Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Να τον έχετε από.κοντα τον τζαναμπετη 🙂 ... εύχομαι να κερδίσετε όσες παραπάνω μέρες γίνεται!!!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!! (ΧΑΡΑ25)


ERIANTON

Recommended Posts

ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 17/12/2009 ΚΑΙ ΩΡΑ 23.45 Η ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΤΗΣ.

ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ 3600ΓΡ.

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΟΥΝ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ

909008zjlg6nboev.gif

Επεξεργάστηκαν by ERIANTON

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρούλα να σου ζήσει ο μπέμπαρος! Κοριτσάκι να έχετε μια πολύ ευτυχισμένη ζωή και οι δύο! Πρέπει να γέννησες εύκολα πάντως, αφού μέχρι το απόγευμα ήσουν εδώ και μας έγραφες τα νέα σου! Περιμένουμε πληροφορίες! Φιλάκια κοίτε να απολαύσεις αυτές τις πρώτες στιγμές με το γιο σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο χαρουλα μου!!!Μια....χαρα τα καταφερες!!!!!!!!!!:) :) :)!!!Να σας ζησει το παλικαρι σας!!!Να ειναι παντα γερο και τυχερο στη ζωη του και εσεις διπλα του να τον καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

και απο μένα Χαρά να σας ζήσει το αγόρι σας, να ναι γερό και τυχερό παιδί και σεις καλά να τον χαίρεστε!!!!

πρέπει να γέννησες εύκολα, εεε;;; περιμένουμε νέα...


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

ειδες βρε?τιποτα δεν ηταν!!!!φοβοσουν και φοβοσουν ....τωρα βλεπεις τον παιδαρο και λιωνεις!!!!ευχομαι κι απο εδω να ειστε τοσο ευτυχισμενοι εσυ και ο αντρουλης σου που απο τα πολλα χαμογελα να ποναν τα μαγουλα!!!!να σου ζησει αγαπη μου το παιδακι σου και καλη ευκολια στις 40 μερουλες


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει ο μικρός απόγονος!!!! Είδες που τελικά τηρήθηκε και η σειρά προτεραιότητας, αφού λέγαμε "είσαι η έπόμενη". Από ότι κατάλαβα είχες έναν πολύ καλό τοκετό, τώρα απόλαυσε τις στιγμές με το μωράκι σου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ.........

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ...

ΑΧ!!!ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ....

ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.....

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ...

empty.gif

1653621o80xtg8zzw.jpg

1408500s79u64aa9m.gif

empty.gif

2568396zpcysgc711.gif


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...