Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

οικονομικά καυσόξυλα


louiza marialena

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες.Εχω ακούσει ότι τα καυσόξυλα στις Σέρρεσ είναι πιο οικονομικά από άλλες περιοχές π.χ Κατερίνη όπου μένω λόγω Βουλγαρίας.Επειδή ενδιαφέρομαι για καμια 20αρια τόνους μηπως γνωρίζετε πόσο έχουν στα μέρη σαςή συμφέρει να φορτώσω από Βουλγαρία ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες.Εχω ακούσει ότι τα καυσόξυλα στις Σέρρεσ είναι πιο οικονομικά από άλλες περιοχές π.χ Κατερίνη όπου μένω λόγω Βουλγαρίας.Επειδή ενδιαφέρομαι για καμια 20αρια τόνους μηπως γνωρίζετε πόσο έχουν στα μέρη σαςή συμφέρει να φορτώσω από Βουλγαρία ?

kαησπερα εγω αγορασα 6 τονους βουλγαρικους απο την ανατολικη θεσαλονικη προς 110 τον τονο και οσο παει ανεβαινει,ελληνικο δεν βρισκεις και εαν το βρεις ειναι φωτια και λαβρα αστα,παρε τωρα οσο προλαβαινεις επειδη ανεβαινει συνεχεια η τιμη του,εαν βρεις καποιον ακομα παρτε ολοκληρη νταλικα των 25 τονω σε συμφερει απιστευτα

Link to comment
Share on other sites

kαησπερα εγω αγορασα 6 τονους βουλγαρικους απο την ανατολικη θεσαλονικη προς 110 τον τονο και οσο παει ανεβαινει,ελληνικο δεν βρισκεις και εαν το βρεις ειναι φωτια και λαβρα αστα,παρε τωρα οσο προλαβαινεις επειδη ανεβαινει συνεχεια η τιμη του,εαν βρεις καποιον ακομα παρτε ολοκληρη νταλικα των 25 τονω σε συμφερει απιστευτα

μ απογοήτευσες, τόσο έχουν στην Κατερίνη, 110 δηλαδή εγώ ακουσα για 80 με νταλίκα από Βουλγαρία και στα φέρνουν σε μπαλέτες στο σπίτι σου αλλά τους τελείωσαν και κομμένα

Link to comment
Share on other sites

Φετος γινεται χαμος απο ξυλαδικα κ πελλεταδικα στον χορτιατη. Φιλη πηρε 8 τονους ξυλα( δε ξερω αν ηταν ελληνικο η κατι αλλο) προς 100 τον τονο με παραδοση σπιτι της. Δε ξερω ποιο ξυλλαδικο συγκεκριμενα αλλα ειναι πανω στον κεντρικο.

Νομιζω πως 100 ειναι καλα σε σχεση με το 120 που αγοραζα περισυ


-

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...