Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλέ μόλις έκλεισα τα 31!!!ούτε τους φρονιμίτες δεν έχω βγάλει ακόμα!!!!!!!:tongue::tongue:

ΕΕ!!! μια χαρα είσαι!!

εμεις που αισιως κλείσαμε τα 33 να παίρνουμε σειρά!!!!

Καλά Χριστινακι μου... στο pc χαζευω!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βλέπω έμαθες και τις αποστάσεις!!!! Τόσο είναι!!!

Μας λες και επαρχιώτες εεεε??? Καλάαα!!!!

Άστην να λέει. Για τα επόμενα χρόνια, μας φορτώθηκε, που θα πάει; :tongue: (το κακό είναι ότι τη φορτωθήκαμε κι εμείς)

k.gifa.gifl.gifh.gifm.gife.gifr.gifa.gif κοπελιές κι από δω. Εγώ μάλλον την άρπαξα πάλι, σταδιάλα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανες!

Τα νεα μας ειναι....Δαναη καλα,Μπεμπης οχι και τοσο....αναμενουμε τωρα με την αντιβιωση...

Γιουπακι μακαρι να τελειωσε αυτο το μαρτυριο με την αλλεργια!!!!

Μια χαρα φαγανη ειναι και συλφιδα η Λυδία ε???

Το φυλο το μαθατε???

Ιωαννα ευχομαι να μεινεις κι'εσυ αμεσα εγκυος οπως λεει και η πρ. ειναι γουρλου αλλα πρεπει να μεινει παλι και αυτη:mrgreen::mrgreen:

Καλα τα λες Χριστινα....αν δεν εχεις υπομονη τα νευρα σου θα γινουν κροσσια με τα 2.....Εισαι μικρη ακομα!!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

καλήηηηηηηημμμμμμμμ!!!!!!!!

Δεν το μάθαμε το φύλο ειρηνάκι ... δεν ρώτησα... βλακεία μου, θα ήθελα να ξέρω...

Πάντως για το 2ο που λέτε , αν δεν είχα κλείσει τα 35 δεν νομίζω να έκανα τόσο σύντομα κι άλλο μωρό....Θα περίμενα να γίνει 3-4 χρονών πρώτα η μικρή μου.... νοιώθω λίγο σαν να την προδίδω... Λέτε να φταίνε οι ορμόνες για αυτά που λέω???

Δεν μου είπες για τη φίλη σου, έκανε τίποτα με το μέιλ που σου έστειλα???

Τώρα για το ύψος που λέγατε δεν ξέρω αν αυτή η ηλικά δείχνει κ το σωματότυπο του παιδιού όταν θα ενηλικιωθει... νομίζω πως είχα διαβάσει κάπου οτι αξιόπιστα συμπεράσματα μπορεις να βγάλεις όταν το παιδί θα είναι 4 χρονών.... Ακόμα έχουμε καιρο μπροστά μας.

Α! μιαμάμα προχτές εγκαινιάσαμε κ τα πιατάκια που μας είχατε κάνει δώρο κ η μικρή έχει ξετρελαθει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλήηηηηηηημμμμμμμμ!!!!!!!!

αξιόπιστα συμπεράσματα μπορεις να βγάλεις όταν το παιδί θα είναι 4 χρονών.... Ακόμα έχουμε καιρο μπροστά μας.

Μεχρι τα 4 εχουμε καποιες ελπιδες Δεσποινα για τα στουμπακια μας....:D:D


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!!!! Μηλαμε επαθα πλακα οταν ειδα το γρουπακι σας παλι , χαρηκα πολυ !!!

Τι μου κανετε??? Τα κανουργια μπεμπακια τι κανουν ? πως ειναι η ζωη με 2 παιδια??? Εμεις ειμαστε καλα κοντουληδες και εμεις αλλα πολυ γλυκουληδες οποια ενδιαφερεται ειμαστε εδω!!!!

Φιλια πολλα σε ολες και πολλα φιλακια στα μικρα ομορφα μωρακια!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

γειαα!

μολις κοιμισα την μικρη κι ειπα να δω τι κανετε!

ιωαννα μου,η μικρη δεν θελει να κοιμηθει ουτε το βραδυ,ουτε το μεσημερι,κι ολο τσιριζει λες και την σφαζουν!αυτο μου κανει καθε μερα!βασανιστηρια!

γιουπι,με το καλο να ερθει το νεο μπεμπε!

για παιδικους λετε,ε?κι εγω θα κανω αιτηση φετος να την παρουν σε δημοσιο παιδικο,γτ σε ιδιωτικο δεν γινεται.ελπιζω μεχρι τοτε να εχω βρει δουλεια.

δεσποινακι εμαθες κιολας τα κατατοπια,ε?μπραβο!τωρα που μετακομισες αποκλειεται να βρεθουμε,αθηνα θα παω φετος,το εχω βαλει σκοπο,αλλα θεσσαλονικη δυσκολο.ελπιζω να ερθεις εσυ καποιο καλοκαιρι κρητη!

μιαμαμα,εγω μαζι σου,δευτερο δεν θελω τωρα.ειμαι και πιο μικρη εγω,δεν με ειδατε με τις κοτσιδες με την κορη?νινι!:tongue:

περαστικα στα μικρουλικα και στην μαεστρια!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Άστην να λέει. Για τα επόμενα χρόνια, μας φορτώθηκε, που θα πάει; :tongue: (το κακό είναι ότι τη φορτωθήκαμε κι εμείς)

k.gifa.gifl.gifh.gifm.gife.gifr.gifa.gif κοπελιές κι από δω. Εγώ μάλλον την άρπαξα πάλι, σταδιάλα.

και μετα φταιω εγω που δεν παμε για καφε!!:tongue:

εμεις αναρρωσαμε επιτελους...επιτελους γιατι δεν την παλευα αλλο..

παντως δεν ξερω αν περναει και αλμα ρε γιουπακι αλλα ειναι αλλο παιδι χθες και σημερα..μιλαμε για ατελειωτες ωρες στο βυζι και κοιμαται μονο στην αγκαλια μου...μου εχει φυγει ο πατος :(..

σε επαιρνα να μου πεις για τη μικρη, μπραβο ρε κοριτσι μου! επιτελους!! παντως αλλεργια ξεαλλεργια θηριο εχει γινει! και τρωει και φακες!εμενα ουτε να τις φτυσει! μακαρονια ρυζια και κρεας!! και το κουλο! τρωει χορτα!!! οταν λεμε χορτα εννοω ραδικια και τετοια! μας δουλευει αυτο το παιδι μου φαινεται...δεν της αρεσουν τα κολοκυθια και της αρεσουν τα χορτα..ελεος!

ο αλλεργιολογος τι αλλα σου ειπε;

εγω ακομα δεν το εχω πολυπιστεψει οτι εχουμε αλλεργια. δεν μπορω να βγαλω ακρη. τις τελευταιες τεσσερις μερες (που ηταν και αρρωστος) τα κακα του εγιναν μουσταρδι με κοκκους και πηχτα για πρωτη φορα τους τελευταιους 3 μηνες! και αυτο το διαστημα τρωω τα παντα (δηλαδη κανονικα λεμε!) τελικα ρε παιδι μου μηπως δεν ειναι αλλεργια;αιμα δεν εχω ξαναδει περα απο εκεινη τη μια και μοναδικη φορα και τα πρασινα κακα σταματησαν τελειως..και ουτε βλεννες εχει πια..τι γινεται οεο;

ειρηνακι δεν σχολιαζω τα γραφομενα σου περι τριτου παιδιου:evil::evil:

οσο για το υψος πια 4 μου λες...και 14 να παει κοντορεβυθουλης θα ειναι:tongue: ελπιζω ο μπομπος να παρει απο τις θειες του γιατι αλλιως θα μοιαζει στο βουτσα!:tongue:

πως ειναι ο μικρος; τι εννοεις οχι και τοσο καλα; δεν προλαβα να σε παρω ρε γμτ με εχει μουρλανει το μικρο..:cry:

γιουπακι ευτυχως που δεν κοιμασαι ρε (ξερεις εσυ:tongue:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...