Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Καμιά μαμά από Φλώρινα???


angel306

Recommended Posts

καλημερα παρεακι!!! πανεμορφη η φλωρινα,δε λεω... αλλα το κρυο δεν υποφερεται, το περσινο ηταν το κατι αλλο... δεν ειμαι απο φλωρινα μενω ομως εδω τα τελευταια δυο χρονια και πραγματικα αν μπορουσα θα ζητουσα να παραμεινω.ο φετινος χειμωνας ομως (λογω πετρελαιου) θα μας τσακισει...ρε κοριτσια με την ευκαιρια, μηπως εχετε υποψιν σας καμια δουλιτσα, ειτε για μενα ειτε για τον αντρα μου, οτι να ναι, εστω και μια ωρα την βδομαδα...απογευματινα...ή και βραδυνα... ή και ξημερωματα!!! κατι οτιδηποτε να συμπληρωσουμε λιγο τον μισθο... μας εχουν ρημαξει τα ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις πηραμε περσυ ξυλολεβυτα και σωθηκαμε!Βγαλαμε τον χειμωνα με 15 τονους ξυλα περιπου αλλα για φετος δεν εχουμε παρει ακομα....τραγικη κατασταση ολοι...

nick2207 στη φλωρινα τι κανετε?Ηρθατε εδω μονιμα?Απο δουλεια πολυ δυσκολα ξερω...και ο αντρας μου μια δουλευει μια οχι και με παιδι δυσκολα


h0i7p3.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαστε εδω με μεταθεση.. εχουμε 4 παιδακια.. μας εχουν κατασπαραξει τους μισθους.. και προσπαθω να βρω κατι τα απογευματα μπας και παρουμε καμια ανασα.. ξερω ειναι δυσκολο.. η φλωρινα πασχει απο ανεργια!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω στα 5μηνα ειμαι...οποιος εχει τζακι ή σομπα στο σπιτι του θα σωθει, οι υπολοιποι θα παγωσουμε 1,40 το πετρελαιο!!!!

elzu καλα κανατε γιατι μαλλον ειναι καλυτερα τα πραγματα εκει ε?

εμας μας παρακαλαει η ξαδερφη μου να φυγουμε καναδα, αλλα νομιζω οτι ποτε δεν θα μπορεσω να παρω την αποφαση κ να φυγω.. ισως μονο αν δεν ειχε ο αντρας μου δουλεια να εφευγα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλικη εμεις δεν ειχαμε τιποτα...ουτε ο ανδρας δουλεια ουτε εγω...μεναμε στα πεθερικα...και εδω ειναι δυσκολα επειδη εχουν ερθει παρα πολλοι...και χωρις καποιο πτυχιο ειναι δυσκολα τα πραγματα...αλλα θα το παλεψουμε...πρεπει για την μικρη μας...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλικη εμεις δεν ειχαμε τιποτα...ουτε ο ανδρας δουλεια ουτε εγω...μεναμε στα πεθερικα...και εδω ειναι δυσκολα επειδη εχουν ερθει παρα πολλοι...και χωρις καποιο πτυχιο ειναι δυσκολα τα πραγματα...αλλα θα το παλεψουμε...πρεπει για την μικρη μας...

καλα κανατε αφου δεν ειχατε δουλειες εδω...εχετε γνωστους τουλαχιστον εκει? θα μπορουσαν να σας βοηθησουν..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...