Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

.σαν φαλαινοθηρικο ειμαι...και πειναω συνεχεια ρε γμτ...

Αν εισαι εσυ απο δαυτο εγω ειμαι υπερωκεανιο...............μου αρεσει που ελεγα οτι μεχρι το καλοκαιρι θα τα χασω....Καταθλιψη:(:(:(:(:(


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προεδραρα παλι την ιδια ωρα ειμαστε μεσα!!!!

Που εισαι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

εδω ειμαι!ξεχεζω μπεμπη περιμενε!!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΕ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑΡΑΤΕ!!! να παρω τηλ; κοιμαται κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Προεδραρα παλι την ιδια ωρα ειμαστε μεσα!!!!

Που εισαι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Δεν πηγαινε για τωρα αλλα ΓΕΝΙΚΑ......


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν εισαι εσυ απο δαυτο εγω ειμαι υπερωκεανιο...............μου αρεσει που ελεγα οτι μεχρι το καλοκαιρι θα τα χασω....Καταθλιψη:(:(:(:(:(

ειναι που λεγαμε οτι θα προσεχουμε σε αυτη την εγκυμοσυνη...μπουαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αλο...ιωαννα οπως βλεπεις μπαινω κανονικα.μηπως επαθε κατι το πισι σου ή απλα σε σαμποταρανε να μην μπορεις να μπεις στον δεκατο;

χθες αρρωστησε και ο μπουλης μου και εχει 38.5 πυρετο...

με το που ανοιξαμε το καφε πλακωσαν ιωσεις και που καιρος..

της ειρηνης ο μικρος παει καλυτερα ευτυχως.

ας παρει καποια το γιουπακι τηλ να του πει για το καφε γιατι ολο το ξεχναω..

αυτα τα ωραιαααααα....

ασχετο...ΨΩΝΙΣΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ!!!ΓΟΥΑΟΥ!!!! Πηρα παντελονι 2 νουμερα μεγαλυτερο απο αυτα που φορουσα...γκουχ γκουχ...

Link to comment
Share on other sites

τσα!

να'μαι κι εγωωω!

θα τα λεμε τωρα εδω ή θα την κανετε παλι σιγα-σιγα?:tongue:

τι μου κανετε?εγω τα ιδια,βαρεμαρα και νευρα με την μικρη.θελω δουλεια επειγοντως!

περαστικα στα ζουζουνακια σας!

δεσποινακι με γεια τα νεα ρουχαλακια!

ξυπνησε η κορη!παωωωω!φιλιααα!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι μεγάλο ουφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειναι " ξεχειλωμένη " η σελίδα και επρεπε να παω τον κερσορα πιο πέρα!!!!! ντιπ τουβλο!!!

(υποψιαζομαι οτι η Ειρήνη το έκανε με τα πολλά ερωτηματικά!!!!)

Δεσποινα τωρα έχεις τον μικρό...... θα πάμε για καφε ή πάλι μέσα θα μείνεις!!!!!

Όπως καταλαβατε κορίτσια η Δεσποινα έγινε Σαλονικιά!!!!!!!! γνωριστήκαμε κιόλας ναι ναι!!!!

Ελενη τι κάνεις??? γιατί βρε έχεις νευράκια με τη μπουμπού??? τι σου κάνει???

Καλά μεσα στο σπίτι δεν παλευεται!!! δουλειά και πάλι δουλεια!!!!!!!

Εμεις περνάμε σουπερ με τον μικρό (είναι καλό παιδακι. βολικο το αγόρι μου!!).. αρχισαμε παιδικό και ο καθενας μας έχει και ενα πρόγραμμα!!!

Χριστίνα εσύ κοριτσι μου πάντα παρούσα!!!!!!!!!!!!!!! η δικια σου μπουμπου τι κάνει????

Δεσποινα με γεια τα ρουχα!!!!

Εγω πάλι όταν έχει εκπτωσεις ποτε δεν παιρνω τίποτα!!! σνιφ!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα θα με τρελάνετε???

Μπήκα εντελώς στα χαμένα... εχω να μπω κάτι αιώνες κ βλέπω φάτσα φόρα 10ος κ βάλε στο προσκήνιο.....

Λοιπόν... πρέπει να αλλάξω τικεράκια αλλά δεν θυμάμαι πώς.....

Αλλο. σήμερα πήγα σε απογευματινό ραντεβού στο παιδων σε παιδοαλλεργιολόγο και...............

ταρατατζουμ τατζουυυυυυυυυυμμμμμμμμ....!!!

Φαινεται πως το κοριτσάκι μου δεν έχει πια αλλεργία στο γάλα!!!!

(Δέσποινα έχω να σου πω πολλά από αυτά που μου είπε)

Βέβαια έχει αυτά τα ανεξήγητα εκζέματα αλλά θα τα παρακολουθούμε...

Όσο για τα κιλά θα δεις θα τα χάσεις αφού δεν θα τρως βλακείες.Οταν λες τρως πολύ φανταζομαι εννοεις φαγητό...Α!μην ξεχάσω δεν πρεπει να τρως ούτε αιγοπρόβεια προϊόντα...

Ιρεν τι έκανε η γνωστή σου με το βραδυνό???

Περαστικά στα μικρούλια σας...

Α!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να έχει κάθε παιδάκι διαφορετικό φαγητο... θα γίνονται μάχες..... δεν μου αρέσει αυτό καθόλου σε παιδικό, δεν κοιτάς τίποτα άλλο???

Γεια σας και σε σας υπόλοιπες τσουπριτσες που έχω χάσει τελείως τα ίχνη σας!(Μιαμάμα όλο λέω να στειλω τις φωτό σας από την Κέρκυρα τον Ιούνιο κ όλο το ξεχνάω)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα! Μπα, το ξανανοίξατε το μαγαζί; Ποια άλλη είναι Σαλονικιά; Είδες; Μας φορτώθηκε η μωρομάνα, που δεν της αρέσει και η Σαλόνικα. ;)

ΝΑΙ ΝΑΙ το ξανανοίξαμε!!!!!!!!!! Η μωρομανούλα όλο παράπονα είναι!!!

Μαεστρια τα λέγαμε και το καλοκαιρι για τους παιδικούς εμείς!!!!! Σε λίγο καιρό ξανά μανά τα ίδια!!!!

Youpi, μακάρι να πάνε όλα καλά για την αλλεργία της μικρής!!!!!!

Καλέ ασ τη να λεει την Δεσποινα, σε ολους τους ιδιωτικούς στελνεις εσυ φαγητο, αλλά σου δινουν προτεινόμενο μενού για κάθε μερα. Εγω ας πούμε το τηρω όσο μπορώ. Της τα πα και τηλεφωνικώς!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

τσα!

να'μαι κι εγωωω!

θα τα λεμε τωρα εδω ή θα την κανετε παλι σιγα-σιγα?:tongue:

τι μου κανετε?εγω τα ιδια,βαρεμαρα και νευρα με την μικρη.θελω δουλεια επειγοντως!

περαστικα στα ζουζουνακια σας!

δεσποινακι με γεια τα νεα ρουχαλακια!

ξυπνησε η κορη!παωωωω!φιλιααα!

και ειχα αρχισει να ανησυχω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα! Μπα, το ξανανοίξατε το μαγαζί; Ποια άλλη είναι Σαλονικιά; Είδες; Μας φορτώθηκε η μωρομάνα, που δεν της αρέσει και η Σαλόνικα. ;)

εσυ τι νομιζες, οτι εχεις την αποκλειστικότητα;:tongue::tongue::tongue::tongue:

με εχει πεθανει ο μπουλης...ολη μερα κολλημενο στο βυζι ειναι τωρα με τον πυρετο....οπως βλεπετε ειναι 5μιση και εγω ειμαι ξυπνια...γιατι αραγε; γκρρρρ...

παντως ιωαννα χλωμο το βλεπω να ειναι ακομα αρρωστο το σκ οποτε εκεινο το ρημαδοκαφε θα τον πιουμε επιτελους..τελικα με την μετακομιση εδω σας εχω δει ολες απο κοντα εκτος απο την ελενη! μια μετακομιση κρητη παρακαλω!!! και γρηγορα!! και να ειναι και μονιμη!!!

yioupaaakiiii!!!!για την παρτη σου μαρη το ανοιξα το καφε!! αφου εισαι κουτσομπολα και μπαινεις και διαβαζεις τι γραφω στα αλλα καφε ειπα να γυρισω εδω για να μπορω να στα χωνω κιολας!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: τι νεααααααααααα;;;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...