι βολεύει την πλειοψηφία.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eugie και εγώ μπορώ να έρθω είτε με καρότσι είτε με το mei tai. Ας μη δεσμευτούμε αν δεν υπάρχει πρόβλημα από κάποια με το disabled access.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ καθημερινές δεν μπορώ, εκτός αν είναι αργά, γιατί σπάνια τελειώνω δουλειά πριν τις 6 και φεύγω τρέχοντας για το σπίτι. Αργά γίνεται, γιατί μπορώ να κανονίσω childminder ή να είναι σπίτι ο σύζυγος. Θα ήταν ωραία να βρισκόμασταν για κανένα ποτάκι, τι λέτε; Μπορείτε;

Τα σαββατοκύριακα μπορώ τις Κυριακές. Αν κανονίσετε κάτι ευχαρίστως να έρθω.

Και για ποτακι μέσα! Α, ρε ξεσαλωματα τον ένατο μήνα! Αυτο το bebe θα είναι μέσα σ΄ολα! Απο σήμερα θα τρώω αγγουρια, όχι τίποτα αλλο αφου θα με κυκλοφορησετε να μην ειμαι σαν το μπάζο! χαχαχα


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε, που σε έπιασε να κάνεις δίαιτα 8 μηνών έγκυος. Εξάλλου, έχεις τη λάμψη της εγκύου, n'est-ce pas? :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Και για ποτακι μέσα! Α, ρε ξεσαλωματα τον ένατο μήνα! Αυτο το bebe θα είναι μέσα σ΄ολα! Απο σήμερα θα τρώω αγγουρια, όχι τίποτα αλλο αφου θα με κυκλοφορησετε να μην ειμαι σαν το μπάζο! χαχαχα

Κάντα τώρα που μπορείς, γιατί μετά τη γέννα θα ξεσαλώνεις αλλιώς :P

Άμα είσαι μέσα για ποτό, να κανονίσουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, το προγράμμα της Χρυσσας με της Marijas είναι αντίθετο. Οπότε λέω Ευγενία, natasa να συναντηθούμε μια φορα όταν μπορει η Χρυσσα και άλλη μια όταν μπορει η Marija. Η παραείναι για σας?

Παμε βραδάκι έξω αλλα εγω θα πιω fanta πειράζει δεν πειράζει? :tongue:


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Με τον πόνο μας παίζεις μου φαίνεται :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...