Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Η happiness είναι έγκυοςςςςςςςςςς!!!


Recommended Posts

Συμπεθεράκι μου γλυκό....Δεν προλαβαίνω να σ΄ανοίγω θεματάκια!:tongue:

Συγχαρητήριααααααααααα!!!

2569314yl0whod8l5.gif

Να χεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη,γεμάτη όμορφα και ανεπανάληπτα συναισθήματα!

Έρχεται ο γαμπρός λέμε!:cool:


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

632624zom0pj0a25.jpg

Μπραβο hapiness με το καλό και να πάνε ολα κατευχήν.Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη και ενα ακόμα πιο ομορφο μωράκι

Link to comment
Share on other sites

Xαπάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Τι τέλεια νέα είναι αυτα κοριτσαρααααα??

Πολύ χαρηκααααααα!

Να εχεις μια τελεια- τελειαααα εγκυμοσυνη και ενα γερο μπεμπεκι στην αγκαλια σου

:D :D


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

xapakiii επρεπε να παντρευτεις για ναμας ανακοινωσεις τα τελεια νεα???συγχαρητηρια κουκλιτσα μουυυυ!ολα καλα ν απανε!!!μη χαθεις!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ευχηθω κι εδω καλη μου........με το καλο!!!!!!!

Να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Απολαυσετο οσο μπορεις......ζησε την μαγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηριααααααααααααα!!!!!!!!!!

632640zx6vm25i6x.jpg


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου γλυκό, συγχαρητήρια, με το καλό να έρθει το μωράκι σου......!!!! :D :D :D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να'στε καλα βρε φιλεναδες μου....σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας.....και για την στηριξη φυσικα που μου διναται τοσο καιρο...ευχομαι ολες συντομα να ειστε εγκυουλες και οσες ειναι εγκυουλες με το καλο να δεχτουν τα μωρουλινια τους


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Χαπακι μου γλυκο δεν το πιστευω πριν λιγες μερες σου ευχομουν να εχετε συντομα κλαματα μωρου στο νεο σπιτικο σας και τωρα μαθαινω τα ευχαριστα νεα.Συγχαρητηρια κουκλιτσα μου,ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,και να ζησεις το ονειρο γιατι ειναι μαγικο.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου

2270775jyi70z6d8g.gif

σου ευχομαι να εχεις μια τελεια και τελειομενη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Να πανε ολα καλα και να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!

Να προσεχεις!!!!!!!:lol::lol::lol:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...