Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανουλες απο Δραμα


nikdora

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Δεν ειμαι μανουλα ακομα βομως μενω στη Δραμα και ψαχνω να προσεχω παιδακια! Αμα ξερετε καμια μανουλα που να ενδιαφερεται για κοπελα να της προσεχει τομικρο της πειτε μου! Εχω προυπηρεσια απο 3 μηνων μωρακι μεχρι 5 ετων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια γειτονοπουλα βρηκα κι εγω κι αυτη ειναι στην Αθηνα....Γεια σου Efiii.Aς τα λεμε καλα,ειναι πραγματι ομορφη αλλα δεν αξιοποιουν καταλληλα την ομορφια της.Εσυ τι κανεις αυτη την περιοδο;Γιατι μας εφυγες;


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτην την περίοδο μεγαλώνω των 41ος ημερων γιο μου....έφυγα γιατί εδώ δουλεύω κι εγω κι ο άντρας μου...Εσυ πως τα περνας εκεί?

Να σου ζησει το παλικαρακι σου,γερο και δυνατο...Κι εγω μεγαλωνω το αντρακι μου απ το Σεπτεμβρη ξεκιναει το σχολειο...προνηπια...Πως μου κακοφαινεται που θα τον αποχωριστω!!!!


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας υπαρχει στο cafe καμμια γειτονοπουλα μανουλα (απο Δραμα);

Καλημέρα!!! εγώ δεν είμαι από Δράμα είναι όμως ο άντρας μου εκεί και μένει εκεί !! είμαι από αχαία!!! δυστυχώς έχουμε απόσταση με τον αντρούλη μου και τώρα λόγω εγκυμοσύνης δεν μπορώ να ανέβω, κατεβαίνει αυτός συνέχεια κάτω!! μόλις με το καλό όμως γεννηθεί το μωράκι μας θα έρθω στη Δραμίτσα!!!


861fp3.png

WmXFp2.png

oZs5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! εγώ δεν είμαι από Δράμα είναι όμως ο άντρας μου εκεί και μένει εκεί !! είμαι από αχαία!!! δυστυχώς έχουμε απόσταση με τον αντρούλη μου και τώρα λόγω εγκυμοσύνης δεν μπορώ να ανέβω, κατεβαίνει αυτός συνέχεια κάτω!! μόλις με το καλό όμως γεννηθεί το μωράκι μας θα έρθω στη Δραμίτσα!!!

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη,ενα γερο και τυχερο μωρακι,και με το καλο να μας ερθετε στην Δραμα...


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη,ενα γερο και τυχερο μωρακι,και με το καλο να μας ερθετε στην Δραμα...

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!! κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου γερό και καλότυχο να είναι!:D


861fp3.png

WmXFp2.png

oZs5p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
Καλημεραααααα...μονη μου ειμαι και εγω??? απο δραμα ειμαι και μενω δραμα καιεχω ενα μωρακι 7 μηνων......

Και τωρα εγινε 16 μηνων...

Καλεεεεεεε ΔΡΑΜΙΝΙΕΣ που ειστεεεεεε........????????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...